Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2012-06-12 18:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czesi zaczęli z animuszem, nóż na gardle mają
Noxik nielogo / 160.83.30.* / 2012-06-12 16:11
Hmmm 140 na miedziaku. P:rzyznam, że nie spodziewałem się tak szybko zobaczyć takiego wyniku. Jeszcze trzy tyg temu łykałem go po 116.60 i zdecydowany byłem sprzedać po 125 - dobrze, że tak nei zrobiłem. Ciekaw jestem jak sytuacja się potoczy zwłaszcza z infem o dywidendzie oraz z dość niskim W20 a jak wiadomo bez miedzianego on nie podskoczy :)
smooth / 2012-06-12 18:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Linia trendu spadkowego oraz 200-sesyjna - ja na razie oddałem dziś na fiksie.
pietroo / 2012-06-12 18:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
liczysz, że spadnie do podobnej ceny jak kupowałeś?

pozdro
smooth / 2012-06-12 20:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie wiem czy spadnie ale będzie ciężko się wybić górą. Jak wybije to może kupie pod tą dywidendę.
pietroo / 2012-06-12 20:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A co myślisz o Warfamie? Dalej kisi się w granicach 1.30-1.45. Ostatnio nie obserwuję, bo brak czasu. Idą jakieś większe pakiety? są szanse na większe wybicie?
pietroo / 2012-06-12 14:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Moje typy na dzisiaj:

POL - RUS 1-0

GRE - CZE 1-1

Wiem, że to pobożne życzenia, ale tak stawiam :)
Noxik nielogo / 160.83.30.* / 2012-06-12 15:33
Jestem skłonny jakiś zakład nawet zrobić, że tak nie będzie :) Piszesz się Pietrucha na to :>?
pietroo / 2012-06-12 18:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"


Jestem skłonny jakiś zakład nawet zrobić, że tak nie będzie :) Piszesz się Pietrucha na to :>?



już nie ma, Czechy prowadzą 2-0 z Grekami
co do Polski to nie zakładam się, to są moje pobożne życzenia
smooth / 2012-06-12 15:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Dziś Smuda wylatuje z roboty a wraz z nim wszystkie farbować lisy.
Po wszystkich meczach pierwszej kolejki spokojnie można powiedzieć że jesteśmy najsłabiej przygotowaną drużyną i np takiej Irlandii (pozazdrościć kondycji i ambicji) to do pięt nie dorastamy. Z ruskimi sędzia już nie będzie pomagał tak jak z Grekami. Porządek 0-3 najmniej obstawiam. To będzie gorzka prawda o naszym futbolu i pompowany medialny balon pęknie z hukiem.
pietroo / 2012-06-12 19:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Smuda nie wyleci, mino iż na razie kiepsko grają. Wnerwia mnie ciągłe mówienie, że czekamy na III mecz z Czechami, a ten z Rosją musimy zremisować. Przecież to brak ambicji. Myślę, że Smuda się zmienił. To już chyba nie ten Smuda z czasów LEcha, Widzewa... Tam grali do końca, gryźli trawę. A dzisiaj kombinowanie. Tu zremisować, tu wygrać, a jak nie wyjdzie...?

Smuda ma poparcie PZPN.

Już się zaczęły zmaieszki z Ruskimi. A wszystko przez media. Nadmuchują ten mecz, jako wojnę, bitwę warszawską, a to tylko ważny mecz na Euro.
piciu / 2012-06-12 12:19 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
fra-ang beznadzieja
ukraina - krol jest jeden ibra moze andrzejowi buty czyscic
ruskie dzisiaj maja trening z polska 7-1 a czechy powinny bez problemu wygrac z grekami
pietroo / 2012-06-12 14:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

fra-ang beznadzieja



zgadzam się :) kiepski mecz był i tyle, nic więcej napisać sę nie da



ukraina - krol jest jeden ibra moze andrzejowi buty czyscic


Szewa rzeczywiście pokazał klasę, Ibra nie miał swojego dnia, chociaż także ładnie kilka razy uderzył na bramę
TrentX / 2012-06-11 23:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac ;]
dalej stoje sobie na boczku :)z papierami :)
Poza tym ogladam mecze i biegam na rybki popijajac pifko i tak do konca czerwca zapewne , a potem sie obaczy ;]
pietroo / 2012-06-12 07:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siemka

Ja także oglądam meczyki, jeszcze żadnego nie opuściłem, zresztą muszę powiedzieć, że TVP się postarała i można oglądać powtórki.
Jakie ryby łowisz? Na stawach?

Pozdrowienia
TrentX / 2012-06-12 09:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Na jeziorku zalewowym na Radwi pod Koszalinem , poza tym od czasu do czasu karpiowe zasiadki na komercyjnym i takze na tym jeziorku , ale dopiero ucze sie tego relaksu :]
pietroo / 2012-06-12 10:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ryby są świetnym relaksem. Ja się zawsze mocno odpręzam i naładowuję akumulatory.
Noxik nielogo / 160.83.30.* / 2012-06-12 14:14
A ja nigdy trzeźwy do domu nie wracam :)
pietroo / 2012-06-12 14:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja także jak nie jestem kierowcą, to kilka piwek wypiję :))
TrentX / 2012-06-12 14:06 / portfel / Tysiącznik na forum
No ja korzystam z tego ze do wody mam max 100m , zaczalem wiec zglebiac tajniki :P
pietroo / 2012-06-12 14:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gdybym ja miał tak blisko, to bym chyba non stop tam siedział :)))

ja do swoich zbiorników to jeźdzę ponad 100 km, ale liczy sie nie tylko łowienie, ale też towarzystwo i wyjazd :))
pietroo / 2012-06-11 23:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zastanawiam się czy Smuda jutro będzie zmieniał. Może się zupełnie zapomnieć albo wszystkie zmiany wykorzystać przed przerwą :)))
dodge / 2012-06-11 22:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ale emocje. Od piątku tak nie przeżywałem meczu. Kibicowałem naturalnie Ukraińcom. Chciałbym po prostu, aby któryś z gospodarzy trochę namieszał w tych ME. Bravo Ukraina!

Jutro czas na nas.
pietroo / 2012-06-11 23:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bardzo dobry mecz. Lepszy niż pierwszy. Ukraina pokazała jak się walczy. Chciałbym, aby tak grała Polska.... Dzisiaj Kijów szaleje. Zazdroszczę.
Jutro nas czeka przeprawa. Daj Boże, aby szczęsliwa. Smuda bierze remis w ciemno. Dla mnie nie ma co grać na remis, ale trzeba wygrać inaczej będzie jak zawsze. Ostatni mecz o honor.
pietroo / 2012-06-11 19:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Za pilka.pl

Tomasz Zahorski został nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok - poinformowała oficjalna strona klubu "jagiellonia.pl".

27-letni napastnik podpisał dwuletni kontrakt. Ostatnio występował w drugoligowym niemieckim MSV Duisburg. Do nowego klubu dołączył na zasadzie wolnego transferu.

Zahorski ma na koncie 13 występów w kadrze Polski, w tym jeden podczas Euro 2008. W Jagiellonii piłkarz ten będzie występował z numerem "9".
pietroo / 2012-06-11 18:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.czasnazysk.pl/wykres/ctc
pietroo / 2012-06-11 18:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no i d.... z mojego pierwszego wyniku :((
pietroo / 2012-06-11 18:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mimo wszystko ataki Anglii są groźniejsze.
dodge / 2012-06-11 14:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Piotrek

Dalej tematu prowadzić nie będę. Co rzekłem to rzekłem i koniec z tym.



Powiedz mi kto Ci się najbardziej do tej pory podobał? Która drużyna zostawiła najlepsze wrażenie?


Chyba nie będę oryginalny w tym. Rosjanie. Wczoraj dołączyli do nich Chorwaci. Reszta albo rozczarowała, albo zagrała przyzwoicie, ale bez fajerwerków.

Choć mi nie idzie ostatnio również to wstrzelenie się w wynik to dzisiaj spróbuje tak:

Francja-Anglia 1-0

Ukraina-Szwecja 1-0

Miłego oglądania :)
pietroo / 2012-06-11 14:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Dalej tematu prowadzić nie będę. Co rzekłem to rzekłem i koniec z tym.


Maciek ja się z Tobą zgadzam :) Jesteś mądrym człowiekiem :)



Francja-Anglia 1-0

Ukraina-Szwecja 1-0


Francja - Anglia 1-0

Ukraina - Szwecja 0-2

Zobaczymy po meczu jak wyszło :))
piciu / 2012-06-11 14:06 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
francja pewnie wygra ale remis tez mozliwy natomiast w drugim meczu kibicuje ukraincom mam nadzieje na kilka bramek
pietroo / 2012-06-11 14:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie wiem czy się wierzy meczom przed ME, ale Ukraina zagrała tragicznie ostatnie mecze, bez pomysłu... Cięzko mi na nich postawić. Chyba, że włsna publiczność ich poniesie :))
pietroo / 2012-06-11 10:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Adam puściłeś już miedziaka?
Noxik nielogo / 160.83.30.* / 2012-06-11 12:21
Czymam! :) Chyba nawet poczekam do dywidendy. Mam tam całą kasę ze stopem ustawionym więc śpie spokojnie. Wiedzmy się zbliżają co może niepokoić ale chciałbym zobaczyć tu 140zł na chwilę obecną. Ale teraz tak patrze na oila :o jaki on jest tani, ostatnio przygladalem sie mu jak bylo po 3 z kawalkiem.
pietroo / 2012-06-11 13:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Ale teraz tak patrze na oila :o jaki on
jest tani



będzie jeszcze tańszy pewnie
to śmieć, tak samo jak i Bioton
Noxik nielogo / 160.83.30.* / 2012-06-11 14:11
Wiem wiem, nie tykam isę już tego....ale przyznam, że troszkę mnie to zaskoczyło wszystko.
pietroo / 2012-06-11 14:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a kogo nie zaskoczyło, pamiętam jak wielu czekało na 2 zł... a tu proszę
pietroo / 2012-06-11 10:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciężko dzisiaj coś wytypować....

raczej Francja wygra i Szwecja...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy