Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kaczyński: To ja ujawnię agentów

Kaczyński: To ja ujawnię agentów

Money.pl / 2006-10-19 08:43
Komentarze do wiadomości: Kaczyński: To ja ujawnię agentów.
Wyświetlaj:
Berenika / 217.97.193.* / 2006-10-19 09:30
Brawo, Panie Prezydencie!
Jeśli nie Pan, to kto?
Jeśli nie teraz, to kiedy?
Po 17 latach od hańby Okrągłego Stołu, przyszedł wreszcie czas na oczyszczanie polskiego życia publicznego z agentów i zdrajców. Społeczeństwo powinno znać prawdę, bo tylko na prawdzie można budować.
LauraM. / 157.25.157.* / 2006-10-19 10:56
A przy tym okraglym stole siedzieli i decydowali Jaroslaw oraz Lech Kaczynscy. Zapomnialas?
Kaczynscy i prada ? Nie rozsmieszaj mnie. Jeszczec w zyciu nie widzialem kogos kto by tak duzo i tak bezczelnie klamal jak ci dwaj bracia.
A czy wiesz, ze z szafy Lesiaka wypadly dokumenty obciazajace Jaroslawa Kaczynskiego nielegalna inwigilacja Tyminskiego? To bylo ok?
waldek / 212.244.141.* / 2006-10-19 10:07
Ale co chcesz zbudować na tej prawdzie i jaki pożytek z tej prawdy prócz dużego szumu.Czy myślisz,że w koalicji nie ma agentów i co oni będą ruszeni?Jeżeli są i szkodzili to osądzić,ale czy PIS potrafi?Zobacz jak powstaje flagowa ustawa PIS-u o lustracji,już była gotowa,a tu nagle pojawiła się sprawa Zyty czyli Beaty i co?I trzeba było gotowca zmieniać,a nowelizacja prawa bankowego w kilka dni na kolanie i pisana pod umowę z Unicredito.Ustawy nie robi sie pod konkretne sprawy tylko w szerszym choryzoncie.By żyło się nam dostatniej to gospodarka i finanse powinny byc oczkiem dla rządu,a co w tej materii rząd zrobił,że mamy wzrost gospodarczy?Inni mają większy i to jeszcze nie zasługa tego rządu.To co będziemy mieli za dwa lata to się robi dzisiaj.Czasami wydaje mi się,że Twój idol nie był internowany,nie za mocno wycierpiał za komuny to chce koniecznie pokazać jak było mu ciężko w IIIRP.
zapi / 2006-10-19 09:20 / Bywalec forum
Rządy Pisu sprawiły, iż zaczynamy dyskutować o teczkach, byłych agentacj, a nie o gospodarce, czyli o tym co bezpo średnio nas dotyczy.
Czego jednak wymagać, skoro jedyny aktualnie podnoszony pomysł wywodzi się z Samoobrony i dotyczy zasiłków dla bezrobotnych.
Zapamiętamy ten rząd jako rząd straconych szans i spowolnienia gospodarczego, do którego powoli się zbliżamy. Nie ma żadnego impulsu dla wzrostu gospodarczego.
bt / 83.21.32.* / 2006-10-19 09:06
Bojowy kartofel ..
ban / 83.168.75.* / 2006-10-19 08:55
Regulamin forum.
Sabre / 2006-10-19 08:43 / Tysiącznik na forum
Za ujawnianie agentów, pewien dostojnik powinien go nazwać nadUbekiem. Ale bez żartów. To jasny przekaż dla dziennikarzy: mordy w kubeł, bo „ujawnimy” dokumenty.
Swoją drogą, kiedyś brak dowodów był dowodem (udowodnił to minister niszczarka), później dowody były preparowane (udowodniła to lojalka jarosława K.), następnie dowodami były odręczne notatki (udowodnił to poseł Kuchciński grzebiący w koszach na śmieci), dowody video straciły swoją wartość (Begergate) a głównymi dowodami zostały dowody jeszcze nie przedstawione, iluzoryczne i pozostające w strefie mroku. Niezwykła jest ich droga w IV RP.
Kero niezwerbowany / 80.55.67.* / 2006-10-19 08:43
Pamiętaj człeczku, że zawsze następuje zmiana warty. Trzymaj paszport zawsze przy sobie.
jamin / 2006-10-19 10:37 / portfel / Bywalec forum
Dokladnie - przyjdzie nowy rzad i bedzie ujawnial agentow PISu :)
A swoja droga to dziwne, ze tyle "bojownikow o wolnosc i demokracje" ucierpialo za czasow komuny a bracia Kaczynscy nie za bardzo - podejrzane...
AZ / 80.54.27.* / 2006-10-19 16:57
Jamin bo na ta dluga zime odlecieli do cieplych krajow :-)))
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy