Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński ma ofertę dla emigrantów. Na wzór Włoch

Kaczyński ma ofertę dla emigrantów. Na wzór Włoch

Wyświetlaj:
:-p / 89.68.118.* / 2011-09-06 21:13
polonia w ogóle nie powinna mieć głosu!! wywiezli swoje tyłki za granicę to niech tam siedzą i tam decydują o tamtejszych sprawach. jak będą siedziec w Polsce to będą mogli decydować.
nie dośc ze za granicą siedzą to jeszcze mamy im płacic za ich senatorowanie??? niedoczekanie!!!
djey / 109.125.9.* / 2011-09-06 16:11
hah nowe stolki dla swoich :)
Botycki / 213.146.52.* / 2011-09-06 16:40

nowe stolki dla swoich

Jakich swoich? Przeczytaj ten artyku jeszcze raz, a najlepiej z mamą, to może Ci wytłumaczy, co tam jest napisane.
niegłup / 77.255.138.* / 2011-09-05 18:20
Niech się leczy.Tworki stoją otworem.
Wapniak / 2011-09-05 09:26 / Tysiącznik na forum
To nie jest wcale głupie.
asdfasdfasfd / 89.171.110.* / 2011-09-05 08:37
A JAK LEKI SKOŃCZYŁY SIĘ , CZY POTRZEBNA RECEPTA ?
tesa1959 / 2011-09-05 08:04 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Walczymy o głosy tych, którzy za naszych rządów pojechali za chlebem???
dgen / 2011-09-05 08:57 / Tysiącznik na forum
ci ludze najczęściej wyjechali za granicę bo ich kraj nie daje im mozliwości utrzymania i godnego zycia - wielu z nich chce wrócić z powrotem - dlaczego nie zapewnić im w wiekszym stopniu wpływu na to co dzieje się w kraju ?
:-p / 89.68.118.* / 2011-09-06 21:22
ciekawe jakim cudem reszta "Polski" jakoś tu żyje i jeszcze jest odpowiedzialna za rozwój tego kraju, bo chyba jakoś sie ten kraj rozwija wbrew wszytkim kaczorom
tesa1959 / 2011-09-05 09:16 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ależ oczywiście, że należy postarać się o to. zastanawiam się tylko nad motywami takiej propozycji ze strony J. Kaczyńskiego.
Botycki / 213.146.52.* / 2011-09-06 16:36

zastanawiam się tylko nad motywami
takiej propozycji ze strony J. Kaczyńskiego.

To,prosze sie nie zastanawiać. Proszę Kaczyńskiego zostawic w spokoju. Prosze sie skoncentrowac na swoim kandydacie, który tak prężnie działa dla waszego regionu i zająć się nim.
tesa1959 / 2011-09-06 16:44 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wielce pouczające. A z jakiego to powodu ogranicza Pan moje prawa? tak się składa, że nie tylko dobro mojego regionu leży mi na sercu, ale dobro kraju też i mam prawo do takiego zastanawiania się. Więcej... uważam, że ta propozycja wynika z żądzy władzy, a "tonący brzytwy się chwyta"... . proszę wybaczyć, ale nie wierzę w zmianę charakteru prezesa - w tym wieku człowiek nie zmienia się ot tak, jak za pstryknięciem palcami.
Botycki / 213.146.52.* / 2011-09-06 16:51

A z jakiego to powodu ogranicza Pan moje prawa?

Pani sama je sobie ograniczyła, wielokrotnie i uporczywie twierdząc, ze Panią interesuje wyłącznie jej kandydat i wypierając sie jakichkolwiek koneksji z komuną i czerwonymi. A teraz jeszcze widzę, ze te twierdzenia są kłamliwe. Dowodem na to jest kwestionowanie pobudek Kaczyńskiego:
nie wierzę w zmianę charakteru prezesa

Jest Pani tak czerwona, ze bardziej czerwonym już być nie można. i na dodatek zakłamana. Proszę pozdrowić swojego teścia Breżniewa.
tesa1959 / 2011-09-06 17:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

twierdząc, ze
Panią interesuje wyłącznie jej kandydat

To są Pańskie wymysły, bo nic takiego ani razu nie powiedziałam. Jego znam, więc glosuje, ale mam drugi głos, który na pewno oddam na kogoś spoza wielkiej czwórki. Na razie przymierzam się do KNP i Pan dobrze o tym wie. Jednak postawił sobie Pan za cel wmawianie ludziom, że są wielbłądami, aby móc samemu lepiej się poczuć.
Jest Pani tak czerwona, ze bardziej czerwonym już być nie można. i na
dodatek zakłamana

Jest Pan samotnym, zgorzkniałym starcem w dodatku w chamski sposób szufladkujący ludzi. Nauczyciel ... śmiechu warte, a gdzie zwykła kultura?
Botycki / 213.146.42.* / 2011-09-06 20:25

w chamski sposób
szufladkujący ludzi.

No tak. Przyłapanie kogoś na gorącym uczynku (w tym wypadku kłamstwie i podwazaniu czyjegos autorytetu) to chamski sposób szufladkowania ludzi. Mozna i tak.
Jest Pan samotnym, zgorzkniałym starcem

Pudło. Nie jestem ani stary, ani samotny, ani zgorzkniały. Taki wpis to są obelgi. Ale mam je gdzieś. Zabolały by mnie moze, gdybym odebrał je od kogoś, kto ma (w miarę) jakieś zasady w zyciu.
tesa1959 / 2011-09-06 20:38 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie mówiłam o starości fizycznej, to raz. Do zgorzkniałości nie dalej jak wczoraj lub przedwczoraj sam się Pan przyznał.
Na jakim kłamstwie mnie Pan przyłapał??? A chamskie szufladkowanie, to
Jest Pani tak czerwona, ze bardziej czerwonym już być nie można. i na
dodatek zakłamana.

Przykro mi, że Pan widzi to, co chce widzieć, ale to jest Pańska sprawa i nie zamierzam odbierać Panu tej przyjemności, jeśli to Pana uszczęśliwia.
Tak samo jak trzy małpki /mam zepsutą klawiaturę, więc muszę słownie/ nie zauważa Pan moich sprzeciwów, kiedy są na forum wpisy grożące Kaczyńskiemu czy też wysyłające go do psychiatryka. Nie zauważa Pan, że zgłaszam takie wpisy do usunięcia. No cóż, przecież Pan nie może zauważyć nic poza tym, co zauważa, bo ograniczają Pana klapki na oczach. Bez odbioru. To jest mój ostatni komentarz w stosunku do Pana. Zapewniam, że nie uda się Panu mnie sprowokować do dalszej bezsensownej dysputy.
niezrzeszony / 2011-09-06 16:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

proszę wybaczyć, ale nie wierzę w zmianę charakteru prezesa - w tym wieku
człowiek nie zmienia się ot tak, jak za pstryknięciem palcami.


wszystko sie da.. wystarczy zmienić zestaw leków ;)
Botycki / 213.146.52.* / 2011-09-06 16:55

wszystko sie da.. wystarczy zmienić zestaw leków ;)

Cóż za dowcip! A jaki oryginalny! Bardzo Pan kreatywny, Panie Niezrzeszony.
deeded / 78.133.163.* / 2011-09-05 09:09
Bo jakim prawem ludzie, ktorzy nie placa w Polsce podatkow mieliby miec wplyw na to co sie w Polsce dzieje... Przeciez to przegiecie...
tesa1959 / 2011-09-05 19:32 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Takim, że nie przestali być obywatelami polskimi.
:-p / 89.68.118.* / 2011-09-06 21:18
a może powinni przestać ! to była ich decyzja wyjazdu
niezrzeszony / 2011-09-06 16:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hmm.. faktycznie niektórzy jadą do pracy i przysyłają swoim rodzinom pieniądze. Mimo że nie płacą podatków, to jednak przyczyniają się w jakiś sposób do poprawy naszej rodzimej gospodarki. Tak że należy im się jakiś wpływ na to co się dzieje w kraju, do którego może wrócą.

Są też tacy, którzy wyjeżdżają bez zamiaru powrotu. Bo się im nie podoba, nie widzą perspektyw itp. Ale pewnie i tak nie pójda na wybory, bo po co?

Z tym że rezerwowanie dla takich osób miejsc w Senacie to jakieś nieporozumienie. Senat w ogóle mógłby zostać zlikwidowany. Niepotrzebny relikt z czasów szlachty biednej i bogatej. A tu jeszcze coś z nim kombinują rzucając ludziom jako kiełbasę wyborczą.
tesa1959 / 2011-09-06 16:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Z tym że rezerwowanie dla takich osób miejsc w Senacie to jakieś
nieporozumienie.

To już jest inna sprawa i tu się zgadzam z tobą.

Najnowsze wpisy