Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "kamilkaze"

Komentarze do portfela "kamilkaze"

Wyświetlaj:
kamilkaze / 2008-04-15 22:47 / portfel / Bywalec forum
trochę się pospieszyłem z Trakcją, wpadła po 5,11...

WDM w końcu coś rusza w górę, ale mniemrawo. Będzie ciężko odzyskać utracone zaufanie.

PEP - 24 kwietnia 08 mają opublikować raport za I kwartał....liczyłem na jakis ruch w górę a tu cisza...poczekam jeszcze trochę.

Na Sanwilu ktoś zepchnął kurs PDA do 0,09 zł... heh
kamilkaze / 2008-04-11 14:37 / portfel / Bywalec forum
wysiadłem z Getinu po 12,15 zł - mała strata, a zysku widziałem w tym coraz mniej...

Przypatruje się tej akcji z Trakcją...ta Trakcja jest nie lada atrakcją ;)
kamilkaze / 2008-04-09 21:47 / portfel / Bywalec forum
pozbyłem sie Zenerisa po 1,78 za sztuke. Za duże nerwy. Poczekam na PP.

Getin kupiony po 12,51 zł.

Stany dzisiaj słabiutko, jutro u nas może byc podobnie... dobrej nocy życzę
kamilkaze / 2008-04-08 22:55 / portfel / Bywalec forum
Niepotrzebne ruchy na Zenerise - kurs tej spółki leci w dół i nie ma zamiaru odbić... a ja próbowałem być mądrzejszy od wszystkich i liczyłem że podskoczy chociaż na 2,10...

Od kilku sesji są jakieś ruchy na WDM... czyżby w końcu coś ruszyło w górę? Zobaczymy...

Jutro zapowiada się ciekawa sesja....dobrej nocy życzę
kamilkaze / 2008-04-03 12:05 / portfel / Bywalec forum
Mam troche luzu w pracy to napiszę coś w końcu w swoim portfelu :)

powoli odrabiam straty, które zafundowałem sobie głównie przez dwie spółeczki z sektora finansowego CP i WDM :( Stratę powiększyły również moje udziały w PP Sanwila i Zeneris. Te spółki chce potrzymać na dłużej więc się na razie nie przejmuje ich niskim kursami.

Dzisiaj sprzedany Radpol, wczoraj pozbyłem się Action. Teraz czekam na obsunięcie się tych papierów. Poza tym w kręgu moich zainteresowań jest Pep, Getin, Gtc (zabrakło mi kasy jak był po 32 zł), Wielton, Zeneris.

Jeśli ma ktoś jakieś informacje lub uwagi odnośnie tych spółek to chętnie poczytam :) pozdrawiam wszytskich zaglądających
Big Lebowski / 2007-10-22 20:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Kamikaze . skomentowalem Twoj portfel u siebie - ale mysle ze powinienem to uczynic u Ciebie.. portfel dosyc ciekawy i zdywersyfikowany, masz niewielka strate ale za kilka tygodni masz szanse na zarobek.. powinienes wyznaczyc limity dla akcji ktore po przekroczeniu - powinienes sprzedac akcje .. ciekawi mnie WDM - musze sie mu przyjzec.. Pozdr..
kamilkaze / 2007-10-22 20:20 / portfel / Bywalec forum
W gwoli porządku odpowiadam jeszcze raz:
No właśnie mam dużą stratę na Capital Partners, kupiłem razem z Echo na najwiekszej górce, z tym że Echo straty odrabia a Capital nie :( Co gorsze w CP wszedłem po raz drugi, gdy spółka odbiła trochę w górę i tracę na niej przez to jeszcze
więcej:(( Jest to moja największa bolączka. Nie mam pojęcia czy uciąć tą ogromna jak dla mnie stratę, czy też potrzymać dł€żej tę spółkę...
Co do WDM to liczę na spore zyski w średnim terminie, jak zaczną publikować raporty i przede wszystkim jak się rozwinie NC. Mój portfel ostatnio cały czas sie zmienia. Szukam nowych strategii...ciekawych spółek...uczę się giełdy...W zamierzeniach chce zarobić do przyszłych wakacji 1500 zł (dwa wesela - siostry i szwagierki;)) dzięki za odp. i wszystkiego dobrego! Póki co mam dostęp do komputera tylko w pracy, ale jak tylko naprawie swój będę starał się pisać o swoich spostrzeżeniach. Pozdrawiam
kamilkaze / 2007-08-16 17:30 / portfel / Bywalec forum
Jak narazie spory minus, ale nie jest tragicznie. Poza tym doliczyć trzeba jeszcze dywidendę KGHM-u coś ok. 500 zł i wygląda to juz w miarę.
Strasznie zawodzi mnie Capital, ale tak to jest jak się kupuje spółkę bardzo podatną na wahania giełdy. Sorry bardzo podatną na jej spadki... Ciekawe czy bedzie też odrabiać w takim tempie ;)
Zadowolony jestem z PEP-a, który trzyma się dobrze, no i z GTC, które też radzi sobie nieźle.
Reszta jak narazie nie wykazała się niczym szczególnym, ale uważam że będzie coś jeszcze z tego. Nadzieję wiążę z Polnordem i Getinem, które jeszcze pokażą na co je stać... Z Echem trochę się zapędziłem, ale ta spółka ma dobre perspektywy. A Centrostal kupiłem na jednej z promocji, tak pod budowę stadionu....
Zaś jednostki TFI zakupuję, ponieważ nie czuje się na tyle silny, żeby dysponować całym kapitałem oraz dlatego, że poprzez niewielkie wpłaty w jednostki uczestnictwa mogę kupować je po atrakcyjnych cenach....
Renumious / 2007-10-23 08:23 / portfel / "GPW Kmiot"
Wybrałeś spółki które też od dawna mam w "obserwowanych" :)
kamilkaze / 2007-08-16 17:12 / portfel / Bywalec forum
Jest to odzwierciedlenie mojego rzeczywistego portfela. Konto mam w mBanku, co doprowadza mnie czasami do szału, ale cóż na początek może byc to... Jak zobaczę, że z mojej gry na giełdzie da się coś zarobic, to poszukam konta gdzie indziej. Możecie polecić jakieś konto maklerskie?
Renumious / 2007-10-23 08:22 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam,
na początku chciałem życzyc powodzenia i nie za szybkich ale wysokich zysków (syndrom Małego Boga to ciężka przypadłość, z której ciężko się wyleczyć ;) )

Osobiście polecam DM BZWBK, swietny interfejs, dobry serwis agencyjny, dużo rekomendacji od naprawdę dobrego zespołu analityków i opłaty na ziemskim poziomie.

Jeszcze raz powodzenia...

Pzdr
kamilkaze / 2007-10-23 12:33 / portfel / Bywalec forum
Dzięki za odwiedziny :) Wakacyjna korekta skutecznie mnie wyleczyła z nadmiernego optymizmu (ok. 50 % portfela zapakowałem w akcje na szczytach). Teraz staram sie nie kierować własnymi emocjami. Pozdrawiam również
kamilkaze / 2007-08-03 20:30 / portfel / Bywalec forum
Witam wszystkich przeglądających mój portfel. Inwestowanie w fundusze rozpocząłem pół roku temu, zaś na giełdzie inwestuję od kilku miesięcy, tak więc dopiero uczę się tej sztuki ;) Pozdrawiam wszystkich! Za wszelkie uwagi dziękuję.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy