Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Drugi dzień spadków na GPW

Drugi dzień spadków na GPW

Pablo / .* / 2005-06-24 22:02
Komentarze do wiadomości: Drugi dzień spadków na GPW.
Wyświetlaj:
młody / .* / 2005-06-25 14:53
mam jeszcze jedno pytanko :)czytałem o zleceniach stop limit , stop lossnie bardzo rozumie na czym to polega i kiedy warto takie zlecenie złożyć, a dla Was jako zawodowców takie pytanie to błahostka:)proszę o jeszcze jedną lekcj dla mlodego z góry dziękuję
Wy wiecie kto:) / .* / 2005-06-25 00:37
Podstawowe informacje dotyczące kontraktu:1. Zamawiający: KOKSOWNIA PRZYJAŹŃ Sp. z o.o. z siedzibą w DąbrowieGórniczej, ul. Koksownicza 1, 52-523 Dąbrowa Górnicza2. Wykonawca: Konsorcjum POLIMEX-MOSTOSTAL Siedlce S.A. - Piecexport Sp. zo.o. - B.P. Koksoprojekt Sp. z o.o.Lider Konsorcjum - POLIMEX-MOSTOSTAL Siedlce S.A.Kontrakt w ramach POLIMEX-MOSTOSTAL Siedlce S.A. realizuje ZakładEnergetyki - Z8.3. Wartość oferty - 409.911.420 PLN +VATWartość zakresu prac przynależnego POLIMEX-MOSTOSTAL Siedlce S.A. - 175 mlnPLN +VAT4. Zakres Kontraktu - Budowa kompleksu baterii koksowniczej Nr 5 wraz zprzynależnymi do niej węzłami technologicznymi i obiektami pomocniczymi,tj.:- węzłem przygotowania węgla wsadowego,- obiektów piecowni,- obiektów gospodarki gazowej, wodnej, ściekowej, cieplnej, zabezpieczeniap-poż.,- rurociągów międzyobiektowych,- obiektów odbioru, sortowania i ekspedycji koksu,- instalacji elektrycznych, automatyki oraz sterowania- budynków administracyjnych i socjalnych- dróg, placów i obiektów kolejowych- niezbędnych wyburzeń i przekładek istniejących instalacji- uruchomienie i rozruchw Koksowni Przyjaźń Sp. z o.o.5. Termin realizacji Kontraktu - 27 miesięcy od daty podpisania, tj. dowrześnia 2007 r.6. Gwarancje techniczne - 36 miesięcy od daty przekazania do eksploatacji,tj. do września 2010 r.7. Zabezpieczenie należytego wykonania kontraktu - 10% wartości kontraktu,8. Kary umowne - 0,05% wynagrodzenia umownego za każdy dzień zwłoki, limitkar umownych w wysokości 10% wartości wynagrodzenia umownego.Kryterium wg którego umowę uznano za znacząco to kapitały własne emitenta.Wartość umowy w tys. zł: 175 000,00
Wy wiecie kto / .* / 2005-06-25 00:37
Treść: Zarząd Betacom S.A. podaje do publicznej wiadomości informację ozawarciu w dniu 23 czerwca 2005 r. umowy z firmą z branży technologicznejna łączną kwotę brutto w wysokości 13,0 mln złotych. Kryterium uznaniaumowy za znaczącą jest przekroczenie 10% wartości kapitałów Betacom S.A.Przedmiotem Umowy jest zakup rozwiązania informatycznego na które składasię dostawa serwerów pracujących w klastrze wraz z oprogramowaniem iusługami 3 letniego wsparcia technicznego przeznaczonego dla instytucjifinansowej.Betacom zobowiązał się do realizacji przedmiotu umowy w terminie 3tygodni.Wartość umowy w tys. zł: 13 003,00
nie wiecie kto / .* / 2005-06-25 14:23
to się miało Orzełku noska :)
orzeł / .* / 2005-06-25 21:19
problem może być tylko jeden że w przypadku kiepskiej sytuacji ogólnej nawet takie info może nie zadziałać!:( - patrz computerlandbetę sprzedam na wzroście (mam nadzieję ) lub jeśli spadnie poniżej 16.8 (mam nadzieję że nie) - cenę zakupu mam całkiem niezłą (kupowałem dość dawno :) więc można spokojnie planować!
orzeł / .* / 2005-06-25 21:21
dokupiłem po 17, 5 micro ilość w związku z chorobą niemożności trzymania pieniędzy - a nie widziałem nic ciekawszego:)
orzeł / .* / 2005-06-25 21:17
problem może być tylko jeden że w przypadku kiepskiej sytuacji ogólnej nawet takie info może nie zadziałać!:( - patrz computerland
Ibis / .* / 2005-06-25 10:17
Orle sprzedałeś betę? Ja potrzymam może coś z niej będzie, dobre info, podaż nie wygrywa jeszcze z popytem, zobaczymy.
Pablo / .* / 2005-06-24 22:02
Mam pytankoPosiadam 10 szt akcji Xaktualna cena 5 złCzy system przyjmie jednocześnie dwa zlecenia sprzedaży:- jedno z limitem na 10szt po cenie 5,40zł- drugie stop limit też na 10 szt z limitem aktywacji 4,80złZ góry dzięki
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy