Forum Polityka, aktualnościKraj

Korupcja w Polsce. Policjanci podejrzani o branie łapówek

Korupcja w Polsce. Policjanci podejrzani o branie łapówek

Wyświetlaj:
Paramonow z Sycylii / 37.31.204.* / 2013-08-11 16:53
Kontrolował mnie taki jeden w Zwoleniu, bo drugi siedział w radiowozie 20 m dalej. Pewnie mu nakazał "Ty siedź i nie wychodź ja tego skurczybyka załatwię" Dostałem mandat 1000 zł i 20 p. karnych!!! za banalne wykroczenie które nawet inni policjanci by tak nie potraktowali. I czekał co zrobię. Wyglądał jak karp kiedy odmówiłem mandatu i wolałem mimo że nie jestem samobójcą dochodzić prawdy w Sądzie. Napisałem do komendanta policji zażalenie na to co się wydarzyło ale mnie olał i uznał że wszystko było cacy.Jakie mamy Sady to każdy widzi. Chodzą na pasku policji.Nawet gdyby Pan Jezus miał rację to i tak wyrok byłby na korzyść policji.Niby w świetle kilkudziesięciu afer korupcyjnych w Polsce policjant ma być wiarygodny.Sądy nie mają żadnej mądrości życiowej bo niby skąd mają ją brać.skąd? Sędziowie nie płacą mandatów tylko wywijają immunitetami więc skąd mogą czerpać tę mądrość. Wczoraj w telewizji pokazał się kierowca który zakwestionował policyjną suszarkę. Sąd tu mu przyznał rację odnośnie tej suszarki ale skazał za przekroczenie prędkości uzasadniając to tym że policjant może na oko zorientować się czy kierowca przekroczy prędkość. No to już jest parodia! Niezawisły wydaje mi się tylko z nazwy Sąd a tu taki pasztet. Żyjemy w dzikim kraju jak powiedział były minister polskiego rządu Mirosław Drzewiecki. I to się dalej ciągnie.Dzisiaj razem z kolegą widzieliśmy radiowóz a w nim tylko jednego z drogówki. Podjechał na naszych oczach i się nie wytłumaczy że ten drugi zgodnie z wytycznymi nr 609 KGP który powinien być na patrolu poszedł się wysikać. Kupił sobie wypasione Audi A6. Teraz zbiera na drodze datki bo jeszcze może się buduje.
fghhfgfh / 89.70.214.* / 2013-07-10 18:16
Sawicka może brać łapówkę a policjantowi nie wolno ? i gdzie tu sprawiedliwość !
m-53 / 95.49.171.* / 2013-07-10 17:26
Chrzanią,
to były dowody wdzięczności.
kamo03177 / 2013-07-10 17:17
Ostatnio czytałem na wp że poniżej 15000 to nie łapówka!!?
Sukaaaaa / 46.115.124.* / 2013-07-10 16:46
Ciekawe czy chociaz połowa policjantów nigdy nie wzięła w łapę..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy