Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Koalicja chce zbroić libijskich rebeliantów?

Koalicja chce zbroić libijskich rebeliantów?

Money.pl / 2011-03-27 17:57
Wyświetlaj:
Natter / 2011-03-27 17:57 / Tysiącznik na forum
Obłęd ,czy błędne koło i tak na Europę spadną niewyobrażalne kłopoty w postaci niepowstrzymanej fali uciekinierów Włosi już sie o tym przekonali.Kadafi był teatralnym tyranem raczej jeszcze jest a eskalacja wojny raczej jeszcze pogorszy sytuację .Chyba że , Europa wchłonie jeszcze paręset tys muzułmanów da im noclegi,wyżywienie a o pracy raczej niema mowy.No tak a jakie jest wyjście ?Poprostu dogadać się z Kadafim raczej każdy woli przeżyć .Czy to możliwe? Raczej nie bo niektórzy z sojuszników poczuli krew a zew nieda sie powstrzymać Wedle zasady najpierw strzelać póżniej dyskutowac .Przykład tysiące zabitych cywilów [Temat do przemyślenia Stierlitz]
Mowiprawde / 2011-03-27 23:50
widzisz... nie wiem o co chodzi w tej wojnie...kiedyś słyszałem o wielkiej wojnie pomiędzy chrześcijanami a muzułmanami, gdzie chodziło o to aby zmienić religię europy, teraz widzę ze takie plany mogą się zrealizować, będzie dużo zamieszek z tymi ludźmi w UE.

wydaje mi się, że ktoś to wszystko robi świadomie, robi się coś siłą i w zasadzie nikt nie potrafi się sprzeciwić tej sile, możemy zrobić to tylko my wspólnie, i nie moglibyśmy pozwolić aby nas stłumiono. Aby zakończyć konflikty na świecie było by trzeba zamknąć ten głupi prywatny kartel bankowy USA.

Nie wiem jak Wy, ale dobrze by było odłączyć kraje od europy, które nie popierają wojny i połączyć je w jedną "organizację" inteligentnych ludzi, liczy się dobro ludzi a nie pojedynczych jednostek, które chcą władać wszystkim.

Najnowsze wpisy