Forum Polityka, aktualnościKraj

Komorowski zdecydował: gen. Cieniuch szefem sztabu

Komorowski zdecydował: gen. Cieniuch szefem sztabu

Wyświetlaj:
waflo / 89.231.242.* / 2010-05-07 07:11
dobrze że cieniuch zostanie może coś się zmieni w polskim wojsku tak jak to obiecuje, bo już od ponad roku jestem ..żołnierzem i jeszcze przez tyle czasu nie dostałem wszystkich sortów mundurowych i nie tylko ja ale to mniejsza z tym ( czas profesjonalistów)
Alot / 83.28.31.* / 2010-05-06 07:35
No to Panie Komorowski przerżnąłeś Pan te wybory na 100 %.Jak można stosować prawo którego nie ma.Wyznaczając gen.Cieniucha nawet na 18 miesięcy złamał Pan zapisy ustawy pragmatycznej,a nawet jeśli na mniej to także.A więc jak to jest ze stosowaniem prawa w Polsce?Skoro ponoć najważniejsza osoba je łamie.Czy to już DYKTATURA ?
dgen / 2010-05-05 20:23 / Tysiącznik na forum
uffffffff
a już myślałem, że weźmie "człowieka honoru" - genereła kiszczaka
Oszołomowaty / 89.229.95.* / 2010-05-05 19:23
"...Komorowski powiedział, że zna generała Cieniuchna dobrze jeszcze z czasów, gdy sam był ministrem obrony narodowej. - Cenię bardzo zarówno jego ogromną wiedzę i doświadczenie, jak i umiejętności dowódcze...." i lat 59 .. No cóż, panie BK, swoi po akademiach moskiewskich ( w tyym wypadku nawet dwóch) wracają na prawie utracone pozycje? Takich gości jak Skrzypczak wszystkich już wycięliście? Teraz "swojakami" można się znów obsadzić. I kto mi teraz powie, że PO nie jest tak samo czerwona jak SLD. Czasami mam wrażenie, że jeszcze bardziej ...
Tornado F5 / 2010-05-06 05:18 / Bywalec forum
Co wolisz cyjanek, czy strychninę? Co wolisz PEŁO, czy SLD? Czy miedzy tymi partiami jest różnica? Bez względu na to, co się zażyje, efekt jest ten sam. Może czas agonii nieszczęśnika poza życiu tych trucizn jest różny, ale efekt końcowy jest identyczny. Ale na poważnie, czy jest różnica pomiędzy SLD a PEŁO?...Jest i to zasadnicza. Za SLD stoi cały cywilny peerelowski aparat PZPR, zaś za PEŁO - niecywilny aparat z mrocznych czasów PRL-u, czyli rozwiązana przez Prawo i Sprawiedliwość przestępcze WSI powstałe z Wojskowych Służb Wewnętrznych (WSW) i Zarządu II Sztabu Generalnego – wcześniej Oddziału II Generalnego LWP oraz zbrodnicze peerelowskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych z armią byłych kapusiów donoszących na swoich kolegów. A więc co wolisz: cyjanek, czy strychninę? Bo ja osobiście wybieram antidotum na te trucizny – Prawo i Sprawiedliwość.

Najnowsze wpisy