Forum Polityka, aktualnościKraj

Kamień Pomorski: Przyczyną pożaru było zaprószenie ognia

Kamień Pomorski: Przyczyną pożaru było zaprószenie ognia

Wyświetlaj:
Wapniak / 2009-04-17 09:05 / Tysiącznik na forum
-..." Osoby odpowiedzialne za stan techniczny budynku będą pociągnięte do odpowiedzialności"... - sralis mazgalis referendum duptus... W skali kraju ciekawe ile osób musiałoby wręcz "siedzieć" za tego typu zaniedbania. Kto zna temat budynków socjalnych i nie tylko wie, że wiąże się on z o wiele większym i szerszym problemem. Problemem którego nie sposób w paru zdaniach tu opisać. Tym bardziej załatwić. Chociażby związek przyczynowo skutkowy idei powstania pomieszczeń socjalnych w ogóle... i td.
Znowu mamy jednorazową akcję, wirtualną pomoc oraz będziemy mieć ale tylko być może, ofiarę - osobę odpowiedzialną, która musi przecież się znaleźć aby uspokoić sumienie nieudolnej władzy. Jej spektakularne popisy w mediach.
Ponieważ nie dotyka się celowo /nie słyszałem nigdzie/ istoty problemu, wszystko wróci do "normy" i do następnego razu...
Trywializując: ..."baba z wozu, koniom lżej"....
AliBi / 89.100.172.* / 2009-04-18 15:08
Przyczyną było najprawdopodobniej podpalenie szafy na korytarzu.Błędem było umieszczanie w budynku alkoholików i normalnych rodzin,ale kamieński samorząd to nie widział w tym problemu - rozwiązali po najmniejszej linii oporu.Oczywiste,że nie trafili tam w nagrodę,co nie znaczy,że budynek nie musiał spełniać podstawowych wymogów(np czujki p-poż.).Nieoficjalnie wiem,że mieszkał tam kamieński inspektor,który miał czas na wynoszenie mebli ze swojego mieszkania(są na zdjęciach),zamiast ostrzegać, pomagać.To kobieta wróciła,aby ostrzegać-przez co zginęła,a on... Przykre,ale wkrótce wybory i "zaangażowanie"- jak znam życie - będzie przypisywaniem sobie zasług i wzajemnym opluwaniem się - kto dokonał więcej.
n. / 151.92.176.* / 2009-04-17 09:08

Ponieważ nie dotyka się celowo /nie słyszałem nigdzie/ istoty problemu, wszystko wróci do
"normy" i do następnego razu...

A co to znaczy "nie dotyka istoty problemu" w tej sytuacji? Powinno sie ich wywalić na ulice jak latami nie płacą czynszu czy może zapewnić im w nagrodę Mariot-owskie warunki za nasze pieniądze,z ochroną i strażakami na etacie żeby już żaden nie zasnął z petem w gębie po pijaku?

Najnowsze wpisy