Forum Forum finansoweKonta

konto osobiste w nordea

konto osobiste w nordea

miła i ładna / 217.197.77.* / 2010-07-13 17:57
Witam! Chciałabym założyć konto w nordea. Czy polecacie? Jakie plusy a jakie minusy? Dzięki za uwagi. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!
Wyświetlaj:
kookiii / 94.254.173.* / 2010-07-22 12:00
sprawdź tu:

http://dobra-lokata.blogspot.com
illla / 89.231.124.* / 2010-07-14 21:30
konto Spectrum: wypłaty ze wszystkich bankomatów, przelewy internetowe za darmo, jeżeli z jakiś przyczyn nie masz dostępu do internetu w domu to w placówce masz specjalne maszyny na których możesz się logować do swojego konta i wykonywać operacje za darmo ( żeby nie płacić w placówce ), opłata to 1,5 miesięcznie za kartę- warunek to średni miesięczny wpływ na konto 1500zł.
Co do minusów- operacje przez internet możesz wykonywać do godziny 20stej ( także te wewnętrzne ) potem włączają tryb off-line i operacje są niemożliwe ( nie przechodzą) - nie wiem od kiedy tak jest wydawało mi się, że wcześniej mogłam ale niestety na infolinii mi to potwierdzili...Nie miałam nigdy problemów z kartą, bankomat mi nie zatrzymywał karty, nigdy nie zdarzyło się, żebym w jakimś bankomacie nie mogła wypłacić pieniędzy.Mają 3 sesje przychodzące co jest ważne jeżeli Twój pracodawca późno wysyła przelewy.
Z minusów to jeszcze potwierdzenia przelewów do wyboru masz token= płatny bądź hasła jednorazowe, brak potwierdzeń smsowych.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: