Forum Forum finansoweKonta

Konto w BZ WBK-opinie...

Konto w BZ WBK-opinie...

moneyka / 2009-10-18 20:02
Zastanawiam sie nad założeniem konta w BZ WBK.Niby z folderu reklamowego wszystko fajnie wygląda.Ale jak jest z obsługa telefoniczną,internetową,kartą do konta osobistego?Są lojalni czy olewają sprawę jak już "złapią "klienta?Ma ktoś może tam konto?Napiszcie co sądzicie o tym banku?Z góry dziękuję?
Wyświetlaj:
pol301 / 79.186.163.* / 2014-02-05 23:51
Mam konto w BZ. Zdażyło mi się parę miesięcy temu, że podczas transakcji bankomatowej (dworzec PKP Kołobrzeg), tuż przed wypłatą pieniędzy, był chwilowy zanik prądu. Gdy napiecie wróciło bankomat nie wydał mi karty i pieniędzy. Zgłosiłem to na infolini. Zablokowano mi kartę, transakcję cofnięto, a nową kartę dostałem bez opłat (za tydzień).Załatwił to jeden telefon po zdarzeniu. Miły wyjątek?
Karolina463 / 212.33.86.* / 2014-05-06 12:48
Śmieszą mnie tacy ludzie....Powiem tak: miałeś wyjątkowe szczęście. Bo moje 99% problemów rozwiązane nie zostało. Prosiłam o nowe kody do przelewów, kilka razy w ciągu kilku miesięcy i ich nie dostałam. Mało tego :( Zamknięcie rachunku to dramat. Ściągnęli mi kasę za dwa kolejne miesiące. Wprowadzają w błąd non stop. Nie umieją odpowiedzieć na proste pytania i łoją kasę. Można dostać nerwicy z nimi współpracując. Również jak inni uważam, że powinni dostać zakaz prowadzenia działalności.
aisab / 95.49.151.* / 2014-02-13 00:55
nie polecam tego banku beznadziejni doradcy , doradzają ale nie zkorzyścią dla klienta ,wiele przez naciąganie straciłam

nie polecam tego banku ,na pewno nie można liczyć na solidne doradztwo zamiast tego jest naciąganie na fundusze .wychodzę z tego banku wiele tam straciłam

w

j
piripiri / 81.190.221.* / 2014-01-29 19:05
Nienawidzę instytucji banku. W bzwbk konto internetowe działa raczej bez zarzutu, chociaż raz prawie przyprawiło mnie o zawał, pokazując jakąś z dupy wziętą, kolosalną odsetkę. zdarzają im się błędy - nawet jeśli tak jak ja - nie masz firmy i jesteś zwykłym śmiertelnikiem. To, co mnie jednak pchnęło do napisania komentarza, to ich machlojki z zamykaniem kont - totalny koszmar. Po pierwsze, aby zamknąć konto musisz przebić się przez armię cudownie miłych i wyrozumiałych pracowników, zupełnie niewinnych istot, które jesteś w stanie nawet polubić. w oddziale banku musisz odbyć rozmowę przez telefon z konsultantem, który będzie się z Tobą targował do momentu, kiedy obieca Ci konto bez opłat (O.o) - już wiesz, ile warta jest obsługa Twojego konta i jak bardzo wirtualne są te pieniądze. przy okienku dowiadujesz się, że nie wiadomo skąd musisz zapłacić jeszcze 3 eurocenty na koncie w euro (oczywiście najlepiej przelewem - minimum 5zł. mam to 5 zł. i nie jest mi szczególnie potrzebne, ale bankowi k**** nie dam!) natomiast na tłumaczenie, że właśnie byłaś przy kasie, gdzie spłaciłaś wszelkie należności - jedyną reakcją będą wielkie, zawstydzone oczy. Widzisz przecinane karty, które są ci niepotrzebne, nawet jeśli bank twierdzi inaczej, i dowiadujesz się, że Twoje nieistniejące już karty mają miesięczny okres wypowiedzenia (wtf?!). Dziwna sytuacja zostaje rozwikłana kilka dni później, kiedy znikąd odnajdujesz na jednym z kont tajemniczy, niewyjaśniony dług, który sama zaciągnęłaś 10 dni wcześniej, ale jakoś nie było o w systemie... Nie miewam problemów zdrowotnych, ale uważam że łatwiej wyleczyć świerzb, czy inne wszy, niż uwolnić się od banku. Wcale nie czuję się olśniona widokiem kosztownych marmurów i mosiądzów w siedzibach banków, żarłoczne pasożyty - ludzie instytucje - bez duszy i wnętrza, czynią ten świat gorszym miejscem - kminiąc sposoby na wyciągnięcie forsy od reszty społeczeństwa. GTFO!!! Dlaczego nie możemy trzymać kasy w skarpecie,jeśli mamy ochotę? dlaczego to musi być bank?
TomSef / 31.1.183.* / 2014-01-14 15:48
Mam konto firmowe od 8 miechów. ostatnio zacząłem rozliczać się z kontrahentami w euro, ( mam konto w eur) moja opiekun zaproponowała mi platformę do wymiany. okazało się że od 10 000 jednostek i takie kursy że prawie zemdlałem. do platformy typu curex.co zbliżyć się nie mogą z kursami.
Agent nr1 / 46.77.28.* / 2014-01-13 20:00
Odradzam WBK. Stanowczo odradzam. Będziecie mieli na głowie Kruki, Eosy i innych darmozjadow gdy sie wam noga podwinie, a nawet kiedy bank zawali sprawe, bo wiadomo, ze banki przetrzymuja pieniądze, mylą sie, a wtedy nie opedzicie sie od tych pseudowindykatorow, którymi banki sie wyreczaja, bo same juz tyle zarabiają, ze po co maja sie zajmować trudnymi sprawami, najlepiej zakopać pieniądze i nie pożyczać!!!
kopalnia / 83.30.110.* / 2013-12-31 04:46
DO BZ WBK —jak byście podtrzymywali tradycje lat poprzednich-mam na myśli do 2004 r. to klienci darzyli by WAS zaufaniem i odpowiedzialnością.
Ale Wasz podstawowy regulamin się zmienił w działalność na niekorzyść klientów.Wasze główne zajęcie przerodziło się w uzyskaniu jak największych zysków dla banku i dla własnej kieszeni.Klientów próbujecie wszelkimi możliwymi sposobami okraść i oszukać.
Na ten cel projektujecie narzędzia które dodatkowo reklamujecie a potem naiwnych okradacie. Wasz prezes i ten złodziejski ZARZĄD musi być osądzony i wymiar sprawiedliwości domagać się zwrotu-konfiskata majątku i dożywocie[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###


asrasalb / 109.95.4.* / 2014-04-10 13:21
Również uważam, że powinna za coś takiego być kara pozbawienia wolności, odszkodowanie i zakaz prowadzenia tego typu działalności. Ba... Jestem pewien, że niedługo tak się właśnie stanie bo ludzie są już bardzo zbuntowani. Zastanawiałem się nawet czy na policję nie zgłosić niektórych sytuacji. - Wprowadzanie w błąd w celu pozyskania korzyści majątkowych jest karalne do 8 lat. Trzeba zgłaszać na policję, niech robią notatki. Skończy się to w końcu.
rafal1110002 / 109.95.4.* / 2014-04-10 13:20
Również uważam, że powinna za coś takiego być kara pozbawienia wolności, odszkodowanie i zakaz prowadzenia tego typu działalności. Ba... Jestem pewien, że niedługo tak się właśnie stanie bo ludzie są już bardzo zbuntowani. Zastanawiałem się nawet czy na policję nie zgłosić niektórych sytuacji. - Wprowadzanie w błąd w celu pozyskania korzyści majątkowych jest karalne do 8 lat. Trzeba zgłaszać na policję, niech robią notatki. Skończy się to w końcu.
Agent nr1 / 46.77.28.* / 2014-01-13 20:11
Popieram, banki są bezduszne, my pracujemy, ryzykujemy, a oni oszczedzajacym dają 3%, a za pożyczki biorą 24% plus prowizja i wszystkie koszty hipoteki, wpisów, czekow pokrywasz Ty, bierzesz 300000, a oni Ci wpisują 800000 do hipoteki, oszukują na odsetkach. 24%rocznie to nie jest 2% miesięcznie, tylko powinno byc 1,8%, A 2% miesięcznie, to prawie 27 % rocznie
GOŚĆ 423 / 83.31.28.* / 2013-12-18 15:30
ODRADZAM. ODRADZAM. ODRADZAM. żADNYCH KONTAKTÓW Z TYMI OSZUSTAMI. WSZYSTKO PIĘKNE NA POCZĄTKU. O WSZYSTKIM DOWIECIE SIĘ NA KOŃCU.
modiiii / 195.82.164.* / 2013-12-17 15:37
Sprawa z 23 listopada 2013r.

Posiadam konto w Creditagricole,korzystałem z bankomatu bz wbk znajdującego się przy ul.tarnogórskiej w Gliwicach.
Śpiesząc się włożyłem kartę do bankomatu i zgłosiłem wypłatę kwoty 60 zł bez potwierdzenia.Bankomat po 3 minutach mielenia wysunął mi 10 zł.
zbulwersowany czekałem 5min przy bankomacie czy może wysunie sie reszta pieniedzy.
Niestety po sprawdzeniu kwota 60 zł znikneła z mojego konta.Następny klient bankomatu wypłacił pewną kwot i nie było chyba banknotu 50-cio-złotowego gdyż wydało mu całą kwotę w banknotach 10-ciu złotowych.Spędziłem 40 minut przed bankomatem aby dodzwonić sie biura klienta jednego oraz drugiego banku,nie mówiąć już o poniesionych kosztach za połączenie.po miesiącu czasu dostałem odpowiedz oraz wydruk z bankomatu że żekomo zostało mi wypłacone 60 zł, w banknotach 50zł i 10 zł. i żadna reklamacja nie zostaje uwzględniona.Prosiłem o zabezpiecznie monitoringu który powtwierdziłby jaką kwotę otrzymałem niestety nie dostałem w tej sprawie odpowiedzi.Oto w jaki sposób bank moze Cie okraść i w żaden sposób nie oddzyskasz pieniędzy..I choć nie była to duża gtówka to widocznie przy następnym wybieraniu pieniedzy trzeba włączyc i nagrać całą sytuacje włąsną kamerą jezeli bank nie chce udostępnić nagrania z włąsnego monitoringu.KOMENTARZE pozostawiam wam
jola368 / 83.25.93.* / 2013-12-12 21:27
ODRADZAM ten bank. Żenująca obsługa, ciągle zmiany na niekorzyść klienta. Zamykanie konta to horror. Traktują klientów jak intruza. Kto nie musi nich tam nawet nie wchodzi.
Anna745 / 88.156.16.* / 2014-03-29 09:32
podzielam Twoją opinię, bank właśnie mi "ukradł" 26 zł za wypłacanie teoretycznie ich bankomatu, a okazało się, że zmienili warunki umowy bez mojej zgody i wiedzy...
obsługa beznadziejna i niemiła, pani kazała na siebie czekać godzinę, zanim się zainteresowała mna a itak nic nie pomagał tylko skrytykowała ...
znów ja / 109.95.4.* / 2014-04-09 10:41
Dokładnie. Mi tak raz ukradli ok. 75zł!! Potwierdzam te słowa.
mimil / 46.204.78.* / 2013-12-27 10:45
faktycznie ich zachowanie jest wredne, praktycznie nie ma miesiąca żeby nie wprowadzali nowych, niekorzystnych zmian dla klienta. ja powoli zaczynam kasować u nich ror i karty kredytowe. niech sobie wsadzą swój rachunek ...
person / 130.185.155.* / 2013-12-06 22:39
potraktują Cię jak Fran Underwood, który stał sie twarzą banku, swoich przeciwników, wydoją z miłym uśmiechem
znów ja / 109.95.4.* / 2014-04-09 10:38
OMG... jak ja to znam. Kłamanie w żywe oczy, zmyślanie, kierowanie sprawy dalej gdzie indziej, stamtąd jeszcze gdzie indziej, tak w kółko i na końcu traktują cię jak wariata twierdząc, że przecież wszystko OK. Reklamacja 30dni - odpowiedź bez sensu, reklamacja i odwołanie - znów 30 kolejnych dni a ty czekaj... Czekaj niemogąc zrobić przelewu. Wszystko z miłym uśmiechem. "Mają nadzieję, że informacja jest pomocna" i "wyrażają ubolewanie" nad mym losem.
Andzia660 / 176.115.29.* / 2013-12-05 12:42
Zdecydowanie odradzam konto firmowe w WBK zdzierstwo i tyle!!!!! panie w obsłudze nie informują o prowizjach od wpłat własnych, bank pobiera sobie z konta masakryczne kwoty. Niestety wpakowałam się w kredyt w tym banku i mam nadzieje ze szybko go spłacę i rezygnuje z konta w tym banku. Piszę ku przestrodze dla innych, proszę czytajcie uważnie regulaminy przy zakładaniu konta zwłaszcza te zapisy drobnym drukiem.....nie wierzcie sprzedawcom........
klient 212 / 5.173.121.* / 2013-11-04 23:32
Brałam kredyt w BZ WBK i do tej pory żałuje.Czuje się okradziona przez BZ WBK.Banda oszustów,okradają i olewają klienta.Serdecznie odradzam wszystkich.
PAN JAN / 31.128.8.* / 2013-11-28 11:36
TO PRAWDA MAM TEN SAM PROBLEM Z NIMI TO OSZUSCI
zawiedziony klient / 83.6.199.* / 2013-11-18 19:55
Potwierdzam opinię nt. BZ WBK - olewają klienta od roku czekam na wysłane do P.dyrektorów pismo w sprawie potwierdzenia rozliczenia kredytu - całe szczęście, że nie posiadam w nim konta -
niezadowolony klient / 83.6.247.* / 2013-11-12 21:56
Podzielam BZ WBK ładnie tylko na początku. Banda oszustów, okradają i olewają. Nic nie można zalatwić w innym oddziale bo już nikt nic niewie i niema dostępu w systemie.
Moni408 / 89.71.73.* / 2013-10-25 11:38
Konta nie polecam, żałuje że nie poczytałam opinii przed założeniem i teraz muszę się się męczyć z likwidacją. Konto likwidowałam w placówce banku - wszystko na zero, karta oddana, dziękujemy konto zamknięte. A po miesiącu pismo z groźbą podania do KRD bo mam 40gr długu na rachunku - tym już nieistniejącym. Z kartą kredytową dokładnie to samo. Niekompetencja pracowników jest rażąca - nie ważne czy nie potrafią wyliczyć nadmiaru/debetu żeby konto zamknąć na 0, czy wiedzą o takich praktykach banku ale nie raczą wspomnieć klientowi - to jest po prostu utrudnianie i oszustwo!!! ODRADZAM
robert186. / 31.128.8.* / 2013-11-01 12:18
To Prawda moja mama wziela wengiel na raty zamiast 10 rat musiala zaplacic 11 jak sie okazalo 10 rata nie wplynela na ich konto chciaz miala dowud wplaty to i tak to nic nie pomoglo banda oszustow nie polecam nikomu tego banku Hamstwo
ortografan / 83.23.250.* / 2013-12-03 17:04
węgiel / chamstw - patrz słownik j polskiego
Mariusz480 / 85.221.181.* / 2014-03-12 01:55
i jeszcze - dowód
Mareck55 / 83.14.83.* / 2013-10-31 14:34
Byłem 12 lat klientem tego banku, ale serdecznie nie polecam. Beznadziejne warunki, wysokie opłaty, długie oczekiwanie na przelew, gwiazdorska ( a więc droga) reklama. Po zamknięciu rachunku, odmówiono mi wypłaty premii za zakupy kartą!!
Krzyk / 213.158.197.* / 2013-10-24 12:30
Odradzam WBK! Mam rachunek ale zamykam za ciągłe dodatkowe opłaty. Poza tym stały klient jest ignorowany. Nie można z zachowaniem numery rachunku zmienić konta na bardziej korzystne co konkurencja umożliwia. Dlatego za średniowieczną obsługę dziękuje!
jagoda121091 / 46.145.19.* / 2013-10-21 14:18
bank BZWBK jest najgorszym ze wszystkich!!!
nigdy nie zakładajcie w nim konta walutowego!!!
wyjedziesz za granice do pracy dostaniesz wypłate sprobujesz wyciagnac pieniadze a to sie nie uda, malo tego zadzonisz do nich zeby sie dowiedziec o co chodzi to odpowiedza ze juz je wyplaciles i nie moga ci pomuc bo nie udzielaja takich informacji przez tel.SA BESZCZELNI CZUJE SIE OKRADZIONA PRZEZ BZWBK!!!
dosc1243 / 83.11.147.* / 2014-01-09 15:42
Mam już kilka lat konto walutowe w tym banku i być może twój przypadek jest wyjątkowy. Nigdy nie miałam problemów z wypłatą i zamianą na złotówki. Nie mam im nic do zarzucenia.
jolap / 31.0.140.* / 2013-09-19 09:44
ODRADZAM ! jak już Cię złapią to nie puszczą. Mi nie chcą zlikwidować konta bo niekompetentni pracownicy nie odpieli go od kredytu i nikt (nawet centrala) nie wie jak to zrobić aby je usunąć. A ja musze płacić 8 zł miesiecznie ! za co? jak dziś mi nie zliwkidują idę do rzecznika praw konsumenta
lama1040 / 89.161.96.* / 2014-04-11 14:29
Wydaje się, że to może być prawda. Ja też miałam problemy z zamknięciem konta. I teraz upraszam wszystkich wykańczanych psychicznie przez ten bank - jak natraficie na trudności OD RAZU zgłaszajcie to do rzecznika praw konsumenta i instytucji nadzorujących banki, zamiast być wodzonym za nos non stop. A to jeszcze rachunku nie można zamknąć, a to karty, a to poczekać aż cośtam, jedno zamkniemy teraz a drugie za miesiąc i trzeba jeszcze raz iść, a to kolejka, a to zamykają wcześniej, a to zmyślają że tylko na infolinii można zamknąć, a to że jednak w dowolnej placówce, a to jednak że w twojej placówce, a to jakiś pracownik z jednej placówki przeniósł do drugiej i dokumentów nie ma, a to wypowiedzenie umowy przyjęte, jednak rachunek nadal prowadzony bo trzeba zamknąć osobno i tak w kółko, aż trafisz do wariatkowa :D

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: