Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kierowcy sfinansują modernizację kolei?

Kierowcy sfinansują modernizację kolei?

Money.pl / 2009-03-17 20:45
Komentarze do wiadomości: Kierowcy sfinansują modernizację kolei?.
Wyświetlaj:
xyzxyz / 83.143.213.* / 2009-03-18 10:55
absurd goni absurd

rządzący nawet nie zdaja sobie sprawy jak sie kompromitują,
w swojej walce politycznej, w szukaniu sposobów jak dokopac przeciwnikowi, jak oszołomic potencjalnych wyborców a najlepiej jak ich bardziej ogłupić,

teraz to kierowcy płacacy podatki na drogi maja takrzesfinansować kolejnictwo, brawo.
toż to super socjalistyczne rozwiązanie , zmusic jedna grupę , aby utrzymała funkcjonowanie drugiej grupy,
społecznośc kierowców nadaje się idealnie na dojną krowę,
a tak z drugiej strony, rząd zaprzecza sma sobie twierdzac ze nie ma srodków na budowe dróg, gdyby wszystkie srodki, jakie kierowcy płąca w postaci róznych podatków i opłat, przeznaczano na drogi to nie tylko Polska miała by autostrady ale każda gmina w tym kraju miała by swoja.

moze, czas zając się tym do czego zostaliscie wynajęci, panie i panowie rządzacy?
moze czas abyscie zaczeli w końcu budowac tą obiecywaną od lat infrastrukturę?

zajeci przepychankami w sejmie, targowaniem sie , o swoje korzysci polityczne, nie usprawniacie ani nie upraszczacie prawa w taki sposób aby szybciej i łatwiej się budowało,
najwidoczniej nie jest to wam na reke? ani koalicji ani opozycji
marek 19.53 / 83.24.16.* / 2009-03-17 22:48

Rada Ministrów przyjęła również projekt zmian w prawie, prowadzących do stworzenia spójnego systemu finansowania budowy dróg krajowych.


No no no, cóż za osiągnięcie. Brawo. Jestem pełen POdziwu.

Przy tym tempie pracy - po półtora roku projekt zmian!!! - to nie zdążą wybudować nawet kilometra
Fors84 / 2009-03-17 20:45 / Bywalec forum
Już nie mogę się doczekać, koleją ostatni raz jechałem 15 lat temu , ale co tam trzeba się zrzucić w imię polskiego socjalizmu.
cobithree / 2009-03-17 21:50
a ja nie jeżdżę samochodem, a 100 razy dziennie czekam na światłach żeby je przepuścić i cały czas wdycham spaliny. Kto odda mi to co tracę??
gdanszczanin / 80.55.60.* / 2009-03-17 23:43
Prezentujesz strasznie prostacje spojrzenie. Tu masz kontrprzyklad:Nie przechodze przez przejscia dla pieszych - jezdze autem i musze 100 razy dziennie stawac na czerwonym swietle, zeby przepusic pieszych - kto mi odda to co trace (czyli "stracony" czas)?
cobithree / 2009-03-18 00:16
jakie spojrzenie..?;] wiesz to była mała ironia
gdanszczanin / 80.55.60.* / 2009-03-18 00:27
Sorry - literowka. A jesli ironia to drugi raz sorry - napisales to jakbys byl oszolomem-ekoloegiem.

Pozdr.
gupigabryś / 83.142.125.* / 2009-03-17 21:10
ja też chętnie zapłacę.

Najnowsze wpisy