Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
dodge / 2010-07-30 07:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry

Miłego dnia życzę. U lala ... czuję, że problem z gardłem trochę dłużej potrwa.

Pozdrawiam
bebe / 2010-07-30 01:52 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
kazumi i Dodge...
tekst dla Was...:

wyborne...
słuchajac Waszych sprawozdań z odczu/c z piłki kopanej...-;-)
\wielki ukłon...:)
natomiast ja podglądam żużel...- ależżżzz moja pasija..;-))))))))- powtórka w eterze...;-)
czuję Wasze emocje ...- Kaz...i Dodino..;-))))
ja mam to obecnie w żużlu..;-)...sport mnie efektujący...;-)grupa startuje...aleee...indywidualność wygrywa..;-))))))))
co nie znaczy, że w zespole / szczypoiornićici...na ten przykład/....- są dla mnie znakomitodcią..;-));- ot sztuka...;-))))))))))))..za co wielkie gratki...;-)..sztuka zespołowa..;-))))- podkreślam...- /w sporcie,/efekt..../.. za któy zdzieramy nie tylko gardło.../ ? /
pozdrówka serdeczne...;-)
Dobrej ....iiii...zilonej...
buziaki.......
Pa....
kazumi / 2010-07-29 23:08 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Jaga się starała ale przegrała, Ruchu nie oglądałem, ale wynik mówi sam za siebie, Wisła totalna kompromitacja...wynikowo nasuwa się jedno słowo: żenada :-( dorzućmy jeszcze porażkę Lecha i wyłania się tradycyjny obraz...wydaje się że po tych rundach eliminacyjnyh zostanie tylko Lech - jako przegrany w tej rundzie kwalifikacyjnej LM w nagrodę zagra w IV rundzie el. LE...przy odrobinie szczęscia kto wie może nawet awansuje do fazy grupowej...
dobrej nocy
dodge / 2010-07-29 23:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kaz :))))))

Bebe i czytający wybaczcie, ale chyba zacznę inaczej niż zwykłem ...

Przej***ebany mecz Kaz przez jednego zawodnika - tak na żywo oceniam. Potem spokojnie obejrzę w TV. Lewczuk - tego mistrza futbolu nie chcę widzieć na obronie. Zrobiony karny, potem brak krycia - 5 minut meczu i pozamiatane. Wkur***wiony z resztą towarzystwa byłem doszczętnie. Oczom nie wierzyłem. Oliwy dolał podany wynik Wisły. Jakaż ta nasza piłka jest porażająca słaba ..., z roku na rok coraz gorzej to wygląda, a już w ubiegłym roku mówiłem, że niżej dna osiągnąć nie można.

Kaz - atmosfera na stadionie super. Mimo wyniku bawiłem się świetnie, naturalne komentarze idące jak zwykle powalające, aż brzuch boli ze śmiechu. Gardło zdarte, chrypa jest ... więc jet OK. Wynik jaki jest każdy wie. Nie pierwszy mecz przegrany ..., były bardziej bolące porażki w historii tego klubu. Chyba na najbliższe lata nie pozostaje nic innego jak ekscytować się naszą baaaaaardzo słabą ligą.

Pozytywy meczu - Kupisz i ten na którego stawiałem odkąd pojawił się w Jadze - Matuszewski z Wigier Suwałki, który wszedł pod koniec meczu i świetnie dryblował albo cwaniaczył przez kilka minut. Już kilka tygodni temu pisałem Tobie, że ten chłopak ma ciąg na bramkę i ładnie ją sunie do przodu. Dzisiaj pokazał przez krótki czas jaki był mu dany namiastkę swoich umiejętności. To był jego debiut w Jadze i w ogóle w rozgrywkach wyższych niż III liga. Dla niego wielkie brawa i wyróżnienie.

Pozdro.
kazumi / 2010-07-29 17:45 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
do miłego...Pa
dodge / 2010-07-29 17:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kto z Białego ten zrozumie muzyczne przesłanie :)

http://www.youtube.com/watch?v=8Z9Q5jgQcG8
dodge / 2010-07-29 17:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zmykam - narta Panie i Panowie :)

http://www.youtube.com/watch?v=S_IAqwrvEuU
kazumi / 2010-07-29 17:23 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

Zmykam - narta Panie i Panowie :)

OK...powodzenia i czekam na ,,relację z trybun" o meczu :-))) powodzenia dla Jagi..
pozdrawiam
kazumi / 2010-07-29 16:44 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Siemano, dzień dobry :-)
Dodinio cieszy że dałeś znak i że to tylko zwiększone obroty w pracy :-)
POLSAT SPORT - studio godz. 20.00

o 20 Wisła gra z Azerami to będę oglądał pierwszą połowę...później przełączę na Jagę...później trochę tego trochę tego a na końcu tylko Jaga :-)
pozdrawiam serdecznie
dodge / 2010-07-29 16:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

tylko Jaga :)


:)))))

Pozdro.
kazumi / 2010-07-29 16:56 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

tylko Jaga :)

nie zedrzyj tylko gardła :-)
dodge / 2010-07-29 17:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

zedrzyj tylko gardła :-)


raczej to mam jak w banku :)))))))))))
dodge / 2010-07-29 17:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ot j****** czarni są wszędzie, nie pozwalają grać w naszych barwach ...
______________________________________________
"Meczem z Arisem Saloniki piłkarze Jagiellonii zadebiutują dziś w europejskich pucharach. Niestety, pomimo że nasz zespół wystąpi w roli gospodarza nie zagra w tradycyjnych żółto-czerwonych "Pszczółkach", a w strojach, w których dotychczas występował wyłącznie na boiskach rywali, czyli białych.

Decyzję taką podjął podczas przedmeczowej odprawy norweski sędzia Espen Berntsen. Goście z Salonik zagrają na czarno, zaś trójka arbitrów wybiegnie na boisko w strojach czerwono-czarnych."

________________________
kazumi / 2010-07-29 17:18 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

ot j****** czarni są wszędzie, nie pozwalają grać w naszych barwach ...

trochę lipa :-(
kazumi / 2010-07-29 17:09 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

raczej to mam jak w banku :)))))))))))

będę Cię wypatrywał w telewizorze :-) le jak Cię rozpoznać wśród tylu pszczółek ?
dodge / 2010-07-29 17:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

jak Cię rozpoznać wśród tylu pszczółek ?


Moja na tę specjalną okazję ładnie wyprasowaną jest :) ..., a ... i szalikiem będę machał najwyżej robiąc helikoptera po każdej bramce strzelonej Grekom :)))))))))
kazumi / 2010-07-29 17:18 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
a ... i szalikiem będę machał najwyżej robiąc helikoptera po każdej bramce
strzelonej Grekom :)))))))))

obyś miał okazję :-)))
dodge / 2010-07-29 17:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no dobra ... niech Ci będzie - podpowiem - sektor A7 - tam będę :)
kazumi / 2010-07-29 17:21 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
k**** zginął mi koment...nie wiem jakim cudem...
to napisze jeszcze raz....
no dobra ... niech Ci będzie - podpowiem - sektor A7 - tam będę :)

nie wiem gdzie to jest...za bramkami, na trybunie głównej czy gdzies indziej ? nie wiem jak Wasz stadion wygląda :-(
dodge / 2010-07-29 17:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
stadion w przebudowie - kilka sektorów jest - jeden za bramką-tam mnie nie będzie. Jest VIP zadaszony-tam mnie nie będzie. Będę obok - to bezpośredni sektor przy Vipach - łatwo będzie rozpoznać, bo z drugiej strony jeden sektor będzie sektorem buforowym oddzielającym kibiców Arisa.

Pozdr.
kazumi / 2010-07-29 17:34 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
OK..Dodinio :-)
bebe / 2010-07-29 14:51 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
przepraszam że się nie przywitalam, ale po zapaleniu świeczek.....- refleksja mnie naszła...;-(
---------
witam...życząc udanego dnia...i jak zazwyczaj ..- udanych decyzji parkietowych i ne tylko....;-)
Pozdrawiam...
dodge / 2010-07-29 15:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bebe

Buziaki ślę i gorąco pozdrawiam :)

Dedykacja muzyczna :)))))))))))))))))

http://tnij.org/kolysanie
dodge / 2010-07-29 07:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Dodinio urlopujesz się od forum...mam nadzieję że wszystko gra, bo ostatnio jak Cię nie
było to okazało się że byłeś chory...wtedy też zniknąłeś bez słowa...
pozdrowienia dla Ciebie i Rodzinki :-)
Jutro Twa Jaga debiutuje w LE i zobaczymy co pokaże...w każdym bądź razie postaram się
pooglądać (o ile dobrze pamiętam 20.45 polsat sport) i oczywiście będę kibicował jak
zawsze polskiemu klubowi w rozgrywkach międzynarodowych :-)...powodzenia...3maj się :-)


Witaj Kazumi

Gra wszystko. Dziękuję za zainteresowanie. Nieco roboty więcej mam, stąd i absencja na forum. Niedługo urlop, więc staram się pozamykać wszystko przed pójciem na wypoczynek. Dzięki za zainteresowanie.

Wczoraj odbyły się oficjalne treningi obu drużyn i konferencje prasowe. Probierz ostro "pojechał" wlewając w serca Jagiellończyków walkę a nie bojaźń, a dziennikarzy greckich do siebie zniechęcił :)


Michał Probierz: - Jeżeli chodzi o spotkanie z Arisem, nie ukrywam, że jest to dla nas bardzo ważny mecz. Nie obawiamy się tego spotkania, bo wiemy, że nie możemy bać się rywala, który wszedł do Ligi Europejskiej kuchennymi drzwiami. Chcemy rozegrać bardzo dobre spotkanie, wygrać i pojechać do Grecji, aby przypieczętować awans do kolejnej rundy. Zdajemy sobie sprawę, że Aris ma wielu dobrych zawodników, ale nasi piłkarze, którzy w ubiegłym roku mieli ogromny stres w związku z ujemnymi punktami, teraz nie będą odczuwać tak wielkiej presji. Po zawodnikach widzę, że spokojnie podchodzą do tego spotkania. Nas nie interesuje tyko awans do kolejnej rundy, ale awans do fazy grupowej. W pucharach nie ważne kto gra lepiej, tylko kto eliminuje rywala. Chcemy wykorzystać słabości Arisu. Mam tę przewagę nad trenerem Cuperem, bo ja go znam, a on mnie nie. Piłka nie znosi próżni - umarł król niech żyje król. Będzie mi miło gdy go poznam, a jeszcze milej, gdy odpadnie.


Ja na stadionie będę zdzierał gardło, a Wy przed TV :) - POLSAT SPORT - studio godz. 20.00, mecz 20.45.

Pozdrawiam
b a r a k u d a / 2010-07-29 03:51 / Pogromca mitów giełdowych
Kasia Sobczyk nie żyje....
[i]
[i] [i]
[i][i][ii][i]

http://www.youtube.com/watch?v=wcOdFWlhxxk&NR=1


p.s.
biorą z naszej klasy...garściami...:-(
bebe / 2010-07-29 14:44 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
[ i ] [ i ] [ i ]
brak słów.....wyśpiewała wiele...
dodge / 2010-07-29 07:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
[*]
bebe / 2010-07-28 23:47 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
fot. arch.W każdej polskiej ambasadzie będzie wisiał portret prezydenta Bronisława Komorowskiego. Zwyczaj zniesiony w 1971 r. przez Edwarda Gierka przywrócił minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

Jako pierwszy o sprawie poinformował tygodnik "Przegląd".


Serwis wPolityce.pl dotarł do "Pilnej notatki dla Pana Ministra Radosława Sikorskiego w sprawie wywieszania portretu prezydenta RP w polskich placówkach zagranicznych", autorstwa Dyrektora Departamentu Prawno-Traktatowego, z 21 lipca 2010 r. Remigiusz Henczel pisał:


"W związku z poleceniem przygotowania propozycji działań dotyczących wyeksponowania w przedstawicielstwach dyplomatycznych i urzędach konsularnych wizerunku głowy państwa, uprzejmie informuję, że w przeszłości oficjalne zdjęcia Prezydenta RP były przekazywane do polskich placówek przez Kancelarię Prezydenta RP, która odpowiada za wizerunek głowy państwa. Przesyłki były rozsyłane do adresatów za pośrednictwem MSZ. Stosowne pismo zawierało prośbę Kancelarii Prezydenta RP o godne wyeksponowanie zdjęć oraz zgodę na ich wykorzystywanie do celów promocyjnych. Sugeruję wykorzystanie powyższej praktyki przy realizacji obecnej inicjatywy".
----------------
1.
ciekawie się zaczyna...
a myślałam, ...że najlepszą promocją będzie GODłO polskie...wszak już TERAZ TO orzeł w koronie.../kiedyś był bez korony.../
a patrząc na ten obraz elekta...- pozostawiam bez komenta...każdy niech sobie określi sam....
------------
2.
o podatkach , a właściwie to o ich podnoszeniu też już czytalam...- ciekawie się zarzyna.....wróóóććć.....zaczyna...;-(
---------------
3.
o raporcie stanu gospodarki...stanu finansowego też czytalam...napisany ..jako propozycja otwartej rozmowy...
dodge / 2010-07-29 07:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bebe


W każdej polskiej ambasadzie będzie wisiał portret prezydenta Bronisława
Komorowskiego. Zwyczaj zniesiony w 1971 r. przez Edwarda Gierka przywrócił minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.


Myślę, że to powrót do pięknej tradycji.



o podatkach , a właściwie to o ich podnoszeniu też już czytalam...- ciekawie
się zarzyna.....wróóóććć.....zaczyna...;-(


hehehe To mi akurat się nie podoba, tak jak i to o czym nie wspomniałaś ... po cichutku po malutku zniknął zapis o podręcznikach do szkół dla dzieci i teraz na dzień dobry rodzice będą wywalali 700 stówek.
kazumi / 2010-07-28 23:08 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
muszę zamykać...
przesyłam buziaka z życzeniami dobrej nocy :-)
PaPa Bebe...3maj się zdrowo :-)
bebe / 2010-07-28 23:12 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Pa...i wzajemnie..
buziaki poleciały...;-)))
kazumi / 2010-07-28 22:30 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

jestem do około 23

tak Bebe...to prawda - do tej godziny jestem Twój, możesz mnie wykorzystać ehehe...oczywiście do rozmowy...jedyne co chcę w zamian (a jakże takie czasy) to buziaka na dobranoc :-)))
bebe / 2010-07-28 22:42 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-07-28 22:30:50 | kazumi [ Tysiącznik na forum ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [0]

jestem do około 23

tak Bebe...to prawda - do tej godziny jestem Twój, możesz mnie wykorzystać
ehehe...oczywiście do rozmowy...jedyne co chcę w zamian (a jakże takie czasy) to buziaka
na dobranoc :-)))

aleśśśś sie rozpisał.....a popatrz ciut niżej...;-)))
/mam kłopot z wpisami. ...- znów../
kazumi / 2010-07-28 23:04 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
aleśśśś sie rozpisał.....a popatrz ciut niżej...;-)))
chciałem abyś miała co czytać :-) chciałem wypełnić te pustki :-) chciałem napisac coś zabawnego :-)
bebe / 2010-07-28 23:09 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
cha...ha...cha...
kazumi / 2010-07-28 22:18 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dodinio urlopujesz się od forum...mam nadzieję że wszystko gra, bo ostatnio jak Cię nie było to okazało się że byłeś chory...wtedy też zniknąłeś bez słowa...
pozdrowienia dla Ciebie i Rodzinki :-)
Jutro Twa Jaga debiutuje w LE i zobaczymy co pokaże...w każdym bądź razie postaram się pooglądać (o ile dobrze pamiętam 20.45 polsat sport) i oczywiście będę kibicował jak zawsze polskiemu klubowi w rozgrywkach międzynarodowych :-)...powodzenia...3maj się :-)
bebe / 2010-07-28 22:52 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

0
2010-07-28 22:18:57 | kazumi [ Tysiącznik na forum ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [0]
Dodinio urlopujesz się od forum...mam nadzieję że wszystko gra, bo ostatnio jak Cię nie
było to okazało się że byłeś chory...wtedy też zniknąłeś bez słowa...
pozdrowienia dla Ciebie i Rodzinki :-)

podobnie pomyślałam...;-(
aleee...miejmy nadzieję, że może się urlopuje, .... może nakupil znów kilogramy owocow i pomaga swej kobiecie w przetworach..;-)
bądźmu dobrej myśli...;-)
również pozdrawiam Dodino i Niunki...
kazumi / 2010-07-28 22:10 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Siemano, dobry wieczór :-)
Bebe wygląda na to że tylko my na jakiś czas zostaliśmy w portfelu...reszta się urlopuje :-)
tylko pytanie brzmi: czy się zgramy czasowo żeby porozmawiać ?
o!
a jeśli nie to pisz Całuśne kiedy możesz ja będę czytał, także nie musisz się martwić iż będzie to pisanina dla samej siebie :-)
jestem do około 23
bebe / 2010-07-28 22:40 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

2010-07-28 22:10:45 | kazumi [ Tysiącznik na forum ]
Re: Komentarze do portfela "bebe" [0]
Siemano, dobry wieczór :-)
Bebe wygląda na to że tylko my na jakiś czas zostaliśmy w portfelu...reszta się urlopuje
:-)
tylko pytanie brzmi: czy się zgramy czasowo żeby porozmawiać ?
o!
a jeśli nie to pisz Całuśne kiedy możesz ja będę czytał, także nie musisz się martwić iż
będzie to pisanina dla samej siebie :-)
jestem do około 23

hejka Kaz...
taka cisza nastała,... dobrze, że się odezwaleś,
o..!
- bo już zaczynalasm mysleć, że może znów mamy coś niezrozumialego w odczycie...;-)))
patrzę na tego naszego Taurona.....drugi dzień po "zdjęciu" opieki nieżle sobie jeszcze radzi...;-)
ten papierek /chyba../...ma za zadanie nauczyć Cię /i innych może../ gieldowej cierpliwości..;-)
wybacz.....jak Cię tym dotknęłam ...- znam Twą złośc na ten tauronek...
pozdr.
kazumi / 2010-07-28 23:00 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bebe :-)
- bo już zaczynalasm mysleć, że może znów mamy coś niezrozumialego w
odczycie...;-)))

nie...wszystko OK :-) nie zawsze mam możliwość wpisania się, ale robię co mogę...

patrzę na tego naszego Taurona.....drugi dzień po "zdjęciu" opieki nieżle
sobie jeszcze radzi...;-)

pisałem że pakiet stabilizacyjny ma raczej psychologiczne znaczenie, ten komet z gwiazdkami to raczej w formie żartu :-)
ten papierek /chyba../...ma za zadanie nauczyć Cię /i innych może../
gieldowej cierpliwości..;-)

do piątku, bo później przekracza miesiąc w moim portfelu a to już za długo jak dla mnie - na razie nie mój profil inwestora...gdybym był jeszcze na dużym plusie to mógłbym ustawić SL i potrzymać w nadziei że jeszcze urośnie a jakby zaczął spadać to komputer by mi sprzedał a zarobek by został...nie wiadomo kiedy papier się ,,odleszczy" i zacznie rosnąć...KGHM i inni zainteresowani nie chcą podbijac ceny bo po co ? wiedzą że miękkie i niecieprliwe łapy oddadzą jak nie będzie rosnąć i spokojnie zbierają - a papier zaleszczony był od debiutu niemiłosiernie bo oprócz tzw. akcjonariatu obywatelskiego doszły jeszcze akcje w posiadaniu pracowników....grubych sypiących też nie zabrakło...debiut był nieudany po częsci przez złą atmosferę giełdową, ale ta atmosfera się poprawiła przez ten miesiąc a tauron dalej na minusie...tauron to ponoć spółka defensywna, mnie takie na dłuższy termin nie interesują - także będą musiał opchnąć...wyczekałem ile mogłem :-)
pozdrawiam serdecznie :-)
bebe / 2010-07-28 23:11 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem

spółka defensywna, mnie takie na dłuższy
termin nie interesują - także będą musiał opchnąć...wyczekałem ile mogłem :-)
pozdrawiam serdecznie :-)

a ja.... nadal jako optymistka czekam na dobrą cene ..;-)
Pozdr.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy