Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski wspiera białoruską opozycję

Komorowski wspiera białoruską opozycję

Money.pl / 2011-02-20 14:06
Komentarze do wiadomości: Komorowski wspiera białoruską opozycję.
Wyświetlaj:
gari / 78.28.20.* / 2011-02-22 13:17
Komorowski niech się zajmie istotnymi sprawami we własnym kraju,a nie zajmuje się sprawami na Białorusi.Łukszenka jak zechce to to da równe prawa polskim białorusinom.Komorowski do niczego go nie zmusi.W Polsce nie ma ani premiera,ani prazydenta,zawsze są gdzieś,zamiast dbać o dobro swojego kraju to albo są na ODWYKKU ,albo na nartach we Włoszech .
ehhhj / 83.23.238.* / 2011-02-20 23:06
kiedyś gruzja teraz białoruś... dlaczego musimy wiecznie wtrącać się w nieswoje sprawy, czy ktoś od nas tego oczekuje ?
puk puk puk / 195.117.22.* / 2011-02-21 02:09
Jasne. Zostawmy ich w spokoju a banki i przedsiębiorstwa niech tam otwierają Niemcy i Francuzi.
LISIAK / 81.219.206.* / 2011-02-20 21:16
NIEDŁUGO BĘDZIEMY JEDLI TYNK ZE ŚCIANY Z PIEKARNI.
Wapniak / 2011-02-20 19:39 / Tysiącznik na forum
Swoją drogą... ciekawe dlaczego nasi kombatanci nie walczą z reżymem w Afryce północnej. Nie wspierają ich opozycji pod sztandarem solidarności. Tylko akurat tu, pod samym nosem, przywdzieli szaty V-ej kolumny... Czyżby dług wdzięczności za "Koryto"... I tak wuj Sam się na nich prędzej czy później wypnie. No, może zafunduje im jakiś rząd na uchodźctwie...
Cóż... każdy frajer jest dobry. Tylko co z resztą?...
tesa1959 / 2011-02-20 23:47 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Czyżby dług wdzięczności za "Koryto".

Niby komu?
Anonim z manufaktury / 77.115.137.* / 2011-02-20 16:42
...

Według Arystotelesa systemy oparte na demagogii, braku szacunku dla prawa i pogardy dla idei dobra wspólnego to demokracja i tyrania.
Anonim z manufaktury / 77.115.137.* / 2011-02-20 16:30
...


"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad.

Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją."

Stwierdzenie przypisywane Benjaminowi Franklinowi
dgen / 2011-02-20 16:27 / Tysiącznik na forum
Wypowiedzi komorowskiego w sprawie białorusi są kolejnym dowodem na brak pomysłu obecnego prezydenta oraz całej PO na politykę zagraniczną.
Po raz kolejny należy przypomnieć, że przypomina ona grę w pingponga. Z tym, że ta piłeczka to Polska w rękach tej pseudoelity.
Odbijamy się od ściany do ściany - z jednej strony uśmiechnieta angela, która bez ogródek walczy w UE wyłącznie o niemieckie interesy. Z drugiej strony kagiebista putin - szkolony w zabijaniu i walce ideologicznej a nie w tamacie rozpalania grilla w tajdze.
Podsumujmy zatem.
Trójkąt weimarski - wpadka do potęgi. W końcu się zebrał a komorowski wypalił , że powinno się zaprosić rosję. Zapomniał chłopina, że francja i niemcy doskonale się dogadują z rosją bez obecności Polski. Trójkąt wyszechradzki ? Brak pomysłu na to, że moglibyśmy być liderem w tej częsci europy i lansować pewne rozwiązania korzystne dla nas. USA ? Ciągniemy misję w afganistanie - nik już chyba nie wie po co i co nam z tego amerykanie dadzą. Karaje nadbałtyckie - komorowski i PO zapomnieli, że każde zbliżenie z rosją odbywa się kosztem usztywnienia tych krajów. Nici więc z ignalina, mostu energetycznego i praw mniejszości na litwie.
Nie będę wspominał wycieczek premiera do indii, wietnamu czy peru bo one nic nie wnoszą.
Żyrandolowy Bronek / 78.8.244.* / 2011-02-20 16:15
Jak tu odwrócić uwagę od bankructwa systemu emerytalnego i korupcji?
Może bredzić coś o Białoruskiej opozycji, bo to bezpieczny temat w którym od gadania i tak nic się nie zmieni.
sceptyk / 2011-02-20 16:22 / Tysiącznik na forum
Zawsze można też coś o gejach, lesbijkach i innych kochających nogi stołowe.
sceptyk / 2011-02-20 16:10 / Tysiącznik na forum
Już niedługo nasz umiowany przyWÓDca zostanie tak samo potraktowany.
Wtrącanie się w cudze sprawy nigdy nie wychodzi na dobre.
Wapniak / 2011-02-20 15:58 / Tysiącznik na forum
Biedny, styropianowy męczennik... Może wtedy na milicji spadł ze schodów?...
WIERNY KOMOR / 85.198.213.* / 2011-02-20 15:37
Bredzisław ty już lepiej więcej nic nie rób i nie mów , bo przez te twoje durne gadanie ludzie będą cierpieć ,a nic dzięki twoim słowom codzienny ich byt się nie poprawi... . Bredzisław jesteś jak słoń w składzie porcelany... , wszystko potrafisz spieprzyć...
kaczorek ma motorek / 2011-02-20 14:26 / Tysiącznik na forum
Dobry gospodarz wpierw porządkuje własne podwórko a nie udziela się na obcym i w tym wypadku
Komorowski razem z PO i PSL oraz z mediami TVN Polsat ,Wyborcza potrzebują dużego kontenera by się tam razem pomieścili oraz wysypiska zdolnego przyjąć tak wielką ilość do utylizacji
tio / 95.41.96.* / 2011-02-20 14:21
nie wiem jak Wy ale jak ja widzę tego gościa to mi się kojarzy wiejski cep z PGR-u
kaczorek ma motorek / 2011-02-20 14:29 / Tysiącznik na forum
Jestem z miasta ale ludzi ze wsi lubię
m-53 / 83.24.45.* / 2011-02-20 14:53
A ja ludzi z WSI nie.
man13 / 2011-02-20 14:10 / Tysiącznik na forum
Nawet 5 mld złotych oszczędności finansom publicznym może przynieść podniesienie pensum nauczycieli.

Zgodnie z Kartą Nauczyciela pensum wynosi obecnie 18 godzin lekcyjnych (13,5 godzin zegarowych) i jest jednym z najniższych spośród krajów OECD. Podniesienie pensum do poziomu stosowanego w Finlandii pozwoliłoby na zmniejszenie liczby nauczycieli w Polsce z obecnych 410 tys. do około 345 tys. Wbrew obawom, taka redukcja nie obniżyłaby jakości edukacji w naszym kraju. Nawet po wprowadzeniu tych zmian, nauczyciele w Polsce będą bowiem poświęcali bezpośrednio na nauczanie mniej czasu, niż ich koledzy w należących do OECD krajach UE.

Oprócz nauczycieli, w polskich szkołach pracuje ok. 100 tys. osób posiadających status nauczyciela (są objęci pensum), a nie zajmujących się bezpośrednio dydaktyką (np. bibliotekarze, pedagodzy). Tutaj możliwości podniesienia pensum są jeszcze większe niż w przypadku nauczycieli-dydaktyków.
tesa1959 / 2011-02-21 00:01 / Tysiącznik na forum i pełna kultura


Zgodnie z Kartą Nauczyciela pensum wynosi obecnie 18 godzin lekcyjnych

Jesteś niedoinformowany: od 2009/2010 nauczyciel pracował 19 godz, a od 2010/2011 20 godzin (2 godziny obowiązkowe - nieodpłatne przeznaczone na wyrównanie poziomu uczniów, kółka zainteresowań itp). Do tego dolicz Rady Pedagogiczne co najmniej 2-3 godziny miesięcznie, wywiadówki 2 x na semestr - 1 godzina, sprawdzanie zeszytów, kartkówek, sprawdzianów w domu, przygotowanie pomocy na lekcje, przygotowanie do lekcji, a wyjdzie 40 godzin tygodniowo (a może czasem więcej). Najlepiej zacznij pracę w szkole!!!
13,5 godzin zegarowych)

Wlicz przerwy, na których nauczyciele pełnią dyżury, a wyjdzie Ci godzina 60 minut.
man13 / 2011-02-20 14:06 / Tysiącznik na forum
A kiedy to Pan zacznie wspierać zmiany w III RP zmierzające do stworzenia społeczeństwa obywatelskiego w POLSCE? Jak na razie wspiera pan KLECHISTAN i głupotę religijną.
tesa1959 / 2011-02-21 00:02 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

głupotę religijną.

Na czym ona polega, Twoim zdaniem?
sceptyk / 2011-02-20 16:16 / Tysiącznik na forum
Biedna sieroto po Stalinie,
bredzisz już zupełnie bez sensu. Ani chybi na Czerskiej zapanował rozstrój ideologiczny i zupełna dekompozycja janczarskiej dyscypliny.
W społeczeństwie OBYWATELSKIM takie gnidy jak ty nie miałyby szansy tak jak ty bluzgać i rzygać na własny kraj.
man13 / 2011-02-20 19:09 / Tysiącznik na forum
Dokładnie tak samo jak Ty w PRL-u władza akcentowała idee socjalistycznego obywatela.
m-53 / 83.24.45.* / 2011-02-20 15:27
Społeczeństwo obywatelskie w/g PO (a więc i Komorowskiego) to np. autorytarne rządy tzw. samorządów zawodowych. Przykład? Ja sam.
1. Od lat trzydziestu z górą posiadam odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do wykonywania zawodu (budowlane). Aktualnie wiszą na kołku bo nie płacę składek w tzw. samorządzie. Toć to średniowiecze lub komuna z obowiązkową należnością do cechu politycznie poprawnego.
2. Mam działkę objętą planem zagospodarowania. Mimo to nie mogę postawić na niej obiektu zgodnego z tym planem (moja odpowiedzialność za zgodność) bez łaskawej zgody tzw. samorządu.
Stosowna ustawa autorstwa PiS została skierowana, cztery lata temu, przez marszałka Komorowskiego do "konsultacji". Trwają do dziś. Ustawę Komorowski u--dupił. A urzędasy zwane samorządem się panoszą.
Na dodatek działka jest zabudowana zgodnie z poprzednim planem, co blokuje mi jakikolwiek ruch. Chrzanię samorządność w wydaniu PO i Komorowskiego.

Cenzura nie pozwoli mi zapewne się odnieść do reszty wpisu. Skomentuję zatem krótko - nie bądź dziecinny. Jeżeli masz fobie to jest to sprawa między tobą a twoim psychiatrą. Nie musisz ich wywlekać na światło dzienne. Nie interesują mnie twoje obsesje paranoidalne, twoje skojarzenia chusteczki z seksem (bo mi się wszystko kojarzy).

Najnowsze wpisy