Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "malepiwo"

Komentarze do portfela "malepiwo"

Wyświetlaj:
pio500 / 195.117.151.* / 2007-07-06 20:35
Witaj Malepiwo

Jaki masz Capital? BBI czy Partners?
Pozdr
needle / 2007-07-06 18:32 / Bez rangi
jak male piwo...
...to i wartrości %-owe:-))
malepiwo / 2007-07-09 23:21 / portfel
Na początku wartości mojego portfela były złotówkowe. Wyczytałem na forum, że kiedyś standardem były wartości procentowe. Przeszedłem więc na procenty.
Zauważ, że "malepiwo" pisane jest w cudzysłowie. Mój portfel jest skromny ale wystarczyłby na duże piwo.
Gratuluję świetnych wyników na giełdzie i przede wszystkim dużej aktywności na forum. Niewątpliwie jesteś bardzo pomocny dla początkujących graczy giełdowych, takich jak ja.
Od tej chwili portfel będzie w zł.
pzdr
su_up / 2007-07-02 22:17 / _
może przyda Ci się mój komentarz , kolego
zarabiałeś, teraz wszystko spada, prawda?
Ale z tego co widzę, nie kupujesz byle czego, choć czekasz na mocny wzrost, niestety
myślę, że za rok wszystkie będą droższe
długoletni gracz pozdrawia młodszego giełdowicza:)
malepiwo / 2007-06-29 00:09 / portfel
Witam,
przygodę z giełdą zacząłem pod koniec października 2006.
Na początku byłem zupełnie zielony i szło mi całkiem nieźle.
Wygenerowane zyski przepadły jednak w końcówce 2006 roku.
W styczniu 2007 wyszedłem na plus uzyskując w tym miesiącu 20% zysk.
Problemy zaczęły się po szkoleniu z analizy technicznej i zmianie programu giełdowego.
Niby powinno być lepiej, więcej wiedzy, nowy wygodniejszy program.
W praktyce okazało się gorzej.
Musiałem nieco spasować.
Obecnie wracam do formy, jestem do przodu.
Staram się przejść na inwestycje długoterminowe ale ciężko jest przezwyciężyć dotychczasowe nawyki szybkiej sprzedaży.
Niedawno sprzedałem kupionego po 303 zł Kruka z 25% zyskiem. Nie wytrzymałem po dwóch sesjach spadków po splicie.
Trzeciego dnia Kruk znów ostro pojechał do góry.
Do moich ulubionych spółek, w które inwestowałem należą: KRUK, TIM, TUP, MOSTALZAB, MOSTALEXP, STALEXP, TECHMEX, COMARCH, CAPITAL, ELMONTWAR, RELPOL, 02NFI, BUDIMEX, MILLENIUM i inne.
W portfelu zamieściłem ostatnie transakcje i będę go aktualizował na bieżąco.

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie uwagi i komentarze, również za krytyczne.
Malepiwo
Kwiatek... / 195.225.68.* / 2007-06-29 00:51
Musisz nauczyc sie cierpliwosci co do spółek...Ale gratuluje zysków jakie osiagłeś w tym roku...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy