Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Knitter: Media pozytywne na siłę?

Knitter: Media pozytywne na siłę?

Money.pl / 2008-07-16 07:32
Komentarze do wiadomości: Knitter: Media pozytywne na siłę? .
Wyświetlaj:
moso / 77.113.101.* / 2008-07-17 08:38
....
Głupich prowokatorów to my mamy już dosyć - panu już dziękujemy.
Tak jak pan bredzić każdy umie i jeszcze brać za to duże pieniądze - komu wy służycie!!
Jeżeli się chce wypowiadać na jakiś temat to trzeba być mądrym , odpowiedzialnym i dbać o dobro słuchających.
dobre-zło / 84.234.10.* / 2008-07-16 14:34
Z tymi wiadomościami to jest tak, jedni nie płakali po JPII a drudzy nie płaczą po Berele Gieremku. Jednak jedni produkowali koszulki tylko z napisem "Nie płakałem po JPII" ale już koszuleki "Nie płaczę po Berele Geremku" jakoś nie produkują. Jak tu zdefiniować wiadomości dobrew i złe.
MN4 / 80.51.231.* / 2008-07-16 15:10
Po owocach je poznacie.
scorpion1 / 195.38.12.* / 2008-07-16 12:02
U nas nie potrzena żadna ustawa dodatkowa. Na jaki kanał TV byś nie przełączył to wszędzie poparcie dla Tuska 110% i wciąż rośnie..... kraj rozwija się pomyślnie (wszystkie drobne bolączki są rozwiązywane przez ekipę rządową) obywatele czują się szczęśliwi..... To samo w prasie - Wybiórcza - poparcie 120 %..... Jak za PRLu, nic się nie zmieniło bo ta sama ekipa robi te sondaże ("Grupa trzymająca sondaże" - GP).
Howard Webb / 2008-07-16 13:53 / Bywalec forum
halo czy ty piszesz o tv w Polsce?
scorpion1 / 195.38.12.* / 2008-07-16 16:46
Mówisz i tv polskiej czy tv n? Cz TV n się żali, czy Rolsat? Jak Tusk dogada się Pawlakiem i zmienią zarząd TVP to również tam będzie cudownie..... żadnych przekrętów, żadnej lustracji, żadnych polemik, no problems...
arch / 2008-07-16 15:45 / Tysiącznik na forum
Wiadomośc dnia -

-'' W Polsce żyje się lepiej niż w W. Brytanii i Irlandii "
yes.
http://finanse.wp.pl/POD,1,wid,10159547,wiadomosc.html
ŁowcaWykształciuchów / 2008-07-16 11:56 / NiePOsPOlity Intelekt
W kwestii ŻydoKomuny. Czy faktycznie istniała. Czym się zajmowała, itp:

"Pamiętam opowieści paru starszych osób, jak Żydzi młodzi z małych kresowych miasteczek po wejściu Rosjan 17 września 39 r. budowali bramy powitalne z kwiatów na widok wojsk radzieckich, zakładali opaski członków partii komunistycznej a potem przez tygodnie zajmowali się wyławianiem poukrywanych polskich oficerów, których potem wywożono w okolice Katynia i i innych miejsc kaźni. Zdecydujemy się - czy to byli Żydzi, czy pojedyncze osoby, odpowiadające tylko za swoje czyny? Moja cała rodzina ukrywała i przechowywała Żydów, jedna z tych osób, wcześniej już wychrzczona, została moją chrzestną matką. Czasem dziwię się, że nie skierowała wniosku o drzewko dla mojej mamy i ojca i odznaczenie ich orderem `Sprawiedliwi wśród narodów świata'." (z pamiętnika pewnej wykładowczyni Uniwersytetu Warszawskiego)
MN4 / 80.51.231.* / 2008-07-16 15:22
Bierut, Gomuka, Ochab, Gierek.
Wcześniej Wasilewska, Nowotko, Mołojcowie, Finder, Jóźwiak, Zawadzki.
Wczesniej Koszutska, Warski, Leszczyński-Leński czy sąsiad Piłsudskiego Dzierżyński.
Masz tu ziemian i biedotę wiejską, ale o Żyda trudno.
Czemu ich się nikt nie czepia.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-07-16 19:06 / NiePOsPOlity Intelekt
Mam do nich negatywny stosunek na jaki zasługują. Analogiczny jak wobec ŻydoKomuny. Ale taka adekwatność - to rzadkość. Niektórzy potrafią twierdzić, że ŻydoKomuna to urojone zjawisko.
MN4 / 80.51.231.* / 2008-07-17 07:58
Adekwatność ?
nicpon / 85.128.12.* / 2008-07-16 10:56
Włacz TVP to prawdę Ci powie....a rydzykowe radio wyłacznie tylko prawdę i zawsze prawde...same pozytywy....moze wlsanie dla nich zrobic jakas specjalna ustawe na wzor rumunski?:)
Erudyta / 212.76.37.* / 2008-07-16 08:29
Właśnie na tym polega subtelność autora, który niczego nie narzuca i jednocześnie pozwala samemu zastanowić się nad tym wszystkim. Czy skandal wytropiony w Radiu M. bedzie tym samym skandalem jaki np. pojawi się w TVN? Czy aby napewno bedzie tak samo pokazany? Raczej wątpie...Poza tym niedawne afery o naciski na dziennikarzy z TVP pokazują, że z tą wolnością i prawdomównością nie jest dobrze... Bardzo podoba mi się podejście pana Knittera do sprawy...
MN4 / 80.51.231.* / 2008-07-16 07:32
Skandale, afery korupcyjne, kłamstwa, to wiadomości pozytywne. W mroku komuny te wiadomości były ukrywane i ich brak należy uznac za negatywny. Cenzura zajmowała się ukrywanieniem negatywnych wiadomości, a nie eksponowaniem pozytywów. Na niebyt skazywano tych, którzy pisali, o tym co jest złe. Pozytywy eksponowały się same z braku negatywów.
Apeluję: więcej skandali i afer w mediach.

Najnowsze wpisy