Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kolejny dzień spadków na GPW

Kolejny dzień spadków na GPW

orzeł / .* / 2005-03-17 20:37
Komentarze do wiadomości: Kolejny dzień spadków na GPW.
Wyświetlaj:
Piękny Marian / .* / 2005-03-18 17:34
Moja Amica i MNI w końcu do góry. Mam nadzieje że dzisiejsze odbicie to zapowiedź rosnącego trędu
orzeł / .* / 2005-03-18 16:23
KTO CHCE PŁYTKĘ Z KSIĄŻKAMI PROSZĘ O PRZESŁANIE ADRESU DO KORESPONDECJI NA MAILA wodospady@interia.pl
dzeju / .* / 2005-03-18 16:03
Analiza Ferrum: kurs trzyma się kurczowo linii trendu wzrostowego, ostatnio nawet zagapił się i przeciął ją od góry, ale wczoraj dobił i teraz linia ta jest oporem. Więcej nic nie wiem poza tym, że kilka dni temu było ostre branie. Może jakiś komunikacik się kroi? Tylko żeby w dobrym momencie.ale się dziś rozpisałem :)no, ide do dom studiować liter-aturę ;) przesłaną przez Tomcia, któremu z tego miejsca serdelecznie dzięksuję
Tomi / .* / 2005-03-19 01:33
Nie ma sprawy - udanego weekendu :)))Pozdrawiam
orzeł / .* / 2005-03-18 15:45
kupuję go dziś jako jedyny w Polsce chyba mam przynajmniej satysfakcję :)
orzeł / .* / 2005-03-18 15:43
no nie za wiele wiecie że dzielę :)
orzeł / .* / 2005-03-18 15:42
ja dokupiłem sporko betacomu i idę do domu mnie tez nie słuchajcie :)
dżeju omylny / .* / 2005-03-18 15:18
a boRyszard robi mnie w .... wczoraj sprzedałem a mogłem dzisiaj, i co? mogłem kupić EPN jak zachwalałem i nie kupiłem. Kupiłem za to Hogę! i juz nie mogę...nie słuchajcie mnie broń Boże, bom omylny :(
orzeł / .* / 2005-03-18 15:40
jesteś super gość:)
dżeju / .* / 2005-03-18 15:55
dzięks orzeł, a ty jesteś super teżNa Hodze obserwuję formację trójkąta symetrycznego po pionowym skoku w górę. Nastąpiło wybicie z formacji w górę przy zwiększonych obrotach i miele się w miejscu co od biedy można nazwać ruchem powrotnym, charakterystycznym dla wybicia. Ostatnio taką formację widziałem na EPN pod koniec stycznia, wszedłem po dobrym info po 8,85. I była jazda do 17! Mam nadzieję, że tu też tak będzie, już by było tylko słabe, trzęsące się ręce opanowały parkiet :(
dżeju / .* / 2005-03-18 15:57
aha, i jeszcze na Elzabie był przed wybiciem trójkąttylko czy to ma znaczenie jak na giełdzie walenie?
orzeł / .* / 2005-03-18 14:54
ja dziś korzystam ze spokoju do przemeblowania portfela może bez rewolucji ale jednak:)
orzeł / .* / 2005-03-18 14:53
dziś Giant już za późno może zjechać do 4 zł czego nie życzę szczęśliwym posiadaczom:)
orzeł / .* / 2005-03-18 14:59
cheba jednak nie dziś:)
Giant gratuluący / .* / 2005-03-18 13:30
Hello,wszystkim biotonowcom przesyłam gratulacje.Ja niestety nie wszedłem ani dzisiaj ani wczoraj ani nigdy.Kto jes szczęśliwcem?
orzech / .* / 2005-03-18 09:29
Dodam jeszcze tylko, że Bioton ma bardzo zaawansowane badania we wdrożenie produkcji hormonu wzrostu, że nie wspomnę o Interferonie.Jakby ktoś nie wiedział... w skrócie powiem, że hasłowo można napisać o tym "lek na raka".Proszę nie traktowac tego jako nagonki. O Biotonie, jak sobie Bywalcy tego forum przypominają, piszę tu już od stycznia. CO kto robi z kasą - jego sprawa. Forum jest po to, żeby podzielić się radami i informacjami.
Agula / .* / 2005-03-18 11:11
Jak sadzisz zdazysz sprzdać z zyskiem jak wyprodukuja lek na raka który zabije człowieka. Kilkanaście tygodni temu taka sytuacja była w stanach.
Rafix / .* / 2005-03-18 07:50
Witam wszystkich tu zgromadzonych :)Postanowiłem co nieco napisać, jako że od jakiegoś czasu czytam wypowiedzi i złote myśli osób które tu często się udzielają. Przeczytałem, że GPW postanowiła podnieść prowizje od transakcji giełdowych. Jestem drobnym inwestorem, który ma za sobą sukcesy jak i porażki na parkiecie. Ogólnie jestem na „+” ale w obecnej sytuacji, gdy na giełdzie trwa „rzeź niewiniątek” i kolor czerwony zalewa mi ekran monitora, postanowiłem wstrzymać się z transakcjami. Mam jeszcze akcje pewnej telewizji i czekam jak osiągnie przyzwoity poziom cenowy, jednak chyba jeszcze długo poczekam... GPW korzystając z "pędu ludu" na rynek pierwotny postanowiła podnieść sobie dochody. W obliczu prywatyzacji GPW, zwiększenie opłat jest doskonałym sposobem na podniesienie swojego kapitału kosztem drobnych graczy. To jest ździerstwo! Najpierw nasz aktualny premier, który rzucił nam podatnikom belkę pod nogi w postaci 19% podatku od dochodów kasuje nasze drobne zyski, a teraz te opłaty… Gorszym premierem byłby tylko Marko Polo (Marek Pol) Czy jeszcze opłaca się inwestować na giełdzie? W obliczu strat jakie funduje nam b****, zastanawiam się nad zasadnością inwestycji na parkiecie.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
kris_optymista / .* / 2005-03-18 00:00
Panie i Panowie! Bioton i Elektrim wszystkim wyjdą na zdrowie :)
Tomi / .* / 2005-03-18 08:42
Zgadzam się z Cukrem. Do Polfy dołaczy się konkurencja z Unii oraz zostały skreślone leki produkowane przez Bioton z listy leków podlegających refundacji.
orzech - wqrwiony / .* / 2005-03-18 09:21
Panowie, calm down please,jaka konkurencja ??? Z jakiej Unii ??? Cukierku, czy Ty znasz branżę biotech ? Wiesz jacy tam są gracze ? A czy Ty myślisz, że Krauze jest miękkim...robiony, żeby nie wejść w tak dochodowy biznes jak insulina ?Znam firmę "od środka". Nie mąćcie proszę ludziom we łbach.Sam wszedłem w Bioton do wysokości 41% mojego portfela pozbywając sie takich jak Borys, Ferrum i Getin. I co ? Jazda wczoraj podniosła drugie tyle co na debiucie. Odrobiłem dwutygodniowe straty na tych karłach, z którymi mordowałem się przez ostatnie 3 tygodnie. Dziś znowu do góry.Nie wpadam w hurraoptymizm bo czujnie obserwuję i zareaguję jak trzeba w razie wyczucia końca ale na razie chwalę sobie te zakupy mimo, że nie wszedłem z pierwotnego.Naprawdę. Trochę fundamentów by się przydało a nie tylko plotek rozsiewanie
cukier / .* / 2005-03-18 00:10
BIOTON ??? Zaraz będzie konkurencja z tą samą insuliną z Polfy Tarchomin, insulina BIOTONU słabo wchodzi na rynek, nie mają badań, nie są producentem tylko dystrybutorem, to jest mocno rozdmuchany temat. Akcje wysokiego ryzyka?
orzeł / .* / 2005-03-17 23:51
ach Aniu no i jak energo północ ten kupiony po 11 od naszego kolegi masz czy już sprzedałaś.Ciekaw jestem Twojej opini na temat tej spółki bo ja z moim friendem mamy całkowicie odmienne zdania. Jak to widzisz?
dżeju / .* / 2005-03-18 08:47
EPN da jeszcze zarobić, powoli zbliża się do ceny wezwania czyli dna, można zbierać. Jak ogłoszą, że nie skupili ani jednej akcji (tak jak o Hodze dziś, która skoczy w górę jak nic, mogłem kupić pare dni temu), to normalnie sprężyna, przynajmniej na jednej sesji. Ja w każdym razie wchodzę ze 100% kasą, wolno mi, a co?
orzeł / .* / 2005-03-17 23:47
Z częścią z tych rzeczy jadę od górki ale część dokupowałem po drodze licząc że już nie mają z czego spadać:) zakupy skończyłem wczoraj i to tyle. Jak jutro wtopię to spadam z rynku - jeśli jutro będzie dominacja podaży to wyrzucam wsio i luzik - kupię sobie euro albo co :)
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy