Forum Forum finansoweKarty

karta kredytowa

karta kredytowa

adrianna malicka / 2012-02-23 09:48
Witam, mam proste pytanie, czy każdy może styarać się o kartę kredytową czy są jakieś warunki, które trzeba spełnić; na przykład pracować albo zarabiać określoną kwotę? I jak jest z tym debetem całym, czy to sobie indywidualnie ustalasz, jaki chcesz mieć, czy bank z góry daje jakieś limity?
Wyświetlaj:
Runder / 89.76.150.* / 2012-05-04 01:01
Wcale nie jest tak trudno. Podstawową kartę kredytową w PKO BP możesz mieć przy miesięcznych wpływach 850 PLN. Limit masz wtedy na 2 tys.
Finbooks_pl / 79.185.62.* / 2012-03-23 18:10
O karte kredytową moga starać się Ci posiadający stałe zatrudnienie,ale szczegółów musisz dowiedzieć się w placówce bankowej. Ze swojej strony polecam szukać w księgarni ekonomicznej książki "Kredyty i gwarancje bankowe".
GÓRNIK / 2012-02-23 13:58
karta kredytowa jest chyba dla tych, którzy posiadają zdolność kredytową w banku, tak mi się wydaje, w sumei nie wiem jakie dokładnie są wymagania, bo mi sam bank zaproponował
Gienek45 / 2012-02-23 14:38
Z tego co wiem żeby miec kartę kredytową wystarczy mieć założone konto w banku i zadeklarować że chce się mieć kartę kredytową, w większości banków , jest pobierana opłata za posługiwanie się "ich" kartą...

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: