Forum

Komentarze użytkownika "sierota marycha"

sierota marycha / 2009-07-08 20:37 / Tysiącznik na forum

mam 3ha w dolzycy 2 km od komanczy ha ha ha

ladny kawalek, konie mozna hodowac....mnie kreca kozy syryjskie, male, pocieszne, towarzyskie ale problem w tym, ze doic trzeba...
sierota marycha / 2009-07-08 20:10 / Tysiącznik na forum

kto ma kreować ten wzrost gospodarczy? MFW czy właśnie inwestorzy?

Bax....ale dopiero, gdy wroci z Bieszczad, w obecnej chwili zajety jest robienim 'czarnego pieniadza' - wypala wegiel drzewny
sierota marycha / 2009-07-08 20:08 / Tysiącznik na forum

The meetings have rarely produced anything of consequence, so this summit in Italy should be the last.

nic nowego.....dobrze choc, ze tym razem nie stwierdzili, ze krytycznym zagrozeniem ludzkosci jest globalne ocieplenie.....znaczy.....biurokratyczne o.c.i.p.i.e.n.i.e........

_____________warto przeczytac

sierota marycha / 2009-07-08 19:49 / Tysiącznik na forum
http://money.cnn.com/2009/07/08/markets/markets_newyork/index.htm?postversion=2009070812
sierota marycha / 2009-07-08 18:52 / Tysiącznik na forum

ps................................a kiedykolwiek się myliła? :)

inogda oszibaietsa blin...:)

SIEROTA__cel 1.3610

sierota marycha / 2009-07-08 18:37 / Tysiącznik na forum
zobaczymy, na ile moja szklana kula jest precyzyjna
sierota marycha / 2009-07-08 17:26 / Tysiącznik na forum
chinczyk wycofuje sie z zamowien na australijski wegiel, wnioskiem tego chinskie deklaracje w temacie dobrego stanu chinskiej gospodarki pozostaja jedynie chinska gadka
sierota marycha / 2009-07-08 15:42 / Tysiącznik na forum

NZD/JPY widzę najaktywniejsze

w tej chwili tak, najlepszy kros do skalpowania to AUDUSD - maly spread
sierota marycha / 2009-07-08 15:38 / Tysiącznik na forum

Goldmany mówili o tym już miesiąc temu, a w świetle przecieków, że MFW nie da Łotwie
pożyczki, kwestia ta jest praktycznie przesądzona...

no...temat troche odlecze sie, bo chlopakom od goldmana zginela czesc softa do handelku.....:)

Re: strachy na lachy...yuan..??

sierota marycha / 2009-07-08 15:34 / Tysiącznik na forum

..długo będą tak straszyć..??

Chiny, jak pokazuja wydarzenia, to niewiarygodny, komunistyczny, zacofany kraj pelniacy w swiecie jedynie role taniej hali produkcyjnej, ale tylko tak dlugo jak dlugo swiat zechce kupowac ich buble oslabiajac wlasne rynki,
Chiny nie sa w stanie stworzyc wlasnego rynku ani nawet zapanowac nad wiecznymi spolecznymi niepokojami wewnetrznymi a wiec nie gwarantuja stabilnosci i taki kraj nie moze miec pozytywnego i decydujacego wplywu na gospodarke swiata - niewatpliwie innego zdania sa 'rekiny gospodarcze' skupiene w BRIC, wlaczajac Bialorus, ale to juz inna bajka
sierota marycha / 2009-07-08 14:43 / Tysiącznik na forum

takiego RSI jeszcze nie ustawiałem

5-10-15 to interwaly a nie ustawienia RSI

Re: Maniek___Eur/USD__ 8.07

sierota marycha / 2009-07-08 14:41 / Tysiącznik na forum

Do tego pakiet wspominka o pakiecie Laury Tyson daje jasno do rozumienia ze dalej jest
żle.

kiepski omen a zarazem ostatni as w rekawie, watpliwe aby uchronil przed zwala na indeksach, na dobra sprawe wdrozenie tego pakietu pogrzebie kilka pokolen

SIEROTA__na inna nute

sierota marycha / 2009-07-08 14:36 / Tysiącznik na forum
10-c odcinkow, archiwalne filmy o oblezeniu Leningradu

http://www.youtube.com/results?search_type=search_playlists&search_query=leningrad+siege&uni=1
sierota marycha / 2009-07-08 14:26 / Tysiącznik na forum
wszystko jasne, oby nie bylo tak, ze cwikniecie przypadnie na miesiac w ktorym bedzie juz jedynie po 3.20 :) pozdrawiam
sierota marycha / 2009-07-08 14:24 / Tysiącznik na forum

Nie grałem jeszcze na NZD/JPY ustawię wykres i popatrzę. Na jakim przdziale
czasowym zwykle ustawiasz tą parę walutową i jakich oscylatorów używasz ??

zalezy, najczesciej skalpuje, MACD, RSI 5-10-15

Najnowsze wpisy