Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Katyńskie dokumenty w sieci: "Rosja szuka przyjaciół"

Katyńskie dokumenty w sieci: "Rosja szuka przyjaciół"

skomentuj
hipoteza / 79.184.21.* / 2010-04-29 23:40
Niezbędny wstęp :
{ Dusza/duch mogą się wcielać niemal w dowolne ciało. Rasa/narodowość nie mają większego znaczenia w rozpatrywanych przypadkach. Inteligentny duch, choć błędny (demon) może działać w świecie materii w sposób prowokacyjny . W sferze duchowej bywa nieszkodliwy, na Ziemi skutki jego działań mogą być opłakane !? }
Po tragedii pod Smoleńskiem red. Michnik udał się nieoczekiwanie do Moskwy . Można by pomyśleć : chce zostać pionierem pojednania polsko-rosyjskiego !? Ale gdzież tam ! Moja teoria jest taka :
... udał się tam by błagać na kolanach, żeby towarzysze z " KGB " nie ujawnili zbyt wiele dokumentów w sprawie Katynia i innych miejsc kaźni polskich oficerów !? Jednak poległ na ołtarzu strategicznego porozumienia Rosja - USA . Obu mocarstwom brakuje historycznego sojuszu z Polakami aby utworzyć Arktyczny Pierścień militarno-gospodarczy .
I stało się !!! 28 IV 2010 r. opublikowano pismo Berii do Stalina w sprawie " ostatecznego rozwiązania kwestii " polskich oficerów "internowanych" w ZSRR .
To Ławrientij Beria, obywatel ZSRR narodowości żydowskiej był pomysłodawcą ( wnioskodawcą ) zamordowania polskiej elity intelektualnej !!! Michnik poległ !?
Niech żyje Barack 44 !? ( ... tak przy okazji !? )
Nie jestem rasistą ! Dostrzegam tylko dziwne zbiegi okoliczności !!!
Czas pokaże, czy kiedyś będę mógł powiedzieć " spasiba ! " ???

A teraz to samo z przymróżeniem oka ( zaczerpnięte z internetu )

{ ... " Przypomina się odwieczny konflikt pomiędzy Reptilianami ( Drakonianami - rasą gadów ) a Orionidami ( humanoidami których biobotami są tzw. Szarzy . Technologia wcieleń zaszła tak daleko, że nie muszą się tu objawiać we własnej powłoce . Z drugiej strony, przeciętne ludzkie ciało nie jest wystarczająco rozwinięte aby przejawiać wszystkie uzdolnienia wyższych ras . Niektórzy wolą nie ryzykować . Wcielenia rozgraniczone ( świadomy dualizm ciała i ducha ) są nieliczne w historii Ziemi . Dotyczą zjawisk mistycznych ( religiotwórczych ) . I co jest pokrzepiające, nie obejmują Reptilian . Oni są albo - Tam - albo - Tu - . Jednak - Tu - wiedzą i widzą nieporównywalnie więcej niż ludzie i ze wszystkimi tego konsekwencjami to wykorzystują ! Orionidzi od dłuższego czasu nie są zainteresowani bezpośrednio ( zbierają dane, prowadzą doświadczenia przy pomocy Szarych )
Wiadomo, że nie lubią Reptilian. Podobno zamierzają uruchomić portale komunikacyjno-transportowe.
Na ich temat istnieje wiele sprzecznych informacji .
Ludzka rasa podlegała i nadal podlega genetycznym modyfikacjom, jest u progu humanoidalnego rozwoju ... }
Więcej zainteresowani znajdą w necie !!!

Jak to się ma do polityki i gospodarki !? Przyłóżmy starą miarę : kto zyskuje ?, kto traci ?
Bliżej ? Proszę bardzo ! Komu zależy na stałym konflikcie i podziałach wśród Słowian ???
Byłem i nawet nadal jestem zbulwersowany słowami o " dorzynaniu watachy ", ale teraz próbuję dostrzec inny ich wydźwięk !?

Myślmy samodzielnie ! Mamy wolną wolę !
Nie pozwólmy się omotać, zniewolić emocjonalnie czy manipulować sobą żadnej ze stron !!!
( ... brak nam zmysłów by roztrzygnąć - KTO ZACZ ? ... )

P.S.
Metody Michnika to archeologiczna przeszłość . ( ... Oni już wszyscy polegli, tylko jeszcze o tym nie wiedzą !? ... )
skomentuj

Najnowsze wpisy