Forum Forum inwestycyjneFundusze

KIEDY BEDZIE KOREKTA ??

KIEDY BEDZIE KOREKTA ??

MDM / 2006-05-13 16:48
Jestem zdecydowany na zakup funduszy Skarbca i ARki - akcji, zrownowazonego oraz stabilnego wsrostu na min. 12 msc j. a takze akcji kilku dobrych spolek takze na dluzej. Nie wiem w jakim momencie dokonac najlepiej zakupu , jestem poczatkujacy i slyszalem ze najlepiej zainwestowac po jakis korektach , tylko kiedy one bedą , czy mam sie poprostu tym nie przejmowac ?? prosze o rade.
Wyświetlaj:
pchelek / 83.31.213.* / 2006-05-14 22:06
rok temu zainwestowalem w Fundusz Arka akcji [poprzednio mialem kase w funduszach pioneer - ale slabo szly - to sie przerzucilem na Arke]. I dobrze zrobilem. Z tej wplaty rok temu uroslo mi z 40,0000 jakies 72.000. W listopadzie, jak byly wybory i wszyscy mnie straszyli - Nie wplacaj na fundusz!!!! - to zlikwidowalem lokate terminowa 100.000 [tracac jakies 6.000 przez zerwanie umowy] i teraz jest juz z tego 152.000. Oczywiście trzeba od tych kwot oddać 19% podatku. Ale powiedz mi Gdzie sie "zarabia" takie ktoty nie ruszajac z domu. Jutro ide do Arki przelać kolejne pieniązki. Myślałem też o funduszasz DWS. Korekta to bedzie wtedy jak sie świat zawali. Na razie to giełda oszalała i goni do góry -a z nią fundusze. tak więc nie obawiaj sie i wpłac. Moment wplaty jest nieistotny - oczywiscie sa wachniecia 3 do 5 % w dol - ale te dolki szybko sie zamienaja w gorki - ta drabina prowadzi w jedna strone i moim zdaniem jesze przez conajmniej dwa lata bedzie skierowana w niebo. Nigdy nie stracisz.
matek / 83.14.126.* / 2006-05-14 18:50
no możliwe że zbliża się korekta choć tego do końca nikt nie wie. jeśli chcesz inwestować w fundusze akcji na dłuższy okres to w sumie dzień w którym wejdziesz nie ma zbytniego znaczenia.
Redakcja forum / 2006-05-14 18:53 / Administracja forum
Matek prosimy o adres pocztowy. Wyślemy upominek za poradę.
m4tek / 2006-05-15 16:26 / portfel
a jaki to ma być upominek?:) a tak pozatym to za każdą poradę coś wysyłacie?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy