Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kolejny dzień spadków na GPW

Kolejny dzień spadków na GPW

orzeł / .* / 2005-03-17 20:37
Komentarze do wiadomości: Kolejny dzień spadków na GPW.
Wyświetlaj:
ORZEŁ / .* / 2005-03-17 23:42
a oto co mam:AMICA 5%AMPLI 5%7 BULLS 2%BETACOM 4%IRA 4%KREDYT 5%KRUK 5.5 %MIESZKO 5%SOFTBANK 6%PKO BP 57 %MAM JESZCZE ŚLADOWE ILOŚCI SWISSA I NIEDŁUGO JUZ ŚLADU NIE ZOSTANIE PO NIM - NIE MIEŚCI MI SIĘ TO W GŁOWIE DLACZEGO NIE WYJECHAŁEM Z NIM JESZCZE ALE CÓŻ PODOBNIE JAK Z BYKAMI TAK TO JUŻ ZE MNĄ JEST I JUZ WIEM ŻE NIE MA SIĘ CZYM CHWALIĆ ALE SZCZEROŚĆ PONAD WSIO:)
anna / .* / 2005-03-17 21:59
A ja dziś softa kupiłam po 27.2 tak na opoprze się ustawiłam i udało się :)Mam tylko jeden niewypał w swoim portfeliku reszta w zł. od dwuch dni. Miałam zamiar jutro troszkę kupić, ale po waszych komentarzach zaczynam sie zastanawiać czy nie poczekać jeszcze. Nie inwestowałam w 1994 i nie mam doswiadczenia w trakcie b..y ( o ile to już ) ale mam znajomego, który nawet w te trudne dni całkiem dobrze sobie radzi. Może nie będzie tak żle :)To tylko korekta :)Orzeł nie słuchaj Orzecha - w sprawie żon, ja protestuję On nie ma racji !!!!
orzech / .* / 2005-03-18 09:41
Witaj Aniu,To nie rady, to tylko taki dowcip z długą juz brodą ;-).Czy płytka doszła ? Wysłałem we wtorek.
anna / .* / 2005-03-18 09:51
Witaj Orzechu,Jeszcze nie doszła.
orzeł oczarowany / .* / 2005-03-17 23:33
Aniu to niesamowite jakoś tak Ci się wszystko układa daj znaka z wyprzedzeniem co robisz chętnie skorzystam z Twych rad:)dziś po 27,20 był handel na softbanku chyba tylko jednym zleceniem to właśnie Twoje wow to miłe być tą jednyną w Polsce!:)co robisz jutro ciekaw jestem niezmiernie :)po ile puszczałaś amicę:)?a jak tam betacom no i na gotówie od 2 dni - dla mnie magia:)pozdrawiam i oby tak dalej PS podziel się z nami robaczkami co planujesz na jutro to dopiero będzie jak się sprawdzi:)
anna / .* / 2005-03-18 09:47
Energo ten po 11 już sprzedałam, ale reszte trzymam dziś będzie do góry . Kurs zachowuje się podobnie jak alchemia. Mam zamiar z nim powalczyć on do góry ja do góry on do dołu ...Walka będzie ostra nie poddam się łatwo, jestem ostro wnerwiona na tę sp.Jestem pewna że na wezwanie nikt nie odpowie i będzie jak z hogą .Pozostałe spółki sprzedałam jak leciało - + , teraz ustawiłam się na kupuj, czy to była mądra decyzja nie wiem . Obawiam się że korekta potrwa dłużej - nasza gięłda jest nieprzewidywalna nawet najlepsi analytycy się mylą a co dopiero ja.Sprzedałam wczoraj softa łapię co się da i uciekam . Niestety jestem na minusie :(Doradziłam teściowej sprzedać bioton po 33.4 ale mam przechlapane :(A propo softa to ktoś kupił nawet po 27.1. Pozdrawiam
kingsnake / .* / 2005-03-17 21:22
No to gratuluje, bo sam dawno nie widzialem + ;) co sadzicie o tworzeniu sie podwojnego odwroconego szczytu na MIESZKO (wsparcie 3.37 - 3.41) ??
strokuś / .* / 2005-03-17 20:56
a u mnie dzisiaj +1,14%fajnie, że na plus, ale wczorajszych -1,4 nie udało się odrobićtak czy siak w 50% przeszedłem na gotówkęreszta toBETACOM 15.54% EFEKT 10.19%PEKAO 8.82% SOFTBANK 15.76%qrna, że ibs będzie koło złotówki to nawet tu pisałem, ale za to betacom to mnie zawiódł na całej linii :(pewnie niebawem ogłoszą że sprzedaż w lutym wzrosła o 300%, a wtedy kurs dodatkowe -5%
orzeł / .* / 2005-03-17 20:37
no i co chłopaki ja coby się nie zastrzelić cieszę się że już jakiś czas nie mam ibsysa, comarcha, grajewa,sanwila ale mam bullsa poważnie choć to brzmi niewiarygodnie (na szczęście nie dyżo więc mi krzywdy nie zrobi:))dziś uwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaagggggaaaaaaaaa+0,35 % to niesamowite wooow
Barthezz / .* / 2005-03-17 23:33
Yo! Orły, Sokoły, Anny, Strokusie & All!!!! wracam do gry, przez te dni gwałtownej realizacji zyskow moje umierajace Techwigi (dwa) odżyły 100% zysku w 3 dni i zaczynam na FW20U5 czy ktory tam jest z kolei...paaaazdrafiam drodzy parafianie ;)
dżeju / .* / 2005-03-18 08:41
Barthezz, jaśniej proszę, jakie 100% w 3 dni?!?!?
Barthezz / .* / 2005-03-19 02:44
kontrekty dżeju, tylko termin, mialem 600 mam 1200 w 3 dni 100% czyz nie? greetings
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy