Forum Forum finansoweKarty

Karta kredytowa Aliorbank - ZEROWA KULTURA BANKOWOŚCI!!!

Karta kredytowa Aliorbank - ZEROWA KULTURA BANKOWOŚCI!!!

Trabant777 / 2010-01-07 22:13
Witam!
Chciałem podzielić się moimi spostrzeżeniami na temat bardzo biednego systemu obsługi kart kredytowych Aliorbanku.

Otrzymałem kartę kredytową z limitem (oni to nazywają limitem) 600PLN - tak mi zaoferowano. Niech będzie. Bazując na dotychczasowych doświadczeniach uznałem, że gdy wykorzystam limit - to spłacę zadłużenie i będę mógł płacić kartą dalej.
OTÓŻ NIE!!
Po wykorzystaniu limitu spłaciłem kartę (w systemie wyświetla mi się - środki dostępne 600PLN) no to idę na zakupy.
Niestety terminal wyświetla mi błąd - "ZŁA KWOTA"
Karta kredytowa BZWBK nie ma problemu więc płacę.
Mam takich kwitków kilkanaście(zła kwota)... żeby nikt nie mówił że akurat wtedy terminal odmówił posłuszeństwa - karta BZWBK nadal działa i płaci...

Złożyłem stosowne zażalenie i to z wielkim trudem, ponieważ pracowniczka oddziału nie wiedziała o co mi chodzi. Co więcej ona widziała w systemie że już wszystko wydałem i nie mogę płacić bo nie mam pieniędzy. (pięciokrotnie tłumaczyłem Pani że środki wykorzystałem i już je spłaciłem - ale jak głową o mur - nadal nie wiedziała o czym mówię)
Na szczęście po pisemnej skardze natychmiast dyrektor placówki okazał się widomy i moje 600PLN dostrzegł (widocznie on matematykę skończył na więcej niż mierny). Stwierdził że pracownica była zmęczona.... super.
Co więcej na pisemne zażalenie odzewu dalszego brak i brak wyjaśnień... TOTALNE OLANIE KLIENTA. KARTA NIE DZIAŁAŁA DALEJ

Minął miesiąc (grudzień 2009) i nastał styczeń 2010.
Karta cudownie zaczęła działać
Po wykorzystaniu limitu (gigantyczne 600PLN) - spłaciłem go częściowo i cóż to mogło się stać??
KARTA NIE DZIAŁA!!! (komunikat: zła kwota)
Najzwyczajniej w świecie bank mnie poważnie zawiódł.
Nie jestem zachwycony usługami BZWBK, ale ich karta przynajmniej działa
Jutro idę znów do oddziału Aliortragedii... i zobaczymy.
Będę pisał na bieżąco.

Żeby było jasne - takie zabiegi - ze spłacaniem karty wcześniej - działały w BZWBK i Citibanku. Innych jak do tej pory nie miałem ale i tak uważam fakt że spłacona karta nie działa bo limit miesięczny się skończył świadczy o WYJĄTKOWYM ZACOFANIU ALIORBANKu

Przestrzegam
Wyświetlaj:
Trabant777 / 2010-01-14 12:19
Po kolejnych zmaganiach i walce z inteligencją alior-zera udało mi sie odnaleźć pracownika który wiedział co należy zrobić aby wszystko jakoś działało.... ciekawe no i narazie działa... ale tutaj kolejne OSZUSTWO ALIOR.... otóż okazuje się że ALIOR zwraca tylko 0,5% a nie 1% zapłaconej kwoty jesli sie przypadkiem nie skorzysta z cudownego ubezpieczenia
hmm czyli jakby tu naciągnąć klienta...

co do kart payback bzwbk - mam takową ale bezwzględnie staram się o kartę kredytową Polbanku - (Polbank-Era) - absolutnie najlepsza karta na rynku - kompletnie bezproblemowa obsługa i prawdziwe 1% zwrotu oraz ZERO OPŁAT jeśli w ciągu roku wykonamy 36 transakcji. A aliorowi oddam ich syf płatniczy...
NIE POLECAM kart kredytowych ALIOR....
csdfrr / 79.190.103.* / 2010-01-15 14:33
nie bardzo rozumiem twoj wywod? to pracownik recznie cos ustawia, aby splacona czesc limitu znow byla dla ciebie dostepna? na razie z opisu wymnika, ze ich karty dzialaja, jak obciazeniowe, a nie jak kredytowe... ;))) coraz wiecej osob sie przekonuje, ze alior to tani shit, anie bank dla normalnych ludzi ;)))
jam go / 79.185.193.* / 2010-01-12 13:05
Szkoda czasu i zdrowia. Zrezygnuj z tej kart i weź cobrendową w innym banku /z dodatkowymi bonusami/. W bzwbk mają niezłą payback, w citku ze zbieraniem mil lotniczych, itd. Po prostu szkoda prądu ...

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: