Forum Forum prawneCywilne

Kłopoty z Netią!!!!

Kłopoty z Netią!!!!

promil68 / 77.91.63.* / 2009-10-11 20:04
Zerwałem umowę z Netią 2 miesiące przed jej wygaśnięciem z powodu sprzedania lokalu za co została mi narzucona kara w wysokości 1912zł pomimo odwołani i reklamacji z mojej strony Netia podtrzymuje swoje stanowisko i wzywa do zapłaty .Moim zdaniem kara nie jest współmierna do wcześniejszego 2 miesięcznego okresu zerwania.Zwracam się z prośbą o pomoc prawną w tej sprawie aby ta kara nie była tak wysoka .Korzystałem z biura konsumenta-bez powodzenia
Wyświetlaj:
wwwlllkdsd / 83.25.12.* / 2009-10-12 16:46
Na jaki okres czasu byla podpisana umowa z NETIA (pewnie maja tak jak inna wiodaca firma) czyli np jesli wezmie sie od nich umowe na 24 miesiace po okolo 50 zl za usluge internetowa miesiecznie i placilo sie przez 22 miesiace po znizkowej kwocie 50 zl i zerwalo sie umowe na 2 miesiace przed koncem to: biora to za zeranie umowy to jasne i za kazdy z miesecy poprzednich trzena zapalcic 22 miesiace (bez promoci ) czyli 220 zl - 50 (to co sie zaplacilo) i wychodzi 22 x 170 zl = 3700 zl :((( Nalezalo poprostu przeczekac te 2 miesiace i oplacic do konca i dopiero pozniej zerwac umowe. Chyba bedzie ciezko wywalczyc ten nakaz zaplaty . Koszmar poprostu. Trzena uwazac co sie podpisuje. I czytac z uwaga regulamin w szczegolnosci to co jest napisane najmniejszym druczkiem. Przykro mi ze w ten sposob postepuja
promil68 / 95.171.100.* / 2009-10-14 18:24
A czy nie ma sposobu aby ominąć tą kare lub te prawo?

Najnowsze wpisy