Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kopaczometr money.pl: Premier spełniła dwie trzecie obietnic, ale z mało ambitnego planu

Kopaczometr money.pl: Premier spełniła dwie trzecie obietnic, ale z mało ambitnego planu

Wyświetlaj:
Macie ludzi za debili!???!! / 78.131.209.* / 2015-10-22 12:39
Co za brednie.
Ukradli polowe emerytur.
KorupcjA osiągnęła apogeum!!!!
Zadłużenie kraju to jakiś dramat!!!!
Polityka zagraniczna to tylko przetłumaczone rozkazy angeli m.
Polityka krajowa to tylko straszenie PiS-em!!!
Donald,T. / 80.103.51.* / 2015-10-18 18:52
To sie uwinela od wyborow prezydenckich bo od tego czasu PO cos tam zaczelo robic zeby nie wypasc z gry a gdzie stracone 8 lat i rozkradanie kraju o tym zapomnieliscie ,upodlenie Polakow kturzy zyja na krawedzi ubostwa ,wpuszczanie do kraju muzulmanskich najezdzcow kturzy zagrazaja bezpieczenstwu panstwa Polskiego
kirsky / 87.239.223.* / 2015-10-16 20:16
2/3 obietnic spełnione ??? ahahahah nawet nie czytam bo to jakaś kpina :)
belzebub355 / 88.199.134.* / 2015-10-16 15:55
OBIETNICE a- rozwiązanie Senatu b- zniesienie abonamentu c-dostęp do służby zdrowia d-wyjaśnienie Amber Gold e -rozliczenie Muchy za Stadion i wiele innych afer np.-zegareczek nowaka..
rozliczacz / 83.3.186.* / 2015-10-16 15:55
Platformę w obecnym kształcie czeka autodestrukcja, ewentualnie samorozwiązanie; w efekcie serii skandali i afer, które przetoczyły się przez tą partię. Zbyt liczne problemy i błędy ciągną ją w dół i to jest nieuchronne. Niezrealizowane obietnice wydają już teraz gniłe owoce lub nawet ich brak. Czy naród po raz trzeci wybierze partię pustoszenia beznadziejnego? - tego nie wie nikt. Po serii skandali i afer...
niepełnosprawny. / 88.156.50.* / 2015-10-16 14:56
A co z Polskimi obozami pracy dla niewolników niepełnosprawnych. A co nieprzestrzeganiem konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych. A co z Harcerką z PSL Prezes PFRON co szasta na prawo i lewo pieniędzmi . Rząd Przestępców PO i PSL.
jan 1966 / 46.175.113.* / 2015-10-16 14:38
Ewa Kopacz jest dobra w tym co robi. Będę głosować na PO.
Bat napis / 83.7.106.* / 2015-10-16 14:38
Nikt w tak krotkim czasie nie zrobil tyle co Kopacz , dlatego ja rzad Kaczynskiego po roku upadnie Kopacz bedzie znowu Premierem.
korek1 / 188.146.9.* / 2015-10-16 14:17
ŚMIESZNA SPRAWA NIC NIE JEST WYPEŁNIONE Z OBIETNIC WIĘC PO CO TEN SONDAŻ WSTYD.
xdfg / 145.237.2.* / 2015-10-16 14:17
co kobieto zrobiłaś z moimi podwyżkami od 8 lat nie mam ani 1 grosza więcej , jestem z twojego roku , z czym mam przejść na emeryturę, chyba na chleb mi nie wystarczy -oszuści , zmieniający co dzień prawo,wszystko dla swoich
andre878 / 37.248.254.* / 2015-10-16 13:41
kiedyś pewien generał w chinach miał zdobyć 100 tys. strzał zabrakło 200 i ścięto mu głowę ....
abuksan / 83.14.210.* / 2015-10-16 12:52
Nic specjalnego nie mam do Kopaczowej ale czytanie już czytanie pierwszej strony podniosło mi ciśnienie. Nie będę ryzykował udaru przy czytaniu drugiej.
wojd / 46.113.103.* / 2015-10-16 11:43
67%? Tak? Czyżby? Jak w POlsce np. buduje się drogi? Szybko i drogo. To proste; bo zaraz trzeba je REMONTOWAĆ. Przy odbiorze projektu pan kontroler (po wczesniejszej wódeczcie z panem kierownikiem i kopercie) wyznacza 0,5 km odcinek do kontroli i pobrania próbek. Pan kontroler pobiera próbki z tego odcinka i próbki (odwierty) są ok. W papierach wszystko jest ok. Niestety, pozostałe kilometry "drogi" od samego podłoża do samej nawierzchni sa zwykłym, NIEBEZPIECZNYM bublem - NIE SPEŁNIAJĄ NORM, bo drogie materiały, które powinny znaleźć się zgodnie z projektem w pasie drogi, albo nie istnieją, albo już dawno zostały opylone na lewe faktury firmie X po śmiesznej cenie. A firma X przypadkiem należy do pani Y - prywatnie, żony pana dygnitarza - miejscowego kacyka z Peło, lub ZSL, króry właśnie wykańcza dom dla córki na niedawno zakupionej parceli od miasta po korzystnej cenie...
Kochane, zmanipulowane lemingi, tak działa WSZYSTKO na tej naszej j**....j, Zielonej Wyspie, więc nie pier.....cie o wzroście, sukcesach i innych PROPAGANDOWYCH bzdetach, tylko rozejrzyjcie sie wokoło i SAMI pomyślcie, jak ONI traktują nasze dobro wspólne i nasze kieszenie.
trupek / 77.253.233.* / 2015-10-16 13:38
A ty skoro tak dokładnie jesteś poinformowany jak to się odbywa, to może sam jesteś tym panem inspektorem po wódeczce. Jeśli tak jest to nieładnie postępujesz biorąc łapówki za przymykanie oka na niedoróbki na budowie drogi za publiczne pieniądze. Ale o wiele bardziej nieładnie jest obciążać panią premier czy też władze centralne za twoje własne grzechy. No bo czego od nich oczekujesz? Gdyby mieli postąpić prawidłowo to cię przecież powinni wywalić z roboty na zbitą mordę.
wojd / 31.174.31.* / 2015-10-16 17:16
Trupek, dobrze się czujesz? Bo wypisujesz nielogiczne głupoty. Gdybym był kontrolerem, który puszcza buble za łapowki, to czy pisałbym o tym na forum? No weź się zastanów, człowieku. Po prostu znam tego typu praktyki, i tyle.
blablablabla / 213.241.124.* / 2015-10-16 11:29
Pendolino to sukces? To porażka jakaś. mam znajomego, który jako mechanik pracuje przy m.in. Pendolino i dla niego i jemu podobnym, to ten pociąg to jest po prostu złom, którego ktoś inny nie chciał u siebie i już. A nam się wmawia, że Pendolino to cud techniki.

Ja również nie chce rządu PiS-u, niech już tak będzie, że będzie musiał miał koalicjanta, ale to co wyprawiało PO i PSL w ostatnich latach, to woła o pomste do niebo, nóż się w kieszeni otwiera. Boja sie oderwania od koryta, bo to pewnie niektórzy będą musieli wrócić do uczciwej pracy, codziennie po 8 godzin, no i te afery i ich ciemne interesy (widac po Piechocińskim jak bardzo się boi, jak bardzo czuje smród wokoł siebie, że juz chce tworzyc koalicję ze wszystkimi, i z Kukizem też, jesli Kukiz by pozwolił, byle się tylko na powierzchni utrzymać).
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy