Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Kim jesteś - prosimy, napisz

Kim jesteś - prosimy, napisz

Redakcja forum / 2006-09-06 17:41
Ile masz lat, czym się zajmujesz, gdzie mieszkasz, co lubisz. Napisz o sobie. Znamy się z nicków, a chcielibyśmy wiedzieć o sobie więcej.

Forumowicze - przedstawmy się sobie. Podaj tyle informacji, ile chcesz. Za najciekawszą "wizytówkę" nagroda - książka o psychologii inwestowania. Jury powołamy z udziałem forumowiczów.

Warto się poznać!!!
Wyświetlaj:
marduk / 2006-11-25 14:05
-Kamil
-22 lata
-student 3 roku zarządzanie i marketing
Interesuje sie wszystkim po troszku: psychologią , astrologią ponieważ warto wiedzieć z kim rozmawiasz i kim sam jesteś ; marketingiem bo potrzeby ludzkie też są ważne ; ekonomią gdyż świat się tak naprawde wokół niej kręci (nie wokół Słóńca:-)) ; wojskowością dlatego że dobrze wiedzieć czy jeszcze jesteśmy bezpiecznii ; oraz od niedawna interesuje sie giełdą i inwestowaniem ponieważ na zabezpieczenie finansowe nigdy nie jest za wcześnie. POZDRAWIAM!!:-)
coque / 83.17.32.* / 2006-10-26 18:23
Obecnie jestem absolwentem słabej uczelni wyższej, kierunek matematyka finansowa. Co mogę o sobie powiedzieć? Kim jestem? Powiem kim będę za rok. Będę aktuariuszem. Obecnie przygotowuję się do tego egzaminu. A więc drodzy Czytelnicy za rok coś więcej będę w stanie o sobie powiedzieć.
Na dzień dzisiejszy powiem (a ściślej napiszę), że interesuję się literaturą szczególnie iberoamerkańską, filozofią. I ogólnie słowem pisanym. Jestem molem książkowym.
Pozdrawiam!
leone / 2006-09-28 16:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ja jestem dzieckiem szczescia.Zawsze wszystko mi sie udawalo.Zajmowalem sie najdziwniejszymi rzeczami,od rabania lasu do tworzenia systemow informatycznych i oprogramowania dla rzadu.Od poczatku naszej gieldy jestem inwestorem i znow skutecznym.A do gieldy zachecilo mnie niezwykle zdarzenie,ktore mialo swoj ciag dalszy.
Czesto i ja i moi znajomi /ktorym to sie udziela/ zastanawiamy sie,o co tu chodzi.
Jesli ktos ma chwilke czasu,zapraszam na strone,ktora specjalnie zalozylem,by w wolnych chwilach opisac niezwykle rzeczy,ktorych zapewne wystarczylo by na kilka filmow.
To wszystko,co zdazylem tam juz opisac,zdarzylo sie naprawde.Mam b. malo czasu,ale do konca roku postaram sie zebrac chociaz 10-15 zdarzen i moze wydam je jako ksiazke.
Adres mojej strony www.allcats.blox.pl

1.Historia kota Pimpasa 3 czesci
2.Vada
3.Terracina
Nastepny z pewnoscia spodoba sie zeglarzom,nurkom i poszukiwaczom skarbow.
A to dopiero poczatek.Inne zdarzenia sa skomplikowane i musze je jakos ulozyc.Zreszta sadze,ze i tak mi nie uwierzycie.A moze jednak ???
Marcin78 / 83.16.70.* / 2006-09-27 18:25
Mam na imię Marcin, jestem niedługo po studiach (dokładnie dwa lata, ale wydaje się, jakby to było wczoraj), mam dobrą pracę i właśnie otwierają się przede mną nowe perspektywy.
Z wykształcenia jestem prawnikiem, z zamiłowania - inwestorem. Eksploruję kolejne fora i portale w poszukiwaniu ciekawych informacji na temat inwestycji. Nie jest to pewnie popularne hobby (jeśli można je tak nazwać), ale jest to moją pasją i kocham to.
Jeśli znajdzie się ktoś, kto podziela moje zamiłowania do liczb i procentów, chętnie podzielę się z nim swoimi doświadczeniami.
Pozdrawiam serdecznie,
lukee / 89.171.79.* / 2006-12-14 21:08
to ja tak samo tylko nie mam dobrej pracy. Dostane kubek na pocieszenie?
mick / 2006-09-09 15:48 / Uznany Gracz Giełdowy
mick to nick i imię moje, a lat mam tyle ile godzin w dobie :)
51,15N 15,34E tu mnie najczęściej znajdziecie.
Obecnie kończe studia na uczelni im. Oskara Langego w mieście z rekordową ilością mostów w Polsce.
A tak na serio to: niedługo będę bronił swoja pracę magisterską. równocześnie jestem na etapie poszukiwania sensownej zajęcia - tzw. pracy, do której będę z ochotą wstawał każdego ranka.
Ekonomią i giełdą interesuje sie od kilku lat i od kilku lat inwestowalem i zarabialem za sprawą funduszu akcji (słynnej arki, o której jak zaczynałem pewnie nikt nie słyszał). Teraz chcę spróbować też samodzielnego działania na giełdzie. Oprócz tego pasjonuje mnie spotting, foto i dobry film.
powodzenia w inwestowaiu i pzdr
leone / 2006-09-28 18:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
niestety arka na razie passe,juz na 6-j pozycji
--:-)))
ALINKA, LAT 21 / 83.29.59.* / 2006-09-08 19:23
Jaszczur / 2006-09-07 16:14 / portfel
Mam na imię Jacek, pracuję gdzie mnierzuci firma (ciągle w delegacji) a obecnie siedzę w Krakowie. Giełdą zajmuję sie hobbystycznie, bo niestety nie mam jeszcze takich środków żeby z giełdy żyć, choć mam nadzieję że moje skromne inwestycje kiedyś pozwolą mi zajmować się tym w taki sposób żeby móc gdzieś osiąść na stałe. Pozdrawiam wszystkich.
czarny / 2006-09-06 20:28 / Bywalec forum
pochodze z biednej chlopskiej (?!) rodziny gdzie surowo karalo sie grzech.......
moje poczatki siegaja czasow gdzie plaza chadzaly zakonnice i niektorzy poznali co to sex. potem troche mieszkalem w wysokiej wiezy otoczonej fosa, ale sie przeprowadzilem bo mi doskwieral reumatyzm. miala jakies 11 pieter .........
pierwsza prace mialem za 12 groszy i mowilem mojej dziewczynie nie placz prosze - ale wciaz plakala - nadal jestem kawalerem
kilka lat szalalem z mlotkiem (no moze z myszka) po fabryce, az w koncu wyjechalem z kraju by zarobic na toyote piekna az strach, bo chate odziedziczylem po wuju tomie.
teraz mieszkam w skandynawi, troche tu , troche tam, czasem sam a czasem z jakas miejscowa ania przewaznie na zielonym wzgorzu. dosc czesto zegluje cala nocke po morzu, zeby doplynac o rodzinnej gdyni, w ktorej przewaznie pije z kuba i jakubem do michala.
i tym milym akcentem pragne zakonczyc ten moj ostatni, na pewno pierwszy list.

poza tym duze dzieki wszystkim forumowiczom za opinie i podpowiedzi, niestety jestem na codzien zajety praca w biurze projektowym i nie mam zbyt duzo czasu na szczegolowe sledzenie gieldy...........

pozdrawiam serdecznie z okolic podbiegunowych !
hala / 83.17.184.* / 2006-09-12 07:25
witam
z wielką ciekawością przeczytałam Twoją wypowiedź,
jesteś bardzo ciekawym człowiekiem-podziwiam.
czarny / 2006-09-22 12:20 / Bywalec forum
dzieki za mile slowo, ale komplementy sa na wyrost, he he
Redakcja forum / 2006-09-06 22:39 / Administracja forum
Dziękujemy Czarny!
Redakcja forum / 2006-09-22 12:31 / Administracja forum
Czarny jest pierwszym kandydatem do naszej nagrody książkowej. Czekamy na kolejne wpisy forumowiczów - jeśli pojawi się kontrkandydat, walka będzie trwała. Jeszcze czekamy
czarny / 2006-09-22 18:41 / Bywalec forum
no coz, ciesze sie, choc nie dzielmy skory na niedzwiedziu
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy