Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Trzeba wymienić rząd, a Komorowskiego nie akceptuję

Kaczyński: Trzeba wymienić rząd, a Komorowskiego nie akceptuję

Wyświetlaj:
jaruniek / 77.65.71.* / 2010-08-15 11:05
Popatrz uważnie na zdjęcie kaczora ,przecież to gęba idioty ikretyna przysadkowo mózgowego.Ten cymbał chciał zostać prezydentem. Mieliśmy już próbke idiotycznych i głupich decyzji jego zimnego lecha.,który swoimi idiotycznymi decyzjami doprowadziłm do tej katastrofy On jest winien tej katastrofie.
Janek Kościuszko / 88.156.93.* / 2010-08-14 15:19
J.kaczyński to polityczny KMIOT ... myślał jeleń, że "należy mu się" (cha ! cha !) scheda po zmarłym bracie ...

Szacunek dla Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego.
Ludzie lewicy mogą wnieść wiele dobrego do pracy Kancelarii
polak77 / 193.19.125.* / 2010-08-10 11:43
J.Kaczyński to zacietrzewiony faszysta, który nie potrafi robic nic innego poza intrygami i destrukcją.
Wybory pokazały mądrośc Polaków, którzy nie pozwolili oszukać się socjotechnicznymi krętactwami kaczyńskiego.
Kaczyński powiedział ostatnio, że "nic mu już w życiu nie pozostało" - to bardzo niebezpieczne, że w polskiej polityce są tacy nieudacznicy i frustraci...licze na rozsądek wyborców w nadchodzących wyborach samorządowych...
ivan63 / 2010-08-08 23:16
Tak, tak panie Kaczyński - najlepiej wymienić naród wtedy nie będzie problemu ...
idzi@ / 94.254.242.* / 2010-08-08 19:48
KOMOROWSKI TO NAJWIĘKSZY OBCIACH DLA POLAKÓW OD CZASÓW ZDRAJCY JARUZELSKIEGO
ml22 / 217.173.187.* / 2010-08-08 18:13
Najlepiej o formacji Pana Kaczyńskiego świadczy mina Pani wiceprezes na pytanie dziennikarki, dotyczące ich pomysłu na zmiany podatkowe, skoro tak wszystko krytykują. Była rybka. Dobrze, że nie przestała oddychać.
kuchta / 95.41.205.* / 2010-08-08 18:02
Nareszcie Kaczyński powiedział , to co myśli bardzo wielu Polaków.
ml22 / 217.173.187.* / 2010-08-08 18:14
i kogo wtedy do rządu? Kaczyńskiego? Dziękuję, ale ten Pan już był i sporego bałaganu narobił.
Elendir / 2010-08-08 07:28 / Łowca czarownic
W końcu wszystko inne niż moje słowa to dezinformacja! To oczywista oczywistość!
JAG1 / 83.20.230.* / 2010-08-08 02:08
Prościej, taniej i łatwiej będzie wymienić Kaczyńskigo.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-07 23:32
Jarusiu Jarusiu, pamiętaj, że faceta poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna.
A ty kończysz coraz gorzej.
I nawet nie potrafisz zachować twarzy.
Staczasz się Jaruś, staczasz na samo dno zawiści, zazdrości i nienawiści.

Pamiętaj tylko Jaruś, że jeszcze trochę, a ludzie zdecydują się posprzątać Wawel. I jak jednego noname szybko na twoje życzenie chowali tak szybko mogą ten noname stamtąd usunąć.
kolo831 / 87.205.161.* / 2010-08-08 20:31
Jesteś zaślepionym idiotą.Doczekamy czasów że i ty będziesz beczał,jak PO wprowadzi zmiany "na lepsze"
Neptun>> / 91.123.161.* / 2010-08-07 23:56
no proszę - kolejna inteligentna i wyważona wypowiedź zwolennika PO (kiedyś Unii Wolności - autora największej grabieży majątku państwowego i nadużyć na niewyobrażalna skalę + sprzeciw przeciwko usunięciu ludzi z aparatu komunistycznego z życia publicznego po roku 1989) teraz są Platforma Obywatelską - wały, nadużycia grabież + w nowym wcieleniu skundlenie języka w polityce i mediach - oto wasz dorobek a ten leszcz - jest bardzo dobrym przykładem wypowiedzi w stylu niesioła i palikota
eksporterka / 79.188.13.* / 2010-08-08 00:05
No to wypłyń Neptunie na szerokie wody i pokaż jakim świetlanym prezydentem będziesz w następnej kadencji.
Życzę powodzenia!
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-08 00:07
Facet ma na imię Andrzej.
Neptun>> / 91.123.161.* / 2010-08-08 14:15
Jakoś nie pamiętam żebyś mi sie kiedykolwiek przedstawił. Jesteście zwolennikami demokracji i wolności słowa która akurat w twoim wykonaniu (każdy wpis jest elektronicznym łajnem, zawsze mniej lub bardziej otwarcie kogos obrażasz) więc jeżeli ty to możesz robić to ja tez mogę, różnica jest tylko taka że ja to robię gratis
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-08 00:04
Jaruś i Lesiu brali w tej grabieży czynny udział. Spółki Srebrna, rozgrabienie RSW to ich dzieło.

A ja tylko na koniec odpowiedzi tobie, zacytuję wzorzec cnót wszelakich i chodzącą - no obecnie w stanie spoczynku - kulturę:
"Spieprzaj dziadu"

:)
salonowiec / 213.238.117.* / 2010-08-07 23:26
Zwykly oszust.
Pewnie potomkowie gajowego mieszkali w czworakach.
Wszystko na to wskazuje: zachowanie, ubior oraz wyglad wybranki.
autorrys / 77.65.71.* / 2010-08-15 10:51
oszustem to jestes ty głównie na polecenie twojego idiotycznego szefa kaczora.Oszukał wiele razy razem z swoim zimnym lechem hanba
....................... / 89.77.127.* / 2010-08-07 22:34
Nicolas Sarkozy jest brzydkim kurduplem, ale za to ma piękną żonę modelkę Carlą Bruni.
A komorowski ! ma taką grubą i brzydką żonę, że tylko wstyd będzie nam przynosiła na salonach Europejskich.....chyba że zacznie się odchudzać i przestanie tyle żreć....
BadSantaClaus / 2010-08-09 13:34 / portfel / Bywalec forum
Ty chyba inteligencie nie pamietasz jak wygladała śp Maria Kaczyńska :|
salonowiec / 213.238.117.* / 2010-08-07 23:14
Bedzie wstyd na salonach europejskich.
Wybraliscie goscia z czworakow to macie co macie.
Garnitur gajowego na zaprzysiezeniu wygladal jakby z gardla byl wyjety.
Wyglada na to ze gajowego zona lubi tylko jedno.
Lepper jest lepiej i gustowniej ubrany.

Gajowy powinien zabronic swojej wybrance zakazac jadac parowki i wpieprzac chipsy.
kolo831 / 87.205.161.* / 2010-08-08 20:40
Tacy inteligenci jak Bronek i Donald,nadają się najwyżej do kopania rowów.Zobaczymy czy będzie kolorowo jak Bronek podpisze wszystkie ustawy,których nie podpisał Kaczyński.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-07 23:16
Lepiej się pojawiać na salonach z babą niźli z kotem.
man13 / 2010-08-07 23:01 / Tysiącznik na forum
Komorowska i tak wygląda lepiej od Kaczyńskiego.
eksporterka / 79.188.13.* / 2010-08-07 23:41
Prezydentura i pierwsza dama , to nie wybory miss uniwersum.
Sprawdź co ma w głowie ta Carla.

Sarkozy poderwał młódkę, bo w tym wieku , w jakim jest Sarkozy, wielu panom cośkolwiek odbija na punkcie młódek.
Młódka poleciała na starego, bo się jej kariera , jako modelki, zaczęła kończyć, więc sobie podreperowała image skandalem.
I czym tu się zachwycać?
Sarkozy odwrócił uwagę swym romansem od nieudanych wyników swojej polityki .

A taka królowa Hiszpanii,na przykład, też niezbyt urodziwa ,a takim cieszy się uznaniem swoich poddanych.

Trzeba patrzeć co w sercu i głowie ma kobieta, a nie szukać miss.

Co dobre w Playboju, to niekoniecznie w polityce lub życiu.
Krzych 57 / 195.116.193.* / 2010-08-15 05:22
jesteś brzydką starą panną? Ja mam bardzo ładną żonę i kiedy koledzy usiłują mi ją poderwać (brzydkiej pewnie by nie podrywali) myślę czy przyjemniej jeść salceson samemu czy krakowską z kumplami? Ponadto uroda nie jest jakąś istotną przeszkodą by być mądrym i odwrotnie - np moja teściowa jest i brzydka i głupia i w dodatku gruba jak świnia
eme / 83.22.10.* / 2010-08-07 20:06
Komunorowski ze swoja frau sa w calosci nieakceptowalni. Ona mu pewnie bedzie popowiadala jak sie wydobywa gaz, kto moze czuc sie herbowym itd itp. To ci dopiero komediant. Mysle ze pierwsza wizyte powinien odbyc na najblizszym kabaretonie w Opolu.Mysle ze zaproszenia nie odrzuci a ja siądę w pierwszym rzędzie.
eksporterka / 79.188.13.* / 2010-08-07 22:16
Nie boisz się, że byś pękł ze śmiechu?
ryszard52 / 2010-08-07 21:19 / portfel / Bywalec forum
jak lubisz dobry kabaret nie wybieraj sie do opola idz na konferecje prasowa jaroslawa albo czekaj do wigilli moze kot przemowi
salo / 213.238.117.* / 2010-08-07 23:21
denek & bronek od dawna mowia, czytaj pleta trzy po trzy.
To impotenci polityczni.
ZERO wiedzy, ZERO wizji.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-07 20:03
Gdybym byl poslem do polskiego Sejmu, przyszedlbym wczoraj do pracy I wzial udzial w zaprzysiezeniu Bronislawa Komorowskiego. Jesli trzeba by bylo wstac – wstalbym. Jesli trzeba by bylo klaskac – klaskalbym. Nie dlatego, ze to bedzie dobry prezydent, bo nie bedzie (I ze wzgledow osobistych I politycznych). To bedzie zla prezydentura I to beda stracone lata dla Polski.

Ale przyszedlbym na te uroczystosc po to, by oddac czesc Prezydentowi RP. Wybranemu – nota bene – w demokratycznych wyborach. Przyszedlbym, by uszanowac decyzje wiekszosci swojego narodu, z ktora to decyzja – by byla jasnosc – gleboko sie nie zgadzam. Przyszedlbym takze koniunkturalnie - po to, by nie dawac naszym politycznym przeciwinikom amunicji do ich karabinow, z ktorych codziennie do nas strzelaja.

Przyszedlbym nie dlatego, ze Bronislaw Komorowski mial lepsza kampanie I dlatego wygral. Wszyscy wiedza, ze mial gorsza, ale owa kampania wygladala tak, ze oni biegli na 100 metrow, a my na 200 metrow z przeszkodami. Punkt wyjscia byl zupelnie inny, gorszy dla nas. A mimo tego z kazda sekunda odrabialismy kolejne metry I przegralismy o wlos. Dzisiaj robimy wszystko, by kolejny bieg rozpoczac z jeszcze wieksza poczatkowa przewaga naszych rywali z PO. I takze dlatego przyszedlbym wczoraj do Sejmu I klaskal.
schorowana rencistka OLa / 82.160.145.* / 2010-08-08 22:52
Wszyscy jestescie Polakami ale kochac blizniego swego jak siebie samego to Was rodzice nie nauczyli. Najpierw Kaczynski skrucha otulony zaloba okryty a juz kombinowal jak tu wykorzystac smierc brata do kampani ,patrzac na niego zal bylo a teraz pokazuje swoje oblicze prawdziwe. Rzadny wladzy wredota i zachlannosc to jego drugie oblicze Winowac wszystkich nawet Rosje i Rzad Polski wymyslac spiski zamachy to po tych szczeblach chcial zajac miejsce brata , a tak wogole to zazdroscil mu nawet wtedy ktory lepiej wystepowal "jak ukradli ksiezyc" cale zycie.Zal, teraz czepiacie sie pierwszej damy,popatrzcie na swoje w domu macie idealy?Puknijcie sie w czulko jacy jestescie za murzynami Ktos musi rzadzic i gowno WAm pomoze ta dretwa gadka. BEZNADZIEJA cieszcie sie ze macie prace zdrowie i gdzie mieszkac bo co maja powiedziec CI co POWODZ im zabrala wszystko oni nie maja czasu na takie p******* co wy tu p************,te podatki dajcie IM BIEDNYM POWODZIANOM! ZAL WAS pisowcy na SYBIR z Wami,a nie bruzdzic i czepiac sie czyjegos podworka jak na swoim macie dosc gnoju!!!
wiza / 93.105.50.* / 2010-08-08 14:08
Szanuję stanowisko Migalskigo mądrze mówił , ale oklaski to po czynach , jako prezydent niczego jeszcze nie dokonał . Na uwagę zasługują tylko jego ataki na byłego Prezydenta.
Ryszard W / 83.30.186.* / 2010-08-07 23:21
to PO nauczyło i wyzwoliło fale przymitywnego chamstwa. Trudno " rozmawiac" z Palikotem i Niesiołowskim inaczej,- jak w ich języku. A jest to jezyk prymitywny. Dlatego koledzy z PO przepraszamy ,ale to sa wasze reguły gry.
Neptun>> / 91.123.161.* / 2010-08-07 22:30
w latach 60 pisałbyś pewnie piękne eseje ku chwale Lenina, Stalina, wychwalające nie do pojęcia (przez człowieka zwykłego) piękna trzepoczącego nad państwami socjalistycznymi czerwonego sztandaru z sierpem i młotem, z gwiazda najjaśniejszą która powinna przyświecać robotnikom na całym świecie... jedna prawda, jedna tylko partia - mająca dwa oblicza boskie i dobrotliwe dla pokornych i surowe, bezwzględne dla wszystkich przeciwników.... taaa to były czasy pochody pierwszomajowe, 250 % normy zjazdy PZPR, akademie, apele - a teraz .... czasy się zmieniły i musisz betonie gryzmolić jakieś propagandowe opowiastki o jakims Komorowskim - a kto to kur_a jest?????
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-07 23:02
Ja tylko cytuję idioto. Niejakiego Migalskiego.
Neptun>> / 91.123.161.* / 2010-08-07 23:46
nie interesuje mnie kogo cytujesz - chodzi mi o formę twoich wypowiedzi których produkujesz więcej niż Chińczycy podkoszulków. Idiota to ty się miałes nazywać.
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-07 23:50
Tak wysublimowane nazwisko jak idiota dostają tylko najlepsi wyznawcy teorii spiskowych, więc spokojnie ci je odstępuję.
Neptun>> / 91.123.161.* / 2010-08-08 00:05
bardzo dziękuję - wrodzona skromność nie pozwala mi przyjąć takiego daru - ale myślę że tobie to baaardzo pasuje - więc niech zostanie tak jak jest. Poza tym nikt tu nic nie wspominał o jakis teoriach spiskowych ???!!!
SumieniePiSokomuchów / 89.72.165.* / 2010-08-08 00:10
Masz sklerozę? A może demencję starczą?
Poszukaj sobie swoich bredni na money.pl.
eksporterka / 79.188.13.* / 2010-08-07 21:59
Bardzo dziękuję za powyższy wpis.
Pokazał Pan , czego brakuje większości naszych polityków , a mianowicie : kurtuazji - tak mi się przypomniało, to zapomniane już słowo.
Bo przecież prawdziwy polityk nigdy nie mówi "nie".

A tak na marginesie:
1. Oczywiście, ja też chętnie widziałabym na miejscu pierwszej damy miss uniwersum , a jako prezydenta co najmniej geniusza we wszystkich dziedzinach nauki i o przysłowiowej aparycji gwiazdora.
Ale akurat nikt taki nie zgłosił akcesu na powyższe stanowiska. Trudno.

2. Pan Jarosław Kaczyński zaplątał się w wyjaśnieniach, najpierw mówił, że wybory są nieporozumieniem, teraz, że to przez tragiczną stratę brata, i w ten sposób okazał brak szacunku , dla innych ludzi, którzy też stracili i co dzień tracą , często dramatycznie, przedwcześnie, swoich bliskich w różnych wypadkach, czy w wyniku nieuleczalnych chorób.
A jeśli umrze ktoś z naszych bliskich, to dostajemy w pracy ustawową liczbę dni wolnych , wieniec od dyrekcji , kondolencje od kolegów i po kilku dniach wracamy do pracy.
Nikt nie może sobie pozwolić , na dłuższą metę , na publiczne rozczulanie się nad sobą.
A jeśli przeżycia są ponad nasze siły , tak, że nie możemy normalnie pracować, to zawsze można otrzymać dłuższe zwolnienie lekarskie i wtedy spróbować wrócić do równowagi.
Każdy katolik powinien z pokorą powiedzieć sobie "Bóg tak chciał".
Nawet jeśli zdaje się nam, że zawinili ludzie.

3. Tak , to ta mordercza i mało elegancka kampania niczemu dobremu nie posłużyła.

Prowadzę swoją firmę, jestem bezpartyjna i jak najdalej od polityki.
Jedyne czego doświadczyłam od kolejnych ekip rządzących w Polsce, to różne embarga na eksport polskich ( a więc i moich) towarów, w zależności od tego jakich przywódców, jakich państw , aktualnie nasi wodzowie poobrażali.
Pozdrawiam
rencistka OLa / 82.160.145.* / 2010-08-08 23:29
Trzeba bylo droga Pani dodac ktory z tych rodzin biegal po urzedach aby pochowac bliska osobe ,ktore z nich zalatwialo rente i to nie byle jaka po zmarlych tragicznie dla dzieci i dla siebie odszkodowanie. Wszystkim podano jak na tacy a teraz jeszcze pomnik pamieci stawiac czyim kosztem,Malo im WAWEL to moze indywidualnie w kazdym miescie"zgineli tragicznie" bo malo ginie codziennie.Pochowalam cala rodzine godnie i splonelo mi mieszkanie i jakos nikt mi nie pomogl, nie zycze sobie litosci ale liczylam zawsze na swoje rece i prosilam Boga o przetrwanie. Zapomoge dostalam 20 lat temu 500 zlotych.POMOZCIE POWODZIANOM!!! Nie interesuje mnie polityka ,ale wkurza mnie takie bezsensowne puste gadanie, Mieli malo to teraz im dowala naszymi podatkami z naszych najmniejszych rent. Moze Palikot jest wscibski igrubianski ale ogrodkiem wali prawde i to mi podoba sie. Niech postawia Kaczynscy pomnik tam gdzie rozwalili sie, to jest ich rodzina a nie nasza, dostali posmiertne, nie maja? poszlo na kampanie ? to jeszcze jest Prowident!!! hi hi.
Bolesław \ / 83.31.216.* / 2010-08-07 20:03
A Wałęsa podał mu nogę?
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy