Forum Forum finansoweKonta

Konto osobiste - nieletni.

Konto osobiste - nieletni.

debian / 2010-12-04 14:09
Witajcie ! Mam 16 lat, i potrzebuję konta osobistego + karta debetowa. Niestety mam rodziców starej daty i nie chcą mi go założyć (mają różne wymówki - szkoda gadać, sami kasę trzymają w skarpecie). Z uwagi na to, że dobrze znam się na komputerach, wykonuję od czasu do czasu wszelkiego rodzaju usługi, a klienci (internetowi) chcą mi wpłacać pieniądze na rachunek bankowy. Mam "spoko" sąsiada, który by mi je założył, tylko jest jeden mankament, jest jakiś sposób na zabezpieczenie się, żeby sąsiad nie miał możliwości wypłacenia pieniędzy z tego konta. Bo wiadomo, normalnie będzie miał możliwość pójść do banku i opróżnić mi konto, (chociaż dobrze się znamy z sąsiadem, to wiadomo, że muszę być przestrogi). Czy mógłbym zostać np. współposiadaczem (czy coś w tym stylu), żeby nie mógł on ingerować w moje konto ? Bardzo proszę o radę.
Wyświetlaj:
Aspiromilena / 2011-03-16 16:31
JA POLECAM IZZYKONTO W MbANKU, JEST DARMOWE INTERNETOWE BEZPIECZNE I JESZCZE MASZ JE OPROCENTOWANE 0.7%. MOZE I MAŁO ALE LEPSZY RYDZI NIZ NIC. CO DO SASIADA ... TO ODRADZAM TAKI ,,BIZNES". NIESTETY JAKO OSOBA NIEPEŁNOLETNIA MUSISZ MIEC ZGODĘ RODZICÓW. MOŻE ICH PRZEKONASZ TYM, ŻE UDZIELISZ IM PRZY OTWIERNAIU KONTA MOZLIWOSCI WGLADU DO TWOJEGO KONTA... WTEDY SAMI SPRAWDZĄ CZY BANKI ICH "OSKUBIĄ" CZY NIE
arekzieke / 87.206.200.* / 2011-03-14 10:33
dla bezpieczeństwa twoich środków fjnansowych odradzam ci trzymania kasy na koncie sąsiada:) Założ sobie konto młodzieżowe które można mieć od 13 roku życia. Osobiście poleciłby ci konto w Toyota bank - http://www.finansosfera.pl/konto-studenckie/123-toyota-bank-konto-click/ sam je mam i jestem zadowolony. pozdrawiam
skakanka123 / 46.112.69.* / 2011-02-03 22:41
nie masz mozliwosci - jedyna jest wyplacanie pieniedzy z konta od razu jak je otrzymasz, nic wiecej. Jestes niepełnoletni i takie są zasady. Nawet jeśli ktoś jest współwłaścicielem, to obie osoby mają takie samo prawo dostępu do takiego konta

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: