Forum

Komentarze użytkownika "warren buffet"

warren buffet / 2011-01-09 13:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to dlaczego w polsce nie dodrukują 700 mld i ogłoszą że dziury nie ma ?

czemu nie przywieźć tirów na rynek krakowski wypełnionych gotówką i zacząć rozdawać mieszkańcom ?
warren buffet / 2011-01-09 13:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobry pomysl :)
warren buffet / 2011-01-09 13:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czy wszystkim krach sie kojarzy z pistoletem ?

a np załamanie finansow publicznych, inflacja, bezrobocie, cięcia...
warren buffet / 2011-01-09 13:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
system światowy opiera sie na enterze i pustym zapisie. to jest system światowy.

od wojska dawno sie odchodzi, nawet Niemcy idą na zawodowe.

Re: GPW: Czas na kluczowe dane z rynku pracy w USA

warren buffet / 2011-01-09 13:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

proszę podać mi lepszą inwestycje,

sama krytyka, jeszcze nikt nie odpowiedział nawet w połowie na moje pytanie
warren buffet / 2011-01-09 13:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
grecja wychodzi na prostą bo niemcy wpompowali kolejne miliardy ?

poczekajmy aż cudowny strumień sie skonczy. portugalia w kolejce. a wiesz kto nastepny ?
warren buffet / 2011-01-09 13:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pewnie, moge nawet pare hektarów na marsie...

bardzo ciezko sie z wami gada... ma wszystko rosnąć, tylko akcje i koniec tematu.

tak. wiem. ale niektorzy sie bardzo zdziwią...
warren buffet / 2011-01-09 13:40 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
halo halo,

mamy UE, mamy NATO a wy tutaj o zbrojnych atakach ? przeciez ona nas obroni ?

Re: GPW: Czas na kluczowe dane z rynku pracy w USA

warren buffet / 2011-01-09 13:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wy na słowo krach dostajecie gęsiej skórki. dlaczego ? krach jest zjawiskiem takim samym jak słońce za dnia i ciemność w nocy.

czego sie tu bac ? końca świata nie bedzie. poprostu paru zbankrutuje a paru zbogacieje. transfer kapitału, nic wiecej.

ogniska sie tez boicie bo ogien parzy ? he he

po wpisach widać kto sie najbardziej rzuca jak szczur w kanale i ma wiele do stracenia :)
warren buffet / 2011-01-09 13:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mozna kupić też za 7 zł, są różne lokalizacje. tak czy tak tanio.
warren buffet / 2011-01-09 13:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

najśmieszniejsze jest to, że ci goście pisząc o krachu światowym myślą, że tylko
akcje stracą na wartości (pocieszają się tak bo ich nie mają)


to ty tak piszesz... jak bedzie krach to ludzie stracą fortuny. ziemi ci nikt nie wezmie :) nie dodrukuje. roweru tez nie.
warren buffet / 2011-01-09 13:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

Taka ziemia jest nikomu do niczego nie potrzebna i cena 2 zł za metr kwadrtatowy
będzie po wieki wieków,

to jest to czego oczekuje. napisales cos, co jest prawdą prawdą i tylko prawdą. nie chce zarobić. chce miec cos, czego nie dodrukują. na coż mi wirtualny pieniądz ?

wiem ze mieszkasz w los angeles i jezdzisz hamerem. ale nie kazdy jest cudowny tak jak ty :)

Re: GPW: Czas na kluczowe dane z rynku pracy w USA

warren buffet / 2011-01-09 12:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ostatnio zostałem wyśmiany że inwestycja na obrzeżach miast w ziemie rolną np za 2 zł za metr kwadratowy to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

proszę podać mi lepszą inwestycje, w przypadku kiedy wybuchnie krach systemu światowego ( a jest to pewne niemal w 99% )

tylko odpowiedzi: że w akcje ( ktore są przewartościowane jak fix ) proszę sobie darować.
warren buffet / 2011-01-09 12:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to jest ta zielona wyspa. wszystko na kredyt. ameryka w latach 60-80 to był sen każdego człowieka. marzenie.

teraz płacimy za te marzenia. nie da sie produkować pustego pieniadza bez konca. nie da sie brac kredyt i go nie spłacać. nie w tym systemie.
warren buffet / 2011-01-06 11:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
PIS nie wykorzystał hossy na prywatyzacje. tyle mam im za złe. a to były grube miliardy. bo jesli teraz z prywatyzacji wytrzaskali np 20 mld - to w 2006-2007 te same spolki natrzaskały by pewnie z 80 mld..

to PISOWI bedzie pamietane dlugo dlugo

Najnowsze wpisy