Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Trzeba wymienić rząd, a Komorowskiego nie akceptuję

Kaczyński: Trzeba wymienić rząd, a Komorowskiego nie akceptuję

Wyświetlaj:
dgen / 2010-08-07 18:26 / Tysiącznik na forum
"durnia mamy za prezydenta......"
pamiętacie ?
eksporterka / 79.188.13.* / 2010-08-07 22:13
Stop ! Dość wulgaryzmów , przekleństw i wyzwisk na forum.
Kończyłeś jakąś szkołę ? Ktoś cię wychowywał : matka, ojciec, ksiądz proboszcz?
Tego cię nauczyli?.
Być pospolitym tchórzem : anonimowo rzucać wyzwiskami?

Żałosne !
Masz pretensje, że zły prezydent, to postaw merytoryczne zarzuty.

Nie szanujesz sam siebie!
Retyw. / 217.97.193.* / 2010-08-07 22:31
Spokojnie eksporterko on tylko cytuje słowa takiego jednego pyskacza.
eksporterka / 79.188.13.* / 2010-08-08 02:08
Ok,
Trochę sobie poczytałam komentarzy na różne tematy.
Wszyscy , i ci za, i ci przeciw, i ci na górze , i ci na dole, opluwają się skandalicznie.
Żenujące i żałosne!
niewierzący ateusz / 83.5.63.* / 2010-08-07 18:38
obecny to parówkowy skrytożerca, nazwanie go durniem jest zbyt łagodne
na / 83.5.63.* / 2010-08-07 19:19
"Jeśli dług publiczny w relacji do PKB przekroczy poziom 55 proc. w 2011 roku wtedy dojdzie do kolejnych podwyżek VAT-u o 1 punkt procentowy. Pierwsza z nich od lipca 2013."

to z rządowego Wieloletniego Planu Finansowego, to niby wyjście awaryjne, ale MIMO WZROSTU PODATKÓW w tym roku I kolejnego wzrostu podatków w roku przyszłym, rząd DOPUSZCZA możliwość wzrostu zadłużenia powyżej 55% PKB i DALSZEGO WZROSTU PODATKÓW

czy komuś oprócz mnie tez stają włosy dęba ?
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-07 18:47
Masz chyba coś nie tak ze swoją psychiką. Zresztą tak jak Jaruś POrażka Haczyński de Piaskownica.

Sam sobie odpowiadasz!?

I na dodatek, money.pl to trochę za mało jak dla ciebie i kopiujesz te swoje brednie na inne portale.

Żenada.
Neptun>> / 91.123.161.* / 2010-08-07 22:16
wiesz co a ja czytam od pewnego czasu ten twój chaotyczny chamski bełkot i nadziwić się nie mogę że, nie wiem ilu - kilkunastu ?, kilkudziesięciu ? cwanych szczekaczy na wszystkich publicznych portalach może ogłupić połowę 40 milionowego narodu ... !!!??? w sumie fajnie to wymyśliliście - w normalnym państwie za nieudolne działania rządu jest krytykowany rząd a u nas opozycja hahahaha - cokolwiek by się nie stało np.: Donek puści bąka na oficjalnym spotkaniu z premierem Francji a winny będzie oczywiście Kaczyński już "SumieniePiSokomuchów" , "jliber" i inni modni, przebojowi, inteligentni młodzi ludzie udownodnią paranormalny wpływ istnienia patologicznego ugrupowania PiS na przemianę materii naszego zatroskanego o losy naszego państwa płemieła.....
edus / 188.147.236.* / 2010-08-08 19:12
Moj kochany madry czlowieku mysle ze jestes goralem ze wzgorz Golan.Jezeli nie jestes goralem to napewno twoj umysl nie potrafi samodzielnie funkcjonowac, wiec gorale zadbali o to dobrze azebys stal sie narzedziem zwalczjacym swoj kraj, narodowa kulture,tozsamosc.Mysle ze powinienes wstapic do organizacji giejowskich bedziesz kandydatem na prezesa iwielkie pole do popisu. Daje ci gwarancje ze szbko staniesz sie osobom medialna i tvn zadba azebys w godzinach najwiekszej ogladalnosci.Napewno sie nadajesz ,trzymam za ciebie kciuki
na / 83.5.63.* / 2010-08-07 18:55
jak już ci pisałem,nie życzę sobie rozmowy z tobą, nawet nie czytam tego co do mnie piszesz, po prostu IGNOR
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-07 18:58
Dobrze, że nie możesz mi zabronić komentować twoich idiotycznych wpisów. Uff, ulżyło mi z tego powodu.
A jak nie będziesz odpisywał to nawet lepiej - mniej ciebie to mniej kretynizmów.
Wystarczy Jaruś POrażka Haczyński de Piaskownica. :)
Cezik / 83.28.2.* / 2010-08-10 10:48
Czytam i czytam i aż mnie skręca ludzie co wy pier******e, sam osobiście nie popieram żadnej ze stron.
Aczkolwiek muszę się wypowiedzieć bo aż zgroza.
Moim skromnym zdaniem trzeba stawiać (nie mając innego wyboru) na to co jest leprze dla nas i dla Polski a nie opluwać innych ludzi czy wy nie macie (dotyczy tych co oluwają innych) za grosz kultury?!
Wracając do tematu osobiście nie lubię Pana Jarosława (ale cóż mam do tego prawo), za Panem Bronisławem też nie przepadam, ale wybierając miedzy nimi dwoma bez zastanowienia wybieram tego drugiego, czemu??
Wg mnie nie wystarczy obserwować co się dzieje obecnie, trzeba spojrzeć troszkę wstecz.
Pan Kaczyński pokazał nam już co potrafi jak był premierem i szczerze nie podobało mi się to wo gule.
Teksty nawiązujące do "komuny" odnośnie PO i takie tam różne inne że sprzedali Polskę ? nie skomentuje ponieważ za młody jestem aby pamiętać tamte czasy a nie lubię mówić o czymś czego nie przeżyłem.
Wiem jedno obserwując to co się u nas dzieje PIS już pokazał co naprawdę w nim siedzi i zachowania wykorzystujące śmierć byłego prezydenta nawet przez jego brata doprowadzają moją osobę do odruchów wymiotnych(jak to mówią tonący brzytwy się chwyta).
i jeszcze jedno odnośnie Palikota i jemu podobnych : takich "baranów" ma nie tylko PO ale i PIS istnieją idioci którzy aby istnieć muszą się jakoś pokazać a że inaczej nie potrafią.
redx / 84.144.105.* / 2010-08-12 17:36
nie tylko jestes mlody ale i bardzo glupi i to jak!!!!!!!!!!!
świadek cudów / 89.72.16.* / 2010-08-07 18:09
Ci co obniżyli podatki, składki emerytalne są poniżani.

Ci co podwyższają podatki, wysprzedają majątek narodowy, są wynoszeni na ołtarze propagandą.

TUSK obiecał cuda, proszę jednak nie kłamał.
niewierzący ateusz / 83.5.63.* / 2010-08-07 18:15
parówkowi skrytożercy podnoszą podatki !
parówkowi skrytożercy dobierają się do NASZYCH parówek !
RODACY !! parówkowym skrytożercom powiedzmy stanowcze NIE !
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-07 19:05
To też ty:
http://biznes.interia.pl/news/pilne-rzad-przyjal-wieloletni-plan-finansowy/komentarze,1514332,,32166102

Ależ żałosny jesteś. :) Jak Jaruś POrażka Haczyński de Piaskownica.
kolo831 / 87.205.161.* / 2010-08-08 22:48
Spadaj stąd idioto.70% wyborców PO nie ma wykształcenia średniego i chyba żyje w raju podatkowym.
jestem większy - VAT / 89.72.16.* / 2010-08-07 19:43
SumieniePiSokomuchów, ty chyba jesteś Niesiołowski, zupełnie ten sam styl MIŁOŚCIĄ OCIEKAJĄCY.

...bo zgoda buduje, tak samo jak PODWYŻSZANIE PODATKÓW.
na / 83.5.63.* / 2010-08-07 19:24
"A jak nie będziesz odpisywał to nawet lepiej - mniej ciebie to mniej kretynizmów."
ździcho / 87.205.204.* / 2010-08-07 17:57
Ja też nie akceptuję pana Komorowskiego, ale trudno, podporzadkować się władzy muszę. I Pan też musi, Panie Kaczyński. To kiedyś Pan miałeś coś do powiedzenia, bo byłeś Pan premierem. Dzisiaj już Pan nim nie jesteś. Dziś Pan jesteś jedynie zwykłym szarym zjadaczem chleba, prezesiną niszowej partii politycznej i może niedługo już Pan nim będziesz. Wczoraj mogłes Pan bojkotować, zniesławiać itp. bo Komorowski nie był jeszcze prezydentem, ale dzisiaj dziób w siup i podporzadkować się, a nie wichrzyć. Radzę się zatrudnić do jakiejś pożytecznej pracy, w celu rozwiania snów i złudzeń o hegemonii.
Retyw. / 217.97.193.* / 2010-08-07 22:27
ździcho przypominam,że J.Kaczynski jest prezesem partii opozycyjnej.Rolą opozycji jest min. patrzec na łapska rządzacym i to dokladnie. Zresztą szkoda gadać.Może bardziej merytorycznie: kartofel itd. to bardziej dociera do mas. Sam Jarek ma większe IQ niz to całe szemrane towarzycho.
ździcho / 77.254.172.* / 2010-08-08 21:08

Rolą opozycji jest
min. patrzec na łapska rządzacym i to dokladnie

Dokładnie tak. Ale czy JK rzeczywiście patrzy na łapska? Jeżeli tak jest to ma za bardzo rozbiegany ten wzrok i za bardzo rozdartą japę. Ktoś kto patrzy na łapska siedzi cichutko i skrzętnie notuje, to co widzi. A jak zbierze twarde argumenty, to wówczas przedkłada je Trybunałowi Stanu.Tak właśnie działa opozycja. A tu co mamy? Chaotyczne krzyki o zbrodni, chamstwie, lenistwie. I nie ważne, że w tym przypadku to bliżej nieokreślone komunały, ważne, że im głośniej, tym lepiej. To nie jest opozycja, to jest intryga.
niewierzący ateusz / 83.5.63.* / 2010-08-07 18:20
"podporzadkować się władzy muszę" tak tak ździcho musisz , nawet przeciwko władzy w necie nic nie pisz , nie protestuj przeciwko wyższym podatkom. po prostu się podporządkuj bo musisz, i nie zapomnij na władzę glosować przy najbliższej okazji
ździcho / 87.205.204.* / 2010-08-07 19:56

nawet przeciwko władzy w
necie nic nie pisz , nie protestuj przeciwko wyższym podatkom

Ile dotąd zyskałeś będąc krzykaczem na forach, protestując przeciw temu, przeciw tamtemu, itp.? No, chyba, że chciałeś zostać gwiazdą forów, to osiągnąłeś sukces.
parówkowi skrytożercy podnoszą podatki !

Jeżeli da Ci to satysfakcję, mogę przepisać to hasło 100 razy. A jeżeli chodzi o moje głosowanie na władzę, oddałem tylko jeden głos w życiu - pierwszy i ostatni za razem, w dziewięćdziesiątym którymś -na Tymińskiego. Ale wtedy miałem z 18, 19 lat. Od tamtej pory już nikomu nie pomagam w karierze. A krzyczeć o parówkowych skrytożercach każdy potrafi. A najlepiej to anonimowo.
sito prawdy / 89.72.16.* / 2010-08-07 18:13
Zdzisiu całe szczęście, że komisję ukręciłeś.

Co do niszowego ugrupowania... wynik jaki Kaczyński uzyskał w wyborach, udowadnia, że twoje tezy są tak jak ty KŁAMSTWEM.
ździcho / 87.205.204.* / 2010-08-07 19:58

są tak jak ty KŁAMSTWEM.

Jakaś osoba może być KŁAMSTWEM jako całokształt w twoim mniemaniu? Uważasz się za Boga?
polak2 / 84.10.181.* / 2010-08-07 17:53
Pogonić trzeba wszystkich bo polityk który jest za długo, to już niczego nowego nie wniesie, tylko sie okopuje by trwać.
double agent sc / 173.32.52.* / 2010-08-07 17:34
Najlepszą radą w obecnej sytuacji dla PiS-u, która przywróci świetność tej partii i w przyszłości stworzy realną szansę pokonania PO, jest natychmiastowe wywalenie kurdupla na zbity pysk z jej szeregów i kompletne odcięcie się od jego chorych komentarzy. Kiedy kurdupla już nie będzie, PiS będzie musiał zeprezentować realny program i lepszy od tego, który ma w tej chwili PO. Następną radą dla PiS-u, która może przyciągnąć największą liczbę wyborców, jest współpraca z PO a nie walka.
JAG1 / 83.20.224.* / 2010-08-07 17:15
Kaczyński to taka Paris Hilton polskiej polityki.
jurgen009 / 2010-08-07 17:03
Do psychiatry z tym panem. Człowiek chory z nienawiści!
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-07 17:02
Nie mogę się doczekać co powie jutro, pojutrze itd.
I jak go własny towarzysze partyjni zamkną w izolatce, ponieważ zauważą, że jeszcze parę jego wypowiedzi a żaden z nich w przyszłym roku nie będzie miał roboty w parlamencie.

Swoją drogą, gdy Tusk mówił, żeby nie płacić abonamentu to Jaruś POrażka Haczyński de Piaskownica się oburzał, że to anarchia.
W takim razie, jak można nazwać jego obecne postępowanie? Anarchia do kwadratu czy kacza cholera?
Wierzbno / 193.201.167.* / 2010-08-07 17:01
A ja ciebie Kaczyński nie akceptuję i mam nadzieję, że PIS skończy na na dnie albo na drzewach (to ostatnie w przenośni, bo śmierci nie życzę nikomu).
bELWAW / 217.153.189.* / 2010-08-07 16:12
Kaczyński to zakomleksiony dzieciak, który nie może się pogodzić z przegraną w wyborach. Dzisiaj pokazał na swojej konferencji jak tej klasy mu brak. Dotego jest pełen nienawiści, podjudzania, gniewu i walki. Słowo Prezydent Komorowski nawet mu nie chiało przejść przez gardło. Najpierw użył słowa" TEN WSPOMNIANY PAN" a póżniej "PAN KOMOROWSKI"
Dotego powiedział, że przez te 5 lat nie zaakceptuje Komorowskiego jako Prezydenta.
Kaczyński to fałszywy, dwulicowy i mściwy czlowiek, który teraz będzie walczył i prowadził dalszą wojnę polsko-polską i walczył z rządem i Prezydentem. Wspomniał również o krzyżu, jest oczywiście przeciwny jego usunięciu, jak i również obelisk, pomnik nie będzie zadośćuczynieniem dla niego.
Także spór będzie trwał. Zapowiedział również, że planowany na wtorek protest osób, które nie chcą krzyża pod pałacem, będzie stłumiony.

Panie Kaczyński jest pan niegodzien bycia polakiem, bo robi pan wszystko, aby zaspokoić swoje chore zamiary i wizje. Niech pan odejdzie na emeryturę, bo wszyscy się z pana śmieją, a dzisiejsze wystąpienie, pokazały ile zła jest w panu. Nie ma pan klasy i jest pan tchórzem.
Prezydenta mamy i całe szczęście, że nie pana!!!

Dzisiaj przechodząc obok Pałacu Prezydenckiego, ludzie tam przechodzący mówili, że wstydzą się co się tam dzieje i co reprezentują ludzie pod krzyżem., którzy z religią i wiarą nie mają nic wspólnego.
Kaczyński jest ŻĄŁOSNY
PełOwizna to Zgnilizna / 83.29.175.* / 2010-08-07 16:35
Fjuu, ale SMRODU poleciało, ta zgnilizna jednak jest jednak produktywna, tyle biomasy na tej zgniłej wyspie to bogactwo, skąd tyle STRACHU i JADU u tych frustratów, mają przecież WŁADZĘ ABSOLUTNĄ a dooopa im faje pali że hej, bo te CYKORY dobrze wiedzą jakie mają PRZEKRETY i ZBRODNIE na sumieniu.
wilczysko / 83.238.155.* / 2010-08-07 16:03
autora powiedzen:
"jaki prezydent taki zamach",
"skończy się okres ochronny na kaczki",
"może prezydent będzie gdzieś leciał i wszystko się zmieni"
i wielu innych
PRECZ_Z_FANATYKAMI / 83.8.115.* / 2010-08-07 15:51
PAN KACZYŃSKI TWIERDZI ŻE WYBÓR KOMOROWSKIEGO JEST WYNIKIEM ŚMIERCI JEGO BRATA.

UPRZEJMIE INFORMUJĘ ŻE GDYBY W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH WYGRAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI TO DOKŁDANIE JEGO WYBÓR TEŻ BYŁBY WYNIKIEM ŚMIERCI JEGO BRATA.

PRZECIEŻ TO OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ.
wilczysko / 83.238.155.* / 2010-08-07 16:04
W szkole tylko duze literki przerabialiscie?
auutohr / 91.94.144.* / 2010-08-07 15:30
ktoś ,kto jest urzędnikiem,posłem,bibliotekarzem,prezesem partii itd.jednym słowem kto cały dzień
siedzi ma problem.otóż gazy wytwarzane w jelitach ,na skutek skądinąd naturalnych procesów
biochemicznych,nie znajdując ujścia,na skutek pozycji skrępowanej za biurkiem,muszą niestety jako
lżejsze od powietrza unosić się do góry!powszechnie wiadomo,że nad tułowiem ,w którym znajdują się
rzeczone jelita,jest głowa.W niej to kumulują się owe gazy,powodując,różnego rodzaju rozedmy
substancji szarej mózgu!Naukowcy ( ci ,o których często pisze się w portalach internetowych)
przypuszczają,że jest to główną przyczyną idiotycznych decyzji podejmowanych przez władze i
urzędników.U pana J Kaczyńskiego z racji mniejszej odległości od jelit do mózgu,stężenie gazów jest
wielokrotnie większe,niż u normalnego człowieka
godmos / 188.146.54.* / 2010-08-07 23:27
Pan już przekroczył normy stężenia gazów bo myśli u pana posrane
WIERZĄCY / 83.8.115.* / 2010-08-07 15:25
NO CÓŻ - ZAWIŚĆ ZAŚLEPIA.

PO NIC SIĘ NIE ODZYWA A PIS JUŻ NIE WIE CO WYMYŚLIĆ - JEDYNIE DZIENNIKARZE MAJĄ NOWE TEMATY.

PIS SIĘ SAM UNICESTWI TAK SAMO JAKO PC I AWS - CZEGO IM SZCZERZE ŻYCZĘ.
wilczysko / 83.238.155.* / 2010-08-07 16:05
W szkole tylko duze literki przerabialiscie?
młody wykształcony / 83.31.216.* / 2010-08-07 14:23
Masz rację Jarek!!!

Najnowsze wpisy