Forum Polityka, aktualnościPolityka

kolejny film o smolensku

kolejny film o smolensku

automaniak / 2013-03-27 08:50
Dzis odbedzie sie premiera filmu Anity Gargias w Parlamencie Europejskim pt. Anatomia Upadku. Dziennikarka zapowiada ze zamierza bardzo szybko nakrecic druga czesc tego filmu z racji wielu niewyjasnionych pytan i wielu niejasnosci zwiazanych z katastrofa smolenska
Wyświetlaj:
Wapniak / 2013-07-29 19:58 / Tysiącznik na forum
Hmmm...a ja czekam na film z Lechem przy sterach...
tarotka / 2013-06-27 11:33
Wypowiedz dotyczy tego pseudo dzieła. Po obejrzeniu Katastrofy w Przestworzach na NG, postanowiłem zobaczyć Anatomie Upadku i spróbować porównać oba filmy. Nie będę się za
bardzo rospisywal na temat programu NG, ogólnie to był OK. Natomiast Anatomia Upadku doprowadziła mnie do skrajnego bólu głowy. Jest to idealny materiał do indoktrynacji i prania mózgu. Większość tego co zostało pokazane w ogóle nie trzymało się kupy. Ponad to zaprzeczało w większości prawom fizyki i bóg wie czemu jeszcze, chciał by ta teoria o mgle. Żadna teoria nie była podparta szczegółową wiedza ekspertów z zakresu lotnictwa, fizyki itp. Uważam ze osoby takie jak pseudo prof. Binieda czy jak mu tam nie maja ani dostatecznego doświadczenia ani wiedzy aby móc wypowiadać się w takiej czy innej kwestii.
swiezakadam / 2013-03-29 12:14
kolejne niewygodne fakty beda pokazane i znow ktos bedize musial przy pomocy innyc hpopelnic samobojstwo.... niestety ta sprawa smierdzi od dawna i az dziwne ze jeszcze nikt nic za duzo nie powidzial..
bobasek32 / 2013-03-27 10:39 / Bywalec forum
a wiesz moze na jakim programie bedzie wyswietlany film? ciekawi mnie co nowego wniesie, wydaje mi sie, ze wszystko juz zostalo poweidziane
emerytr / 2013-03-28 12:49
ten film jest dostepny od dawien dawna juz dostepny w internecie na popularnym serwisie z filmami :) ciekawe jestesm co ten drugi film wniesie nowego do funkcjonowania i do zeznan i raportow dotyczacych katastrofy w smolensku

Najnowsze wpisy