Forum Forum finansoweBanki

Komisja bankowa szuka po omacku

Komisja bankowa szuka po omacku

Money.pl / 2006-09-13 11:18
Komentarze do wiadomości: Komisja bankowa szuka po omacku.
Wyświetlaj:
Sabre / 2006-09-13 11:35 / Tysiącznik na forum
Któryś z polityków nazwał ewentualne wykluczenie posła Zawiszy kastracją komisji. Porównanie, jakkolwiek kontrowersyjne, chyba dość dobrze charakteryzuje ten organ.
Biorąc pod uwagę niski poziom merytoryczny członków, można było się spodziewać błazeństw. Ale to co dotychczas pokazali nasi tytani bankowości było szczytowaniem żenady. Nawet Monthy Python nie wymyśliłby takiego pokazu głupoty, niekompetencji i chamstwa.
P.S.
Posłowi Zawiszy grozi jednak usunięcie z komisji (jeśli zostanie skazany za pobicie którego miał się dopuścić w 2002 r.). Ale hola hola … minister Dorn już interweniował, a za półtora roku sprawa się przedawni – czyli Prawo i Sprawiedliwość.
ALII / 193.110.99.* / 2006-09-13 13:59
Co to za pobicie w 2002 roku nic nie wiem na ten temat?
Sabre / 2006-09-13 15:49 / Tysiącznik na forum
Nasz praworządny poseł okazał się tak krewki na przejściu granicznym przed Łysą Polaną. Sprawa toczy się już 4 lata, nie można w dziwny sposób ustalić nazwiska strażnika granicznego, świadka owego zajścia. Sąd w Jaworznie już raz uniewinnił posła, ponieważ „jego zeznania były szczere”. W sprawie interweniował także osobiście Ludwik Dorn.
Sam Zawisza całe zajście nazwał „energiczną gestykulacją”:)
jliber / 212.180.147.* / 2006-09-13 11:18
Dowiedzą się przynajmniej posłowate matoły na czym polega konstruktywne życie ludzi na poważnych stanowiskach którzy robią coś pozytywnego dla Polski zamiast na głosach moherowych przygłupów snuć spiskowe dywagacje o żydach i układach, szukając co by tu rozp...
brzezik / 83.8.149.* / 2006-09-13 12:39
ja bym w to zbytnio nie wierzył... Do tego trzeba dysponować choć minimalnym potencjałem intelektualnym... (a teraz chwilka na refleksje - w myśli śledzimy skład komisji i.... - odpowiedź wydaje się oczywista:P). Pozdrawiam!:D

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: