Forum Forum finansoweKonta

Konto z podwyżką BGŻ - opinie

Konto z podwyżką BGŻ - opinie

Turlucentions / 178.252.18.* / 2011-01-05 15:39
Szanowni Państwo,
proszę o opinie i uwagi dotyczące konta z podwyżką w BGŻ. Czy ktoś z Państwa ma takie konto? Jak funkcjonuje? Faktycznie dają 1% od największego wpływu? Dziękuję.
Wyświetlaj:
Rentgen Finansowy / 80.239.243.* / 2013-03-13 09:49
bank oatatnio dość mocno reklamuje tę oferte w internecie. z tym ze teraz nazywa się to konto z premią 600 zł. jeśli chcecie zobaczyć czy rzeczywiście da się zarobić taką kwotę, a może na tej ofercie można stracić, to zapraszam do odwiedzenia mojego kanału na youtube, gdzie znajdziecie przeswietlenie tego produktu (czyli jego wady i zalety:)
Nieco rozczarowany / 94.42.56.* / 2012-09-19 20:37
Podwyżka działa, ale pod warunkiem, że wynagrodzenie wpłynie między 28. dniem danego m-ca a 27. dniem następnego m-ca. Jeżeli jednak za dany miesiąc wpłynie 27-go, a za kolejny 28-go, to podwyżki nie będzie. Drugi minus to potrącanie 8 zł za niezbędne do otrzymania podwyżki używanie karty - przez to wynosi ona faktycznie maks. 42 zł. Pozdrawiam.
RefluX / 178.252.18.* / 2012-03-25 17:59
Proponuję uważnie przeczytać warunki udziału w promocji związanej z otrzymaniem 1%. Mnie odstrasza zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych, jako warunek niezbędny.
Rafixxx / 188.47.240.* / 2012-03-25 17:41
Niestety Bank BGŻ ignoruje moją reklamacje, która dotyczy tego iż nie został mi wypłacony 1% od wypłaty za jeden okres rozliczeniowy (Konto z Podwyżką), mimo tego, że spełniłem wszystkie wymagania regulaminu w tym zakresie (za inne okresy wpłaty 1% były realizowane bez problemów). Trzykrotnie co 14 dni wysyłałem reklamacje poprzez formularz w systemie eBGŻ. Za każdym razem dostawałem informację, że reklamacja została przekazana do odpowiedniego Departamentu w celu wyjaśnienia i udzielenia odpowiedzi i... zero odpowiedzi. Reklamację złożyłem rownież poprzez TeleBGŻ, ale także bez odzewu (konsultant sprawdził historię rachunku i był zdziwiony, że 1% nie został wypłacony) po czym stwierdził, że musi przekazać sprawę do odpowiedniego Departamentu w celu wyjaśnienia i udzielenia odpowiedzi (skądś to znam) :) Jestem bardzo zniesmaczony podejsciem Banku BGŻ do mnie jako klienta, tym bardziej, że mam swiadomość iż jeśli ja nie dopełniłbym jakiegoś obowiązku wynikającego z regulaminu, to Bank natychmiast by sie ze mną "rozliczył".
Wynika z tego, że jak jest dobrze, to jest dobrze, ale kiedy pojawią się jakieś problemy, to BGŻ nie dba o klienta. Zastanawiam się nad rozwiązaniem umów o wszystkie produkty jakie posiadam w tym Banku. Nie chodzi tu już nawet o te kilkadziesiąt złotych, ale nie lubię być traktowany w taki sposób, zwłaszcza że jest wiele konkurencyjnych ofert na rynku.
@nka / 193.108.194.* / 2011-01-28 15:49
mam konto w BGŻ, przeniosłam z PKO bo przesadzają z opłatami za prowadzenie :/ z resztą Bank BGŻ zrobił to za mnie, podpisałam tylko jakieś druki i w ogóle nie musiałam pojawiać się w PKO, za konto płacę 5zł tak naprawdę za kartę ale mam wszystkie bezpłatne bankomaty w Polsce, żeby dostać 1% zwrotu muszę zrobić 3 operacje kartą żaden problem bo robię ich dużo więcej a nie zarabiam kokosów, ja jestem bardzo zadowolona, bankowość internetową mam bezpłatną wszystko robie bezpłatnie mają jedynie trochę zawiły proces aktywacji listy haseł bo nie maja sms-ów ale można sie przyzwyczaić sama bankowośći internetowa jak dla mnie prostrza niż ta w PKO także ja polecam
Fun Koralgola / 178.252.18.* / 2011-01-22 12:00
Ciekawe jak długo będzie ta podwyżka, miesiąc? dwa? , a może trzy miesiące jeszcze, a co potem? 5 zł za kartę miesięcznie...
mysia012 / 188.33.118.* / 2011-02-04 22:47
Konto z podwyższką to stały produkt wprowadzony do oferty tak mnie poinformowano. Więc nie ma co się martwić co będzie później, jeżeli nawet wycofają ten produkt to mają inne również korzystne warunki prowadzenia konta.
Świnka / 213.77.117.* / 2011-02-20 10:51
Z tego co czytałam regulamin to bank może się wycofać z płacenia premii z miesięcznym wypowiedzeniem, ale nie sądzę, żeby tak szybko chcieli zrezygnować z bonusu. myślę, ze rok lub 2 będzie z tą podwyżką. W sumie głupio by zrobili jakby w regulaminie sobie czegoś takiego nie zastrzęgli:)

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: