Forum Forum podatkoweInne

Kolejne zatrzymania w resorcie finansów

Kolejne zatrzymania w resorcie finansów

Money.pl / 2006-05-30 17:37
Komentarze do wiadomości: Kolejne zatrzymania w resorcie finansów.
Wyświetlaj:
Kero / 193.19.104.* / 2006-06-02 15:43
George, to czy wierzysz czy nie nie zmienia faktu, że ja od dawna mówiłem (znam i innych co tak uważali), że wprowadzanie kas fiskalnych podszyte jest przestępszym interesem nielicznych pociotków właśnie z MFa nie interesem kraju. Zatrzymanie jednogo z synalków, który zajmował się habdlem kasami to też fikcja?
Wciskanie kas fiskalnym szewcom, ślusarzom i budowlańcom (usługi) to paranoja wypływająca właśnie z przestępczych mózgów MF.
George / 83.25.235.* / 2006-05-31 07:23
Ja nie wierzę w żadna korupcję w MF. Gdzie jak gdzie, ale nie w MF. Czekam na komentarz w Gazecie Wyborczej czy była korupcja, czy nie.
A. Reputa / 82.160.85.* / 2006-05-30 22:52
Na tej stronie mozna znaleźć adres prezentu z MF 25 mln zł. Czy to nie jest korupcja
http://www.leasing.eta.pl/forum.php?nr=961
waz(usa) / 83.233.141.* / 2006-06-03 13:27
NOWY REWOLUCJONISTA XXI WIEKU! - pan Szczeciniak, patrz nizej, w prostej linii wyznawaca idei wielkich Ojcow Narodow: Lenina, Stalina i towarzyszy
Szczeciniak / 83.21.55.* / 2006-05-30 18:15
Jeśli mowa tu o korupcji, chciałbym zwrócić państwa uwagę na strajkujących, w tylu miejscach, lekarzy. Biedni lekarze podjeżdzają pod szpitale, w których strajkują, takimi autami, że głowa boli. Twietrdzą, że zarabiają grosze - być może i jestem gotów w to dać wiarę. Ja zarabiam ponad dwa tysiące pln'ów i nie jest mnie stać na takie fury jak mają oni. Ale do Dzieła powinna wkroczyć prokuratura. Jesli tak mało zarabiają, to pieniądze na te auta, gosposie
i urlopy na Majorce opłacane są pieniędzmi pochodzącymi z korupcji. Wczasów w Alpach im nie zabierzemy, ale auta powinny ulec konfiskacie i sprzedaży, a dochód z tego powinien zasilić wydatki na opracje cięzko chorych i biednych ludzi. Jeśli tak się stanie, dam wiarę w sprawiedliwość i w istnienie Opatrzności
Mam też nadzieję, że ktoś się opamięta i strajkujących lekarzy weźmie "w kalosze" . Studiując nie wydawali prywatnych pieniędzy, wieć teraz powinni je oddać pracując, nawet w czasie strajku. Pytam wszystkich lekarzy:
Co powiecie dranie jeśli zastrajkują energetycy i zostaniecie bez prądu, nie na dlugo, na jeden lub dwa
tygodnie, kiedy w zimie zmarznie wam dupa, a latem wszystko zgnije w lodówce. Proszę niech mi jakiś konował odpowie na moje pytanie.
raven / 87.239.31.* / 2006-05-30 19:47
Jestem sanitariuszem i mam przyjemnisc pracowac w jednym ze slaskich szpitali. Wiem ile zarabiaja lekarze, zaczynajac od zastepcy ordynatora konczac na starzyscie.
Gdby nie prywatne gabinety i opinie sadowe, nie jezdzili by taaaakimi furami. Jezeli zarabial bym tyle co autor powyzszego gniota nie martwilbym sie o swoja przyszlosc. Ja nie zagladam innym do kieszeni, nie zazdroszcze samochodow, wczasow itp. Chcialbym tylko dostac rozsadna zaplate za swoja prace.
Szczeciniak / 83.21.55.* / 2006-05-30 21:20
Słuchaj Raven, nie ja zaglądam Wam do kieszeni, a to Wy wrzeszczycie o małych zarobkach. Jeśli umiesz czytać
rozumiejąc czytany tekst, to nic nie napisałem ani o pielegniarkach, ani o salowych, które w Impelu zarabiają grosze i są wykorzystywane ponad ludzka miarę, ale mówiłem o lekarzach i nie jest ważne z jakiego żródła mają pieniądze. Sadzę, że powineś wiedzieć, jeśli jesteś homo sapiens, że świadomie źle leczą w uspołcznionej służbie zdrowia, aby tych samych pacjentów przyjmować prywatnie.
Jest banda bezkarnych partaczy, z których żaden nie odpowiada za swoje błędy. Pacjent nie wytrzymał i tyle. W normalnym kraju, gdzie działają normalne sądy, gdzie sądy koleżeńkie potrafią pozbawić partacza na kilka miesięcy prawa wykonywania zawodu, mógłbyś mówić o podwyżce
zarobku. Czy wiesz, że w Stanach żaden człowiek nie może pracować w chrakterze lekarza jśli pali papierosy? Wywalą na zbity pysk i to nie jest ważne czy pali w domu czy w gabinecie lekarskim. A u nas nachyli się taki nade mną i śmierdzą od niego nie tylko papierochy ale i wczorajsza wóda. Przecież 3/4 lekarzy to akoholicy, a 100 % chirurgów
pije tak jak pił Religa. Nie kolego zbyt dobrze znam Wasze
środowisko. Wiekszość tych strajkujących zostało lekarzami tylko dla prestiżu i mamony, mimo wszystko i też dla bezkarności. Jeszcze żadnemu inżynierowi nie udało śię uchylić od odpowiedzialności za partactwo, a wy ? Nawet nie macie wyrzutów sumienia. Gnojostwo i tyle, Wiec zamilcz. Nie będę Cie obrażał pytaniem czy wiesz jak potrafią okradać pacjentów sanitariusze jeżdżący w karetkach pogotowia, bo może ty taki nie jesteś.
ed113 / 89.72.146.* / 2011-04-12 22:04
...dzieki za odwage i prawde!!!! ....gdyby bylo wiecej takich komentarzy......
George / 83.25.235.* / 2006-05-31 07:24
Chyba Szanowny Szceciniak potrzebuje dobrego doktora.
Szczeciniak / 83.21.62.* / 2006-05-31 07:56
Regulamin forum
chirurg ze Szczecina / 83.28.194.* / 2006-05-31 18:02
mam nadzieję , że trafisz kiedyś na mój dyżur . bedzie bolało
szczeciniak / 83.21.29.* / 2006-06-01 23:31
Chirurgu ze Szczecina dajesz dowód, że pomyliłeś zawody.
Powinieneś leczyć wyłącznie zwierzęta. Pamiętaj konowale, że lekarz powinien nawet wroga leczyć. Ale ty jesteś popularnym bydlakiem.
George / 83.25.235.* / 2006-05-31 10:58
Ekstra! Ten retoryczny wywijas z lustrem - po prostu paluszki lizać. Prosimy o więcej takich pięknych form literackich (he, he...).
DA / 195.225.68.* / 2006-05-30 17:37
Trzymam kciuki!!!!
tomch / 149.156.124.* / 2006-05-30 18:55
W związku ze spadkiem popularności i zbliżającymi się powoli wyborami samorządowymi należy ludowi dać więcej igrzysk... bo na chleb nie wystarczy.

Najnowsze wpisy