Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "wrocek"

Komentarze do portfela "wrocek"

Wyświetlaj:
wrocek / 2007-08-23 17:10 / portfel
Znow na plusie, ale beze mnie :( Dwory na lekkim wzroscie, a LCC kupione za drogo.. Nie udal sie dt. Teraz trzymam kciuki za podbicie piatkowe, by sprzedac, to co mam i za spadki w przyszlym tygodniu, by odkupic pare sprzedanych za tanio akcji np. LPP i Getin. Co mnie podkusilo, by sprzedawac? Jesli pozim cen sie utrzyma, a ja i tak chce je miec, to pozostanie zal, ze nerwy nie wytrzymaly. Jednak wiele osob prorokuje dalsze falowanie kursow.. nie widac jednak takich impulsow, ktore doprowadzilyby do tak razacych spadkow, by powrocily ceny sprzed paru dni. Nawet doswiadczeni analitycy byli zaskakiwani skala spadkow lub wzrostow, zobaczymy wiec jak bedzie. Ja obstawiam korekte najwyzszych wzrostow i utrzymanie sie rozsadnie wycenianych walorow na podobnym poziomie. Mysle, ze wielu inwestorow nadal obawia sie spadkow i wolec bedzie zrealizowanie doraznych zyskow.
wrocek / 2007-08-22 17:00 / portfel
No i doczekałem sie bardzo ładnej sesjii. Aż za ładnej.. nie spodziewałem się takich wzrostów. MCI i Getin sprzedałem za tanio. LPP idealnie na dzis. No własnie "idealnie na dziś" i za tanio "na dziś". Wiekszość wróży dalsze perturbacje i falowanie giełdy. Może jeszcze zdołam taniej odkupić.. choc dzisiejszego niedoszacowania cen sprzedazy zal :( Nie zarobić to i tak lepiej niz stracic :)
wrocek / 2007-08-21 17:17 / portfel
Znow MCI dalo troche zarobic. Niestety zawiodlem sie na Dworach. Tak ladnie sie trzymaly w okresie spadkow, a teraz nastepuje przecena. Na szczescie przy niewielkich obrotach, dlatego mam nadzieje, ze cena wroci w okolice 190 juz wkrotce. No chyba, ze nastroje podazowe beda przewazac i pojawi sie kolejny powod do wiekszej przeceny wszystkiego... wtedy nowe zakupy :) Troche juz jest meczace ratowanie sie dt przed spadkami, ale jakos trzeba ten trend wykorzystywac.
wrocek / 2007-08-20 17:37 / portfel
Sprzedane Getiny po 12,40 odkupione po 12,10. Marny zysk i wciaz jednak obawa, ze moga zejsc jeszcze nizej. Moze powinienem juz dac sobie na luz i zostawic na dluzej? Ponizej 12 jeszcze bym dokupil, ale juz rynek pokazywal pazury i moze jeszcze podrapac. Troche sie obawiam, ze moje przewidywania psu na bude. Tak jak z MCI.. Sprzedalem za tanio i juz sie nie dalo odkupic. Wciaz na nim spekuluja i moze jeszcze da sie odkupic ok 21.. Na dzis szkoda, ze nie przetrzymalem do 24 ;( Na dzis tyle moj gieldowy pamietniku. No moze jeszcze wspomne, ze liczylem na zwyzke Dworow, ale sie przeliczylem. I tak trzyma sie dosc stabilnie przy tych turbulencjach i troszke taniej odkupiony, a mozna bylo
wrocek / 2007-08-16 17:15 / portfel
No i takiego spadku, to chyba nikt nie przewidzial. W komentarzach forumowiczow lekkie niedowierzanie.. ale dzieje sie, leci wsio na pysk. Przy takich spadkach zaczynaja sie dramaty, panika itd.. W mysl zasady lepiej 0 niz minus, powinienem jednak nie udkupywac taniej sprzedanych 14-go walorow. Cieszylem sie, jak malpa z bateryjki, a tu po kulasach przywalil ryneczek. Trochę spadku uratowalem sprzedajac MCI po 20,90, za to Getin wcale nie chcial mi przyznac racji, ze jest dobra inwestycja. Tzn moze jest, ale cena ok 13 okazala sie jeszcze za wysoka. Wierze, ze sie odbije, tylko, ze dno moze byc nawet dalej niz listopad 2006!! Czyli gdzie? Moze ktos mi cos sensownego podpowie, bo mam wrazenie, ze AT w takich okresach paniki, to psu na bude tylko. Teraz patrze i plakac sie chce.. dobrze, ze nie z tego zyje :) moge jeszcze zachowac troche dystansu i samemu z siebie sie naigrywac, ze naiwny jestem.. PZDR
wrocek / 2007-08-14 17:19 / portfel
Wrozenie co do MCI sie sprawdzilo. Odlupilem taniej, sprzedalem drozej i znow odkupilem taniej. Niestety mozna bylo jeszcze taniej.. Liczylem na troche wiekszy optymizm, ale ogolne nastroje byly znizkujace. To udalo sie wykorzystac do kupna Getinu. Pierwsza transza "na gorce" - zbyt drogo, ale srednia cena przyzwoita, bo reszta po dziennym minimu. Dzielnie trzymaja sie Dwory. Troche zarobilem na dziennej, ale balem sie trzymac na wieksza zwyzke, a tu mocny opor na 190. Nastroje za oceanem kiepskie, w Europie kiepskie.. Jutro odpoczniemy :) Jak zaczniemy czwartek? No od sprawdzenia reszty swiata. Osobiscie licze na lekkie odbicie, ale nie mam przekonania do robienia zakupow "na dluzsza mete". Raczej zgodze sie Bigiem - beda turbulencje. Sztuka jest wtedy nie stracic.
wrocek / 2007-08-13 17:46 / portfel
Bardzo jestem ciekaw jutrzejszej sesji.. Dzisiejsza byla nerwowym odreagowaniem na dlugie spadki. Ustawilem z rana poziom sprzedazy 1/5 pakietu MCI na 23,20. Poszlo gladko.. Podnioslem na 24,10 i... nie wytrzymalem. Po pierwszym szczycie zmieklem na 23,80, a trzeba bylo trzymac. Prawem serii jutro wroze lekki wzrost, ale ostatecznie mam nadzieje odkupic taniej. Choc przy fali optymizmu moze nie byc latwo.. Przetrzymalem za to Getin do 13,28. To byla dobra cena na dzis, ale jutro? Jak wstartuje TKO w okolicach 14, to sie nie zdziwie. Wazne by wsiasc znow do tego pociagu, gdy utrwali sie tendencja wzrostowa, bo dlugoterminowo, to dobry papier i troche sie "przeczyscil" po ostatnich wyprzedazach. Bede wdzieczny, jesli ktos majacy inne zdanie podzieli sie ze mna swoimi uwagami. Pozdrawiam
wrocek / 2007-08-10 17:59 / portfel
No i jednak niezly dol :( Trzeba bylo puknac sie w czolo i sprzedac wszystko. Tylko gdybym sprzedal wczesniej, pewnie i tak bym w cos wsadzil, i w efekcie, i tak dol. Madry po szkodzie.. Nauka jest jednak bezcenna ;) Dolek moze byc plytki lub gleboki, a ja pechowo wybralem kumulacje w MCI. ...a zastanawialem sie na Dworami... Jest ktos madry, kto to przewidzial?
wrocek / 2007-08-09 18:34 / portfel
Bardzo jestem ciekaw, jak dalej rozwinie sie gielda.. Zakladajac, ze startuje od dzis, z tym co mam, okaze sie, czy powinienem puknac sie w czolo i stad uciekac, czy liczyc na jakiekolwiek odbicie. Problem w tym, czy ktokolwiek wie, gdzie jest dno "napompowanej" gieldy.... Osobiscie wciaz uwazam, ze na dwoje babka wrozyla
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy