Forum Polityka, aktualnościKraj

Kopacz o związkach partnerskich. Liczy na kompromis

Kopacz o związkach partnerskich. Liczy na kompromis

Wyświetlaj:
dgen / 2013-02-04 18:26 / Tysiącznik na forum
jestem niemłody, wykształcony zaledwie na 5-letniej maisterce (plus dwie podyplomówki) i z małego miasta - czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z tymi związakami partnerskimi ?

1. jesli chodzi o pary różnopłciowe - to one chcąc korzystać z praw nadanych małżeństwom to mogą to przecież zrobić bez problemu: krótka wizyta w usc (ew. w kosciele) i związek zalegalizowany. Bez legalizacji juz dzisiaj mają prawo do dzidziczenia (30 minut u notariusza) czy informacji o stanie zdrowia partnera (w każdej przychodni i szpitalu można poprosić o druk na którym upoważniamy dowolną osobe do wglądu w dokum. medyczną)
2. co do par homoseksualnych: jw, notariusz, druk w przychodni itd., no chyba, że chodzi o zamydlenie ludziom oczu i docelowo prawo do adopcji dzieci
L_W / 178.37.146.* / 2013-02-04 16:26

Marszałek Sejmu Ewa Kopacz uważa, że wnioskodawcy regulacji dotyczących związków partnerskich powinni współpracować z zespołem prawników sejmowych już na etapie tworzenia projektów. - By wyeliminować zarzut niezgodności z konstytucją - podkreśliła.

Logika godna Kopaczowej. Wg Kopaczowej jak będzie współpraca z prawnikami sejmowymi to zarzutu niezgodności z konstytucją postawić nie wolno.
Marszałek Sejmu od siedmiu boleści - nawet zdania po polsku sklecić nie potrafi. POrażka.
hipmop / 91.226.117.* / 2013-02-04 16:12
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###

Najnowsze wpisy