Forum Polityka, aktualnościPolityka

Komornik ścigał Samoobronę za długi Maksymiuka

Komornik ścigał Samoobronę za długi Maksymiuka

Wyświetlaj:
wmichna / 2006-08-16 13:55
KRĘTACZE, CWANIAKI, A NAWET ŁOTRY.
UJDZIE IM NA SUCHO, BO KOALICJANTOWI NIE WYPADA ROBIĆ PRZYKROŚCI.
TFU, NIE NA CIEBIE ŚWIĘTA ZIEMIO.
rybka / 2006-08-15 09:52 / Tysiącznik na forum
A ja myślę, że było tak: Kiedyś komornik "zajął" pensję Maksymiuka, o czym powiadomił pracodawcę, czyli Samoobronę. Samoobrona, przepraszam za określenie, "olała" komornika i nie odprowadzała części poborów. Komornik w końcu zagroził powiadomieniem prokuratury ( niewykonanie postanowienia sądu jest przestępstwem) i w ten sposób wymusił na Samoobronie przestrzeganie prawa.
Tak sobie myślę!
Kaja / 83.31.39.* / 2006-08-15 00:11
Nawet jeżeli chdzi o Samoobronę to minimum inteligencji
również komentujących i piszących zobowiązuje!
Jezeli komornik potrąci z pensji szefa Money.pl (czego nie
życzę oczywiście) jakąś sumę, to jednak potrąci to szefowi
a nie firmie która płaci mu pensję. Z dalszych wywodów zaś wynika że nikt nie powinien reklamować się w Naszym Dzienniku lub TV Trwam bo jest to "sponsorowanie?".Ot
ciekawa wykładnia swoody słowa i wolności obywatelskich.
Oczywiście jeżeli przeleje pieniądze za reklamy do GW czy Trybuny to -OK? Czysty dialektyzm socjalistyczny- a wydawało się że ten okres mamy już za sobą.
tatko / 2006-08-15 19:33 / Tysiącznik na forum
Co w tym kontekście oznacza "dialektyzm sojalistyczny" ?
marma / 80.54.90.* / 2006-08-15 08:33
Zanim zaczniesz pouczać innych, poucz się sama...
Cytuję: "Jezeli komornik potrąci z pensji szefa Money.pl (czego nie życzę oczywiście) jakąś sumę, to jednak potrąci to szefowi a nie firmie która płaci mu pensję" . Tak, ale to firma potrąca i prxzelewa zajętą kwotę!.
PS Daleko, oj daleko mi do Samoobrony, Leppera itp.
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-08-14 17:46
To, że "to jest nadużycie całkowite", ALE DOKONANE PRZEZ SAMOOBRONĘ, to ja zgadzam się w zupełności! Nawet PZPR nie była taką szczodrą partią choć liczyła kilka milionów członków. No bo czy ktoś słyszał, żeby ta niesłuszna (przez niektórych uważana za zbrodniczą) partia płaciła długi swoich (tfu!) członków? Paaaaanie Lepper, po co to mało błyskotliwe tłumaczenie?
Kero / 2006-08-14 15:28 / -
Wszystko mi jedno - zapisuję się do Samejbrony i zaciągam kredyty jakie tylko mi się uda a komornicy wara ode mnie. Mój papciunio Lepperunio wszystko załatwi i spłaci za mnie.

Dotąd myślałem, że pierwszym kabareciarzem w Polsce jest jan Pietrzak - patrzcie no ludziska kim ten marnyszałek nie jest?

Najnowsze wpisy