Forum Polityka, aktualnościKraj

Koniec procesu ws. portalu Antykomor.pl. Wyrok 14 września

Koniec procesu ws. portalu Antykomor.pl. Wyrok 14 września

Wyświetlaj:
dgen / 2012-09-07 18:46 / Tysiącznik na forum
jesień 2007 roku:
niejaki robert frycz zakłada stronę antykaczor.pl
pewnego dnia o 5.45 rano do jego mieszkania wkraczają funkcjonariusze służb spechjalnych z długą bronią, wyłamują drzwi i wyprowadzaja frycza w kajdankach
po kilku godzinach w tvn i polsacie trwa relacja non stop sprzed domu frycza, wejścia na żywo sprzed prokuratury i gmachu sądu, w studio debatuja zaproszeni specjalisci i tzw.autorytety zatrwożone brutalnością pisowskiego reżimu.
autorytety uznaja prawo każdego do swobody wypowiedzi i potępiaja rząd PISu.
w gazecie wyborczej połowa zawartości to apele bartoszewskiego, michnika, środy itp.
europosłowie PO z donaldem tuskiem apelują do UE i barroso o inetrwencję, organizuja wysłuchanie publiczne
w wyniku tych działań wzrasta oburzenie opinii światowej - merkel, baroso, wałesa i inni nobliści piszą list otwarty do kaczyńskiego z apelem o uwolnienie frycza

już cały świat wie o łamaniu podstawowych praw człowieka w rządzonej przez kaczyńskiego Polsce
brzoza pancerna / 83.7.181.* / 2012-09-07 17:52
Prezydent gdzieś poleci i wszystko się ZMIENI - no i ZMIENIŁO SIĘ !.
Karol-IV / 80.223.44.* / 2012-09-07 17:51
Takie jest właśnie "pełowskie" państwo. Tuskiści łamią wolność słowa ludzi o innych poglądach, ale oszuści i przestępcy mogą działać bez przeszkód.
debos / 79.191.197.* / 2012-09-07 18:29

Takie jest właśnie "pełowskie" państwo. Tuskiści łamią wolność słowa ludzi o innych poglądach,

Żyjesz w jakiejś swojej, paranoicznej rzeczywistości. W Polsce wolność wolność słowa jest tak daleko posunięta, że aż przekracza granice chamstwa. Dzisiaj mamy do czynienia z dyktaturą hołoty i pospolitych szumowin. Gdyby tę ogromną część naszego plebejskiego narodu udało się zneutralizować żylibyśmy w naszym kraju lepiej i ładniej.
misio-pysio / 78.8.156.* / 2012-09-07 20:00
mówiąc "mamy do czynienia z dyktaturą hołoty i pospolitych szumowin" masz na myśli prof. niesiołowskiego, prof. senyszyn (nazwała TK Trybunałem Prostytucyjnym), palikota, wojewódzkiego z figurskim, ... ?
debos / 79.191.197.* / 2012-09-07 20:56

mówiąc "mamy do czynienia z dyktaturą hołoty i pospolitych szumowin" masz na myś

Zobacz co napisał poniżej ktoś kto podpisuje się ~3gz3kutoR.
To jest między innymi to o co chodzi. To co Ty napisałeś świadczy o tym, że w ogóle nie rozumiesz i nie zauważasz problemu. A chodzi przede wszystkim przeklinanie.O lżenie, obrazanie, oskarżanie ludzi. A nikt tego tak dobrze nie robi jak pisiaki. Chociaż w swoim komentarzu nie miałem zamiaru zamieszczać watków politycznych. Sprowokowałeś mnie a ja poczułem się w obowiązku nakierować cię na włsciwe tory
@@@ / 89.68.238.* / 2012-09-07 21:30
Wystarczy przeczytac twoje debos vel deba vel wojens posty aby sie zobaczyc to chamstwo o ktore innych posadzasz.
3gz3kutoR / 89.230.70.* / 2012-09-07 18:51
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
Karol-IV / 80.223.44.* / 2012-09-07 17:46
Takie jest właśnie "pełowskie" państwo. Tuskiści łamią wolność słowa ludzi o innych poglądach, ale oszuści i przestępcy mogą działać bez przeszkód.
W-INFO(R) / 78.8.156.* / 2012-09-07 16:59
parasol nad AMBER GOLD! Widać długie łapska PO na Pomorzu ...

Najnowsze wpisy