Forum Polityka, aktualnościPolityka

Komorowski: Szczygło chciał ukryć prawdę o Afganistanie

Komorowski: Szczygło chciał ukryć prawdę o Afganistanie

Wyświetlaj:
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-08-23 23:46
Szczygło to psychopatyczny typ... w TVN24 np. zarzucał redaktorowi, że ten mu przerywa... no może i chciał biedak redaktor zadać jakieś pytanie... a Szczygło w transy słowotokowe wpadał. De facto nie mówił na temat, bo pytanie było "dlaczego nie informuje opinii publicznej o incydeencie?". A ten pitoli o tym, że misja zaczęła się już dawno itd itd. Szczygło we własnym świecie żyje, a raczej we świecie Kaczyńskiego...
ALII / 193.110.99.* / 2007-08-23 16:18
Jeżeli napastnicy schowali się miedzy cywilami to mnie nie dziwi że zginęli cywile. Nie wierzę w winę polskich żołnierzy. Talibowie tak działają że atakują z nienacka a potem uciekają i tłum ich chroni. Dzięki zdecydowaniu polskich żołnierzy może ten scenariusz będą musieli zmienić. Szkoda mi tych ludzi co zginęli ale tam jest wojna, a nasi żołnierze sami się tam nie wysłali.
Bez odbioru / 83.22.214.* / 2007-08-23 13:56
Co do tych ,jak ich nazywasz idiotów i nierobów, to muszę jednak przyznać ,że wolę ich od tych mądrych pracusiów którzy w ciągu dwóch lat rządzenia potrafili szukać "układu" którego jakoś nie potrafili odnaleźć oraz wytropić pedała w teletubisiowych szeregach. Więcej sukcesów obecnej ekipy moja pamięć nie odnotowała.
P.S Nie cierpię na miażdżycę mózgu.
zdenek... / 83.31.110.* / 2007-08-23 14:24
dodaj jeszcze że gospodarka rozłożona jest przez nich na łopatki bezrobocie wzrosło przez nich no i te cholerne mistrzostwa w piłce to już przesada .
heretyk / 217.98.68.* / 2007-08-23 17:43
Prosta sprawa: niech ktokolwiek wymieni działania, jakich dokonał Pis, żeby przypisywać sobie wzrost PKB, spadek bezrobocia oraz niską inflację. Jak narazie to udało im się otworzyć autostradę, które zbudowano jeszcze za SLD i zająć mnóstwo stanowisk swoimi niekompetentnymi ludźmi...
Bez odbioru / 83.22.214.* / 2007-08-23 14:53
Tego akurat nie muszę dodawać gdyż juz o tym pisałem .Jak masz ochotę to mozesz poszukac na tym portalu i poczytać. Trudno jednak żeby było inaczej skoro prezes Kaczyński podkreślał że sprawy gospodarcze go nudzą. A Ty nie pamiętasz ile propagandy było z Pakietem Kluski ,reformą finansów publicznych ,obniżką podatków itp. Skończyło się na zapowiedziach i braku jakiejkolwiek realizacji. Kraje ościenne wprowadzają reformy i rozwijają się w 1,5-2 razy szybciej. Jeśli spojrzymy na to przez pryzmat niewykorzystanej szansy to faktycznie ,w pewnym uproszczeniu , można uznać że gospodarka jest obecnie rozkładana. Po tym rządzie zostanie pustka w zakresie niezbędnych ustaw wspomagających gospodarkę oraz zaniechania w zakresie prywatyzacji. Lista zresztą jest długa : zaniechania w zakresie reform emerytalnych ( w tym wypłat emerytur z II filara) nierozwiązana sprawa KRUS itd. Zamiast pisać prowokacyjne i niejednokrotnie obrzydliwe ( gdyż ubliżające ludziom ) posty zacznij myśleć.
Istnieje jeszcze jedna ,bardzo prawdopodobna ewentualność. Ot pisze człowiek który widzi ,że niebawem oderwą go od korytka. Ja wiem że to bolesne ale niestety korytko nie powinno służyć jedynie do tego żeby sobie dobrze pojeść i nic nie robić. Urzędnik powinien służyć obywatelom rozwiązując ich problemy a nie bawić się w partyjne wojenki czy studio nagrań.
JanKS / 2007-08-23 17:24 / Bywalec forum
Zgadzam się z "Bez odbioru" w 100%. Ja nie mam amnezji i pamiętam ile PiS naobiecywał.
W porównaniu z nimi PO obiecało jednego cukierka.
Nawet obecne nierealne obietnice PO nie dorównują "złotym górom" PiS-u.
Powiem tylko tyle: "PiSs? off!"
samopomoc / 83.24.216.* / 2007-08-23 17:28
dużo powiedziałeś, no cóż w efekcie przekonałeś samego siebie. Przy stanie chorobowym zwanym rozdwojeniem jaźni - to wręcz sukces.
Bez / 83.22.214.* / 2007-08-23 18:48
Ot, cwaniaczek i bystrzaczek jeden. Ja nie muszę i nie mam w zwyczaju przekonywać nikogo do swoich racji ( stąd mój nick Bez odbioru). Sam powielasz nicki ( na tej stronie naliczyłem trzy różne ) i komuś to wmawiasz. Odmóżdżają was na tych partyjnych nasiadówkach jak widać. Sami gracie w kule to uważacie że wszyscy tak robią. Ot ,matołectwo do kwadratu.
bez / 83.22.214.* / 2007-08-23 18:50
P.S. Zwróć się do partyjnego lektora żeby was wreszcie czegoś konkretnego nauczył a nie wałkonił się i brał kasę za nic. Poziom waszych wypowiedzi ( celowo piszę waszych bo jest was trzech pod tym samym nickiem albo jeden z trzema nickami) jest bowiem poniżej dna.
TORA TORA TORA / 79.187.37.* / 2007-08-23 13:28
ale to drań komuchy graja karta Blidy ten karta żołnierzy misji. Przecież oni nie pojechali do Ciechocinka do cholery.
jaki to obłudny drań rten komorowski ma dużą szanse na właśny program w TVN ie.

Wyjasnij ty awanturniku polityczny sprawe więzień dla talibów, co z tym Raportem PE ?

Co on wogóle zrobił dla Polski po 1989 roku ?
TORA TORA TORA / 79.187.37.* / 2007-08-23 13:31
i te Klewki sprawdź zanim zrobicie z Leppera premiera ! czy mozna juz tam jechac na wczasy z rodzina ? Czy juz talibowie polecieli gdzieś indziej ?
Stokłosa wkrótce wróci, będziesz miał gdzie jeździć na polowania ! To sie zrelaksujesz.
zdenek... / 83.31.110.* / 2007-08-23 13:17
i co Komorowski zrobił dla polski przez te wszystkie lata
NIC
kopiaszmajdzińskiego / 83.24.216.* / 2007-08-23 17:01
służył za buca nadętego.
zdenek... / 83.31.110.* / 2007-08-23 13:13
A co ukrywa od tylu lat pan Komorowski?
prostasprawa / 83.24.216.* / 2007-08-23 17:33
co ukywał to ukrywał. Popadł jednak w dyskomfort zdając sobie sprawę z tego, że wiele z tych tajemnic dotarło już do odpowiednich służb, rodem z wrogiego ugrupowania. Dlatego tak chołubił wcześniej WSI. "Szanował" ich po prostu za wiedzę, jaką posiadali o nim.
zyg zag / 79.187.37.* / 2007-08-23 13:32
nie udało mu sie Szeremietiewa załatwić !

Najnowsze wpisy