Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Marcin2907"

Komentarze do portfela "Marcin2907"

Wyświetlaj:
su_up / 2007-07-18 20:20 / _
jak już w tro powchodziłeś to sobie poczekaj z roczek na rozwój, ale nie pisz docelowo coś tam..przecież nie wiesz jaka sytuacja będzie powiedzmy zza 4 miechy
co do Skotana to zgadzam się z Motylem, ale uważam, że da się na nim zarobić sporo w bardzo nerwowuch okolicznościach
warto pamiętać, żę ten rok /czerwiec/lipiec będzie trudniejszy od 3-4 poprzednich, no chyba żeby bańka urosła
Marcin2907 / 2007-07-18 21:15 / portfel
Cześć su_up!
Jasne ze poczekam, to tylko taki plan który nie koniecznie musi wypalić!
Chciałbym ułożyć sobie jakiś solidny, długoterminowy portfelik, bo nie mam
czasu dzień w dzień doglądać tego dobytku.
Dzięki za te słowa, pozdr.
Marcin2907 / 2007-07-17 10:26 / portfel
Witam wszystkich zagladajacych!
Nie ma to jak zaczynajac przygode z gielda wkupic sie w akcje przed sama korekta, ale ktoz to przewidzi.
Chcialbym aby docelowo moj portfel wygladal tak:
30% CSG
30% KPX
20% Skotan
20% CAR
Zaczalem calkiej z innej strony , skutek niedoczytania i niedouczenia,
mimo to jestem dobrej mysli a wszelkie uwagi i komentarze b. mile widziane, pozdr.
motyl1604.71 / 2007-07-18 12:20 / portfel / Bywalec forum
Ten skotan ta jakis sport extremalny....

Ok ok :) Zbyt duzo czynnikow zewnetrznych decyzduje no i jakos nie lubie spolke spad znaku RK.

JM
Marcin2907 / 2007-07-18 13:14 / portfel
Tak, dokładnie, Skotan - sport extremalny, RK neutrlnie dla mnie, lubie spoółki które mogą dać dużo zarobić, poprostu, dzieki że wpadłeś Panie Jacku
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy