Forum Polityka, aktualnościKraj

Koniec ratowania ludzi, początek rozbiórki rumowiska

Koniec ratowania ludzi, początek rozbiórki rumowiska

Wyświetlaj:
P.Orawski / 195.150.77.* / 2006-01-30 21:34
Ludzie !!!! psa się nie używa !!!!
michal / 85.89.162.* / 2006-01-29 22:03
nie chce byc nietaktowny, ale nie rozumiem wielkiego hallo wokol tego wypadku. zaloba narodowa, 2 dni trabienia w radiu i tv.... tyle samo ludzi ginie w kazdy dluzszy weekend na naszych drogach, a nikt sie tym specjalnie nie przejmuje. milon od prezydenta, milon od sejmu - przeciez oni tylko chca ugrac jak najwiecj przed wyborami. prezydent ma zamiar osobiscie nadzorowac prace nad ustalaniem przyczyn tragedii - znowu tania zagrywka, ktorej celem ma byc wzrost popularnosci jego osoby. od kiedy to czesc jego obowiazkow???
Wapniak / 83.28.108.* / 2006-01-30 17:51
Cóż...Każda okazja, czyni złodzieja! Jest to "gradka" dla promocji wizerunku własnego jak i rożnych instytucji i grup zainteresowania. Oczywiście nie za darmo i z różnym skutkiem. Interes musi sie kręcić!... Do nas z kolei, należy ocena i wnioski - wlaśnie!...
Przykre: Kasa...kasa...kasa... wszędzie tylko kasa. Na łzach też można zarobić...niestety!
Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar katastrofy.....
akfe / 2006-01-30 12:04
Wielka Tragedia. Składam kondolencje wszystkim, którzy ucierpieli. Ale nachodzi mnie reflaksja, czy jeśli ja zginę w wypadku, to moja rodzina dostanie coś od rządu? To wszyatko jest na pokaz. Smutek, smutek, smutek...........
andyp / 62.233.139.* / 2006-01-30 10:43
Również odnoszę takie wrażenie. Nawet spoty w telewizji są robione na wzór tych z 11 lipca (przynajmniej w TVN). No cóż, niestety dla telewizji to niebyle gratka. A politycy - przecież nie wydają swoich pieniędzy. Aczkolwiek podobał mi się pomysł z bezpłatnym zakwaterowaniem rozdzin potencjalnych ofiar w Katowicach. Ale deklarowanie pieniędzy, na wyścigi, kto pierwszy - czy casem nie obrażamy tych rodzin. Czy rodziny na prawdę myślą teraz o pieniądzach.
kj / 84.40.132.* / 2006-01-29 22:24
Dobrze gadasz.
Dobrze, ze chociaz Money nie zaszalalo na fali i nie zmienilo barw na czarne. W tsunami bylo wiecej ofiar.

Najnowsze wpisy