Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kolejna fala spadków na GPW

Kolejna fala spadków na GPW

orzech wyluzowany / .* / 2005-03-21 17:41
Komentarze do wiadomości: Kolejna fala spadków na GPW.
Wyświetlaj:
hajdi / .* / 2005-03-23 07:10
no to dzis chyba leciutgo do gorki pozdrawaiam
Giant to Eagle / .* / 2005-03-23 00:46
Witam Orzełku,wysyłalem Ci emaila na wosospady w sprawie płytki, dostałeś?
orzeł / .* / 2005-03-23 00:20
witam dziś krótko - przypomniałem sobie właśnie jak jeszcze nie tak dawno siedziałem i pisałem tutaj sam do siebie !po jakimś dość długim czasie pojawił się Raczek i Dropshot a potem dołączyli kolejni :)A teraz siedzę sobie i patrzę jak juz to miejsce żyje własnym żeciem i wreszcie nie musze pisać i wreszcie mogę sobie poczytać!a u nas na giełdzie zawsze inaczej niż gdziekolwiek indziej więc i w teorii również:)1)przypomnijcie sobie że nie było efetku stycznia jak to wszyscy klasycznie przepowiadali:)2)że gdy już mowa była o końcu hossy i to nastąpił jej wyraźny dynamiczny rozwój 3)i przecież wiecie że gdy wszyscy "mówią" jednym głosem to wiadomo że stanie się inaczej - to chyba jasne. pozdrawiam i oby jak najwięcej money w waszych portfelikach się pomnożyło - pamiętajcie jednak że kasa nie rozmnaża się przez pączkowanie - trzeba ją dopuścić do tej zdradliwej lafiryndy jaką giełda jest .............zapalam więc czerwoną latarnię i idę spać .........ale z żoncią bez obaw:)
Andrzej / .* / 2005-03-23 14:48
Panie Orle jest jedno "ale" - na razie nie wszyscy mówią jednym głosem. I to jest chyba najgorsze :(
Niespotykane Analizy / .* / 2005-03-22 20:42
Czy wiesz o ile średnio rośnie indeks WIG we wtorki? Czy wiesz jak skorelowany jest indeks WIG i PKB? Nie wiesz? Potrzebujesz lepszych analiz!!!Zajrzyj do działu Edukacja na ****************
ciekawy / .* / 2005-03-22 21:16
napisz jeszcze raz tę stronę
orzeł / .* / 2005-03-22 15:23
trochę ze składnią problems ale właśnie wróciłem z pracy i patrzę patrzę patrzę :)
orzeł / .* / 2005-03-22 15:21
ups no i jeszcze 7 bellsa zapomniałbym o nim - jak to się mówi poszedłem na całość - wóz albo rower tak to się chyba mówi:)
orzeł / .* / 2005-03-22 15:21
kupowałem na spadkach dwie rzeczy ampli i betacom choć ampli może da zarobić choć w bete nie tracę wiar:)
Andrzej / .* / 2005-03-22 14:32
Chyba nie tylko ja pomyślałem o Ampli, bo kursem ruszyło. :) Czy to tylko korekta ? Nie widać na razie podaży. Czyżby papiery były w twardych łapach ?
Raczek / .* / 2005-03-22 12:05
Orle,ALP ma b.dobre WF za IV kwartał 2005 a kurs ani drgnie.DLACZEGO?!
nowy / .* / 2005-03-22 11:08
Sorki, że ja na takie błache tematy, kiedy indeksy leca w dół ;-( Orzeszku nie nisałeś ile CI się należy za płytkę z ksiązkami? Na maginesie mam problem z otworzeniem Van K. Tharpa Giełda wolnosc pieniądze- pojawiają się tylko czarne strony po rozpakowaniu. Help me , chyba jestem nieudacznikiem komputerowym ;-)Pozdrawiam i życze wzrostów.
orzech / .* / 2005-03-22 12:37
A jaki masz system operacyjny i jakiego programu używasz do otwierania ?
nowy / .* / 2005-03-22 13:17
windows XP a otwierałem za pomocą Imaging pakietu office. może coś się źle nagrało?
dżeju / .* / 2005-03-22 10:07
Oświeciło mnie dziś i przeczytałem co o Ferrum piszą w Parkiecie:1. że w kwietniu emisja akcji bez PP :(2. że firma wykorzysta kasę na inwestycje w zwiększenie mocy prod. bo koniunktura bdb3. że utrzymuje się wysoka dynamika wzrostu wyników i wyniki I kwartału będą dobre4. że 23 marca (Środa) podadzą szczegóły emisji oraz prognozy na 2005 r.Czyli z jednej strony mamy dobre perspektywy, a z drugiej emisję bez PP, z ceną prawdopodobnie z dyskontem w stosunku do obecnej. Za cholerę nie wiem, co robić - trzymać czy wywalać? Rynek jakby czekał na jutrzejszy dzień postrzymując się od większych transakcji, trzymając kurs w ryzach mimo spadków na rynku.
orzech / .* / 2005-03-22 10:56
Jakieś plotki krążą (powtarzam jeszcze raz, że to PLOTKI), że Karkosik się tam sadzi i przygotowuje. Może iwecie coś konkretniejszego niż tylko to co wiewiórki szepcą ;-))
rybka japacyk / .* / 2005-03-22 10:39
Dzeju, szczerze ci powiem ze ja sam chcialbym wiedziec co robic w takich momentach. Moj "ukochany" Swarzedz niedawno emitowal akcje. Ich cena zakupu wynosila cos okolo 2,50zl. Bylem przekonany ze cos ruszy i kurs pojdzie do gory, a tu....jedno wielkie bloto. Mam tylko nadzieje ze nie ugrzezne w nim za dlugo. Chyba jeszcze wiem za malo. Orzeszku jak tam te ksiazeczki?
orzech / .* / 2005-03-22 10:54
Rybko, spoko. Książeczki wyślę soon. Może nawet jutro. A co do Ferrum... też czytałem ten artykuł ale papier... sprzedałem. Tam od dawna obroty szczątkowe więc może się coś szykuje.
dżeju / .* / 2005-03-22 12:44
ale 14 marca były ostre zakupy
rybka / .* / 2005-03-22 09:47
Niezbyt zwięzła ta moja wypowiedz - stracilem po drodze kilka watkow. Skoncentrujcie sie wiec prosze tylko na jej tresci.
roZBITA rybka / .* / 2005-03-22 09:45
Mam pytanie moi drodzy przyjaciele. Ze wzgledu na brak odpowiedniej wiedzy na temat swiata finansow, nie jestem pewien czy dobrze rozumiem sprawe o podatku za akcje. W roku 2004 zbylem akcje zakupione w roku 2002 i 2003. Czy w zwiazku z tym musze ten fakt uwzglednic w moim zeznaniu podatkowym? Tak na marginesie to jak na zwierze wodne:) jestem za wolny i przez zarobienie w pracy przez kilka poprzednich dni zupelnie stracilem rozeznanie. Ciagle tez pracuje nad akceptacja malych strat. Mam wiec to co mam....prosze wiec was o fachowa rade...: ciagle mam nieszczesnego Swarzedza, ktorego kupilem po 2,29. Ile jest wart teraz, kazdy widzi. Co radzicie? Wyskakiwac z tego, czy moze poczekac na lepsze czasy?...jesli takowe nadejda dla tej spolki...Ja przyznam, ze sam juz nie wiem.
Agula / .* / 2005-03-22 10:27
na pierwsze tak o ile był zysk - co do drogiego to nie wiem.Pozdrawiam
rybka / .* / 2005-03-22 10:35
Dzieki Agulko! A mialem watpliwosci czy zadawac tak banalne pytanie, bo z moich wróżb :) wywnioskowalem ze nie musze. Dziekuje ci dobra kobietko raz jeszcze.
Agula / .* / 2005-03-22 12:05
Zaczerwieniłam się :)))Wyluzuj - nie ma banalnyh pytań.Pozdrowka
Andrzej / .* / 2005-03-22 08:56
Drodzy moi, z tego co piszecie to każdy jest wyprzedany i obserwuję sytuację z boku. Przyznam, że ja też. Pisałem jakiś czas temu, iż obserwując ostatnie tygodnie na giełdzie (euforia, przekonanie o wiecznej hossie, krytykowanie analityków ostrzegających przezd zbliżaniem się zmiany trendu, wiara, że spadki to tylko korekta itp.) coraz bardziej przypomina mi się koniec hossy i początek b...y z roku 1994. Miałem nadzieję, iż się mylę. Nadal ją mam. :) Jednak konsekwentnie wylazłem wtedy z akcji. I dobrze.Ale skoro wszyscy nie mają papierów to chyba czas na korektę.Co sądzicie o ruchach na rynku walutowym. Słyszę poglądy, że euro dojdzie do 4,20 a potem znowu pójdzie w dół. To mogłoby spowodować powrót kasy z zachodu. Przynajmniej jeśli chodzi o super spekulantów. Ten moment może być właśnie początkiem wzrostów. Krótkich, ale jednak. Niepokoi mnie otoczenie giełdy, choć z drugiej strony myślę, że cały ten syf został już uwzględniony w cenach. Chociaż nie wiadomo co jeszcze wyjdzie z prac tzw. komisji. :)Co do gry na jedną dwie sesje to będzie wymagało ogromnej pracy, a na to pewnie niewielu z nas z uwagi na pracę ma czas. Ponadto ryzyko jest zbyt duże, zwłaszca gdy operuje się kwotami od 10000 złotych wzwyż.Przyglądam się ponownie Ampli i pewnie trochę kupię, bo jak powiada Orzech trochę adrenaliny w organizmie musi być. Może znowu będzie skok na jednej sesji o 28 %. Oby w górę :) Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów.
orzech / .* / 2005-03-22 09:35
Ampli mówisz......
orzech / .* / 2005-03-22 09:39
... no nie wiem.....Na trzy korony to tu chyba się nie zanosi ;-)
silver / .* / 2005-03-22 09:02
O 4,20 za euro mowil Zuber z TMS, dodal jeszcze, ze ten pozniejszy spadek dojdzie do 3,70. Korelacja zachowana, wtedy wiec nalezy spodziewac sie wzrostow na gieldzie.
orzeł / .* / 2005-03-21 23:01
miał papiery liczył na wzrosty nie ma liczy na spadki chyba się nigdy nie doliczy kto tak liczyć potrafi:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy