Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński zbojkotuje zaprzysiężenie Komorowskiego

Kaczyński zbojkotuje zaprzysiężenie Komorowskiego

Wyświetlaj:
Gall# / 178.181.162.* / 2010-08-06 20:26
Bardzo słuszna decyzja JK. Mamy prezydenta jakiego wybrała większość wyborców - to jest smutny
fakt , który trzeba przyjąć do wiadomości choć - wstyd jak cholera (prawa wyborcze mają u nas nawet degeneraci).
Jednak zupełnie inną sprawą jest celebrowanie tego fatalnego wydarzenia - udział w czymś takim to jest OBCIACH.
Ludziom, którzy grają nieuczciwie (np rzucają gnojem lub palikotem) z zasady nie podaje ręki, ale już przenigdy nie gratuluje się im profitów z łajdactwa - to jest dyshonor.
issael / 109.243.1.* / 2010-08-06 14:36
To smutne, ze główny polityk opozycji tak lekcewazaco podchodzi do Państwa.
zapowiedż nieuczestniczenia w zaprzysięzeniu prezydenta RP, wybranego w wyborach bezpośrednich przez wiekszość wybierających, jest zapowiedzia zlekcewazenia woli tejze wiekszości.
Jezeli osobiste personalne czy polityczne urazy biora górę nad obowiazkiem wobec Państwa.
Moim zadaniem dla parlamentarzysty, uczestniczenie w zaprzysięzeniu nowego Prezydenta RP, jest najzwyklejsza powinnością i szacunkiem wobec państwa i jego tradycji.
W końcu chodzi o najwazniejszy Urząd. Czy nie o szacunek dla urzedu walczyło PiS kiedy Prezydentem RP był Lech Kaczyński?
Takie obrazanie sie, wygląda niepowaznie, baardzo niepowaznie.
st.politolog / 83.26.48.* / 2010-08-07 12:18
Napewno miło by było przyjść na uroczystość pogadać ,pokonsumować .
Kaczyński jednak potrafi się poświęcić ,odmówić sobie zimnej płyty i innych rarytasów ,aby historia Polski była prawiłowo pisana.
A dlaczego Pani Kwaśniewskiej nie było ? też postać ponoć sesje w pracy miała .
szaren / 213.108.114.* / 2010-08-07 12:32
No tak. Wg. st.politolog dla przyjemnosci uczestniczy sie w oficjalnych uroczystościach wagi państwowej.
A nieuczestniczenie w nich to poświecenie sie i odmówienie sobie zimnej płyty i innych rarytasów.
Skoro jest takie rozumienie , to jest dla mnie jasne dlaczego główny polityk opozycji nie uczestniczył.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-06 17:20

W końcu chodzi o najwazniejszy Urząd.

Jednak wczesniej nie przeszkadzalo wam nazywac Lecha Kaczynskiego kaczorem, pijakiem i innymi epitetami.
szaren / 213.108.114.* / 2010-08-06 21:23
Nigdzie nie zauwazyłem aby issael nazywał Kaczyńskiego kaczorem, pijakiem czy inaczej Go epitetował.
issael jest jeden, czyli liczba pojedyńcza nie mnoga.
Ale kiedys ktos mi powiedział że dawniej zwracanie się do kogos w liczbie mnogiej było oznaka szacunku. tak zwracano sie do władcy , albo do ludzi straszych.
Issael jak sie pokazesz to zauwaz ze jednak jestes szanowany, zwracaja sie do Ciebie w liczbie mnogiej :).
issael / 109.243.247.* / 2010-08-06 22:39
szaren, juz kiedys prosiłem Cię, abys nie wypowiadał się za mnie.
Rozumiem , ze masz dobre intencje, ale nie wypowiadaj sie za mnie. wprawdzie nieczesto zaglądam na portal money.pl , ale to nie powód abyś komentował czy prostował/wyjasniał coś za mnie.
Powinienes juz zuwazyc, ze na takich potralach, sa prawie zawsze ci sami bywalcy, kibice jakiejś strony, tak jak kibice futbolu. I niewazne czy maja słusznośc, wazne aby ich zawsze było na wierzchu.
Dlatego powszechna bronią są rózne pretensje i insynuacje.
Skoro nie reaguję to znaczy ze nie mam zamiaru reagować.
Ostatni raz prosze, wypowiadaj sie wyłączie w swoim własnym imieniu :). Pozdrowienia.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-06 21:43

Nigdzie nie zauwazyłem aby issael nazywał Kaczyńskiego kaczorem, pijakiem czy
inaczej Go epitetował.

A zauwazyles aby krytykowal tych ktorzy to robili?
Dzisiaj krytykuje tych ktorzy lekcewaza Prezydenta Komorowskiego.
Jego poczucie obowiazku jest troche wybiorcze.
szaren / 213.108.114.* / 2010-08-06 22:23
Tak, zauwazyłem ze issael krytykuje niewłasciwe zachowanie. W tym niewłaswciwe zachowanie wobec Prezydenta.
Wtedy kiedy Prezydentem RP był Kaczyński issael tez zwracał uwage przesmiewcom i krytykantom.
Pamietam jego głos w sprawie "walki" o samoloty czy jeszcze wczesniej kiedy był szum w sprawie kompetencji Prezydenta RP i rządzacy chcieli te kompetencje mocno medialnie zmniejszyć (ba kiedys nawet dostał podziekowanie z obozu PiS-u za mądre i rozsadne wypowiedzi).
Ponadto nie rozumiem , dlaczego issael miałby zagrzebac sie w jakimś polskim grajdole?( mam na mysli to , ze musi byc po jakijś stronie).
Moim zdaniem , lubi Polske (moze nie tak jak ja - mnie znajomi nazywaja wrecz polonofilem), ale napewno nie zyczy Polsce źle.

Dzisiaj krytykuje tych ktorzy lekcewaza Prezydenta Komorowskiego.

Właśnie dzisiaj, krytycznie wypowiedział sie o apologetach Prezydenta Komorowskiego zapisałem to sobie zanim ten news został z portalu money.pl usuniety - mam na myśli newsa pt "Rozczarowanie prezydenckim oredziem Komorowskiego"

2010-08-06 13:39:53 | 109.243.1.* | issael

Re: Rozczarowanie prezydenckim orędziem Komorowskiego [3]

Według Jerzego Buzka, Bronisław Komorowski dał wyraźny sygnał, że będzie sprzyjał rozwojowi Polski i
Polaków.

Naprawdę? To tak dziwne ,ze az wymaga wypunktowania? Prezydent Polski bedzie sprzyjał rozwojowi
Polski i Polaków?

Moze nie rozumiem miejscowych realiów, i moze trzeba to podkreslic, to co oczywiste jest wszedzie
indziej, ze prezydent kraju któremu "prezydentuje" sprzyja rozwojowi swojego kraju.

Takie polityczne bąblowanie, płyna słowa ja rzeka. A poza tym, słowa tak niewiele znaczą, prawda?


szkoda , że issael tak zadko zaglada, moim zdaniem ma wywazone wypowiedzi, i co najwazniejsze swoje własne, ba jest wzorem dla mnie, staram sie Go nasladowac, chociaż chyba coraz bardziej sie polonizuje i przykleja sie do mnie coraz wiecej "polskich" wad.
Elendir / 2010-08-06 19:19 / Łowca czarownic
Jakoś nie wydaje mi się szczególnie obraźliwe nazywanie Kaczyńskiego kaczorem w rozmowach prywatnych czy też na tego rodzaju forum. A odnośnie pijaków, to zdaje się Tobie nic nie przeszkadzało w nazywaniu tak Kwaśniewskiego.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-06 19:27
Ty tez jestes z rodziny Kalego?
Elendir / 2010-08-06 19:49 / Łowca czarownic
Wątpię byśmy byli spokrewnieni...
krzyżanowska / 83.11.48.* / 2010-08-06 12:58
No mógł Jarosław jednak przybyć.
Jako najmądrzejszy i najwybitniejszy polski polityk, swym blaskiem bardzo uświetnił by tą uroczystość.
Ale widocznie miał swoje powody ,albo nie chciał dlatego ,że prawie cała uwaga skupiała by się na nim.
Samo zaprzysiężenie poszło by wtedy w epizodyczny cień.
TADE / 83.2.33.* / 2010-08-06 13:25

Jako najmądrzejszy i najwybitniejszy polski polityk

Edwarda Gierka uważam za najlepszego z Pierwszych Sekretarzy (Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej) jakich mieliśmy. I to jest pogląd bardzo wielu Polaków.
Autor: Jarosław Kaczyński, gazeta.pl, 2010-07-02

Był komunistycznym, ale jednak patriotą - komplementował kilka dni temu Edwarda Gierka w jego rodzinnym Sosnowcu Jarosław Kaczyński. - Równie dobrze mógłby mówić, że codziennie słucha śpiewu Jana Kiepury, bo to kolejna postać związana z Sosnowcem i niczego by nie wskórał - śmieją się mieszkańcy

KAMELEON RZADZIEJ ZMIENIA UBARWIENIE JAK TWÓJ BONAPARTE POGLĄDY
A ZA TO ŻE SZYDZĘ Z NIEGO CZYM OBERWĘ RÓŻAŃCEM CZY KRZYŻEM ................... BO WY TYLKO POTRAFICIE WSZYSTKO SIŁOWO ZAŁATWIAĆ.
Krzyżanowska / 83.11.48.* / 2010-08-06 14:25
W celach taktycznych za obopulną zgodą stron zwycięstwo zostało oddane Bronisławowi .
Roman Zawadzki / 87.204.7.* / 2010-08-06 14:02
Ludzie małostkowi nie umieją przegrywać...
ździcho / 87.205.199.* / 2010-08-06 09:55
O, to się rychło w czas opamiętał. A nie można było wcześniej zbojkotować wyborów prezydenckich? Teraz już po ptakach, komuna wróciła.
777c / 2010-08-06 10:44 / Bywalec forum
Spokojnie bracie, "chrześcijanie i prawdziwi polacy i patrioci" już wybierają drzewa, na których będą wieszać rząd i zwolenników Platformy Obywatelskiej.
Ruch w interesie już miał się zacząć, ale jest grupa zwolenników siekier i butelek z benzyną, więc sprawy "organizacyjne" trochę przełożyły godzinę zero.
Bodek_ / 2010-08-06 09:51 / Bywalec forum
Ciekawe ile wiernych wyborców pozostanie przy PiSie, który takimi cyrkami emanuje.
Nie chce przychodzić, niech nie przychodzi. Dostał milion głosów mniej, przegrał wybory, ale pogodzić się z tym nie potrafi.
Czarne wstążki to oczywiście śmiech na sali - szczególnie, że już od dawna chodzili bez.

Gdyby nie to tragiczne wydarzenie, to dzisiaj nie byłoby przecież zaprzysiężenia - oczywiście, że nie dzisiaj, a za pół roku. Ale wtedy nie byłoby miliona głosów różnicy, a z 10 milionów.

Jeszcze jest problem z faszystami pod pałacem. Ale możnowładztwo Kaczyńskiego powoli zaczyna się kończyć: przegrywa kolejne wybory, przestanie władać telewizją, czas najwyższy, żeby przeszedł w niebyt polityczny. Może wtedy jakaś refleksja wtedy i odmiana?
fred / 2010-08-06 09:42 / Bywalec forum
Wielu patriotycznie nastawionych chciałoby, a nie może uczestniczyć w tej wielkiej uroczystości
thgb / 213.238.104.* / 2010-08-06 09:30
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
dgen / 2010-08-06 09:10 / Tysiącznik na forum
...........ale za to w moskwie i berlinie otwierają szampana !
jake / 93.105.64.* / 2010-08-06 09:07
Cała Polska we Łzach. PREZESA nie bedzie na zaprzysiężeniu. Będzię tarzał się przed krzyżem przed pałacem i biadolił, że pałac nie będzie jego. Pani Ewo Kopacz, niech pani dołoży dodatkowe pieniądze na leczenie prezesa, chiciaz to raczej nieuleczalny przypadek. No ale dzisiaj kaczor bedzie się mógł wypłakac u swego przełożonego rydzyka.
Sklave / 83.2.33.* / 2010-08-06 09:14
Nowa dewiza na sztandarze PIS-u: POWSTAŃ I PROWADŹ
pablo.gr / 90.156.104.* / 2010-08-06 08:57
jaka święta śmierć? chyba że każda śmierć jest święta.
maxymili / 2010-08-06 08:55 / Tysiącznik na forum
Patrioci ich mać. Komorowski czy Ci się podoba czy nie jest Prezydentem Polski.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-06 19:29
POparance ich mac. Kaczynski, czy Ci sie podoba czy nie tez byl Prezydentem Polski.
@@@ / 89.77.200.* / 2010-08-06 17:23
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
asasasasas / 193.109.225.* / 2010-08-06 14:05
Dlaczego Komorowski jest prezydentem wszystkich Polaków, a Kaczyński nim nie był? Jakieś argumenty proszę
jarkowidziekujemy / 91.215.104.* / 2010-08-06 10:24
bardziej znienawidzonego prezydenta, jak lecha katynskiego jeszcze nigdy nie bylo. ilosc ludzi nienawidzacych komorowskiego jest "pestka" w porownaniu z tym pisowskim niewypalem...
Sklave / 83.2.33.* / 2010-08-06 08:51
Popłakałem się, jak to bez Bonapartego namaszczenie będzie ważne, co na to konstytucja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kostd / 193.109.212.* / 2010-08-06 09:18
Co boli przegrana trudno sie z tym pogodzić? A miało być koniec "wojny polsko polskiej"
Sklave / 83.2.33.* / 2010-08-06 09:31

A miało być koniec "wojny polsko polskiej"

Wyciągam do nich dłoń i chociaż na razie jest ona często odtrącana i słyszymy słowa, które nie powinny padać, ta ręka jest ciągle wyciągnięta" - podkreślił J.Kaczyński.
Nowa dewiza na sztandarze PIS-u: POWSTAŃ I PROWADŹ
pato11 / 193.201.167.* / 2010-08-06 11:21
Człowiek honoru umie pogodzić się z porażką a prezes nie :-)
RZ / 87.204.7.* / 2010-08-06 14:32
nie grał w piłkę na podwórku, nie przegrał żadnego meczu, więc kiedy się miał nauczyć przegrywać, w wyborach na przewodniczącego, do których sam siebie zgłosił i zaakceptował jako kandydata???
Bakantyr / 95.160.227.* / 2010-08-07 02:31
Pinczerek ( te gabaryty, te małe wredne oczka, to ciągłe ujadanie) znowu okazał się człowiekiem małostkowym, umiejętnie grającym na uczuciach motłochu i opętanym do tego stopnia żądzą władzy, że nie jest w stanie pogodzić się porażką. Bozia jednak nad nami czuwała...

Najnowsze wpisy