Forum Polityka, aktualnościKraj

Kochanowski chce poznać raport Pitery

Kochanowski chce poznać raport Pitery

Money.pl / 2008-01-29 20:43
Komentarze do wiadomości: Kochanowski chce poznać raport Pitery.
Wyświetlaj:
sabrina / 217.197.73.* / 2008-01-30 14:04
Przychodzi Pitera do lekarza panie doktorze chciałabym sie pozbyć tej Kurzajki na brodzie .
Na to lekarz mam świetną maść tylko ma jeden mankament trzeba mówić cały czas prawdę i
nikogo nie obrażać proszę ją stosować przez dwa tygodnie i później do mnie przyjść !!!!
Po dwóch tygodniach puka do lekarza i wchodzi lekarz patrzy wielka kurzajka i się pyta a gdzie Pani
Pitera ? Na to kurzajka Pitera to znikła już po dwóch dniach !!!!!
Elendir / 2008-01-30 08:35 / Łowca czarownic
Kochanowskiemu coś się pomyliło. Mianowicie jest on Rzecznikiem Praw Obywatelskich a nie Rzecznikiem Prawa i Sprawiedliwości. Niby skrót podobny, ale ta drobna różnica jakoś zaciera się w przypadku ludzi wywodzących się z PiS.

Raport Pitery jest roboczym dokumentem mającym na celu pomoc Premierowi w podjęciu decyzji dot. CBA. Nie stanowi materiału dowodowego w jakiejkolwiek sprawie przeciwko komuś, wręcz przeciwnie, wnioskiem z raportu jest brak podstaw do odwołania szefa CBA. I w sumie z punktu widzenia swojego znaczenia w ogóle mógłby nie mieć formy papierowej/elektronicznej. Ciekawe czy wtedy RPO uważałby, że Pitera ma obowiązek zeznać mu czego się dowiedziała o CBA.
Tomasz.S. / 83.7.45.* / 2008-01-29 20:43
Panu RPO już do reszty się pokręciło w głowie. To prawdopodobnie z tego nawału obowiązków, nie wie za co się złapać - to złapał raport Pitery.
absurd / 85.255.181.* / 2008-01-29 21:29
Rzecznikowi Praw Obywatelskich .. pomyliły się zadania i funkcje

mam prośbę aby RPO zajął się .. licznymi problemai obywateli w codziennym życiu .. może czas już zająć się tym do czego w istocie powołano ten urząd ????!!!!
larson41 / 2008-01-30 16:46 / Bywalec forum
masz racje slonko a pan Kochanowski niech zajmie sie sprawami ktore do niego docieraja , no chyba ze nie docieraja bo jest tak dobrze

Najnowsze wpisy