Forum Forum inwestycyjneFundusze

Klienci wypłacają więcej pieniędzy z funduszy

Klienci wypłacają więcej pieniędzy z funduszy

Wyświetlaj:
trykataot / 195.187.79.* / 2010-09-14 14:48
zobacz tez tu:

http://dobra-inwestycja.blogspot.com
pm_invest / 2010-08-02 07:09
Inwestując w fundusze polecam stosować strategie Darwin-Defender, która maksymalizuje zyski a ogranicza straty. http://3strategie.info8.pl
moniq81 / 2010-07-26 21:34
Witam wszystkich,
...jeśli nie OFE to może inwestycja, która daje dużo lepsze możliwości inwestowania długofalowego, np. zakup diamentów, jak również diamentów inwestycyjnych.
Jestem przedstawicielem a zarazem Partnerem na terenie Polski firmy będącej członkiem giełdy w Antwerpii. Firma oferuje zarówno diamenty inwestycyjne jak i biżuterię, zegarki a także gadżety (długopisy, spinki do koszul). Do każdego wyrobu dołączony jest certyfikat. Możliwość wyboru szlifu, koloru, wielkości kamienia. Ofertę kieruje zarówno do osób chcących zainwestować w kamień (wartość diamentów nie spada nawet podczas wahań giełdy) jak i osób pragnących zakupić pojedynczy egzemplarz a także jubilerów, i sprzedawców wyrobów jubilerskich. Sprzedawane diamenty (łącznie z diamentami w biżuterii), są opatrzone certyfikatem czołowych, niezależnych laboratoriów gemmologicznych, akceptowanych na całym świecie. Diamenty inwestycyjne, na które popyt po ostatnich zawirowaniach na giełdzie wzrósł proponujemy już od 0,5 ct.Firma gwarantuje odkup zakupionych kamieni. Dostarczamy zamówione kamienie do klienta w miejscu przez niego wyznaczonym.

Nasza strona:
http://www.dic.as

Zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu. Dodam,że juz niedugo w Polsce a konkretnie w Warszawie powstanie nasz showroom, gdzie na specjalne zaproszenie będzie można sie spotkać przy kawie, porozmawiać na temat inwestycji.

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam
mmarkowska81@gmail.com
tel.kom. 660 302 423
aarcia / 87.99.24.* / 2010-07-21 22:27
nie wiem czy w koncu nastapi najlepszy moment zeby wystartowac z inwestowaniem, ciagle sie waham...
Gizmo32 / 79.186.78.* / 2010-07-23 07:33
Jak się będziesz wahał to nigdy nie zainwestujesz. Nie wyczaisz najlepszego momentu bo się na tym pewnie nie znasz. Może jakiś doradca rozwieje twoje obawy. Spróbuj przecież nic nie stracisz a wręcz przeciwnie możesz zyskać.
antyING / 87.112.142.* / 2010-08-03 11:59
moje obawy rozwiał fundusz ING , zainwestowałem ponad 2 lata temu i jestem 20 tys zł w plecy. Jeśli tak samo rozwiewasz obawy inwestorów to ci gratuluję... Zajmij sie lepiej normalną pracą
opiekuninwestora_pl / 2010-07-27 17:35 / -
Każdy moment jest dobry aby zainwestować - jeżeli tylko zastosujemy jakąś strategię.

Proponuję zapoznać się z dwoma, bardzo prostymi metodami dla inwestycji którkoterminowych:

1. Kroczący Stop Loss
http://blog.opiekuninwestora.pl/index.php/chce-zainwestowac-agresywnie-na-rok-dwa-w-fundusze-jak-to-zrobic/
http://blog.opiekuninwestora.pl/index.php/kroczacy-stop-loss-jak-to-dziala/

2. Strategia inwestowania na rynku funduszy z gwarancją kapitału.
Czyli jak samodzielnie zrobić sobie produkt strukturyzowany.
http://blog.opiekuninwestora.pl/index.php/zrob-sobie-strukture-czyli-jak-kazdy-z-nas-moze-pobic-produkty-strukturyzowane/
kornik77 / 2010-07-24 11:24

Może jakiś doradca rozwieje twoje obawy

Dordca wciśnie ci bajke za którą ma płacone.
(gdybym słuchał go to dzisiaj byłby bez pieniędzy)
Ja nabyłem swoje j.u ARKA ŚIW EUROPY w połowie grudnia ubiegłego roku.
Po niespełna dwóch tygodniach miałbym 10% zysku,ale trzymam dalej i obserwuje wahania +/- 10% od ceny nabycia.
krasnal 35 / 195.22.98.* / 2010-07-22 22:03
ja tez sie waham, na tym ostatnim krachu, kryzysie jak to zwla tak to zwal, poszlo tyle, ze jeszcze nie odrobilem, ale prognozy sa ooptymistyczne, wiec moze warto znow wejsc do gry, zastanawiam sie nad timingowym w noble, ktos ma i moze cos o tym powiedziec??
opiekuninwestora_pl / 2010-07-27 17:41 / -
Według naszych ocen funduszy (analiza dynamiczna) wygląda to tak w porównaniu do innych funduszy mieszanych.

Czym jest analiza dynamiczna? Prezentuję tutaj analizy dla inwestycji rocznych - czyli ile udało się zarobić, gdy ktoś wpłacił pieniądze w dany fundusz na dokładnie jeden rok. Ale nie jest to wynik na jeden wybrany dzień. Analiza bada oko 250 wyników 1-rocznych wpłat w fundusz dokonanych w kolejnych dniach począwszy od dwa lata temu do rok temu.

Czyli są to wyniki, które udało się uzyskać gdyby zainwestować w fundusze mieszane dnia 27.07.2008, 28.07.2008, 29.07.2008 itd... aż do inwestycji, która zaczęła się 27.07.2009 i kończy dziś 27.07.2010. Dopiero to daje przekrojowy pogląd na jakość zarządzania funduszem uwzględniając zarówno te inwestycje, które zaczęły się w "dołku", te podczas spadków i te podczas wzrostów.

Wszystkie fundusze "timingowe" działaly na tym samym rynku i miały praktycznie te same możliwości.

A teraz wyniki:
opiekuninwestora_pl / 2010-07-27 17:47 / -
Analiza roczna.

Noble Timingowy
---------------------------------------
W badanych 250 inwestycjach trwających 1 rok:
- połowa dała zysk gorszy niż 4,8%, połowa lepszy
- największy pechowiec stracił ok. 4%
- największy szczęściarz zarobił ok. 14%.

W tym samym okresie wyniki funduszu Pioneer Aktywnej Alokacji
-----------------------------------------------------------------------------------------
- połowa dała zysk gorszy niż 13,7%, połowa lepszy
- największy pechowiec stracił ok. 1%
- największy szczęściarz zarobił ok. 54%.

Jak widać fundusz Noble pod każdym względem tej analizy wygląda bardzo, bardzo słabiutko. Jest po prostu bardziej rozreklamowany...

Można pokazywać piękne wykresy. Można chwalić się nazwiskami zarządzających. Moim zdaniem liczą się wyniki.

Skoro na 250 wirtualnych rocznych inwestycji z niedalekiej przeszłości wyniki funduszu Noble były znacznie gorsze niż innych funduszy podobnego typu, w tym samym okresie, i w tej samej sytuacji rynkowej to ...
opiekuninwestora_pl / 2010-07-27 17:48 / -
Takie analizy, dla różnych okresów inwestycji dostępne są dla abonentów portalu www.opiekuninwestora.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy