Forum Forum dla firmKadry

Korzyści i wyzwania pracy zdalnej

Korzyści i wyzwania pracy zdalnej

Money.pl / 2017-08-29 10:09
Komentarze do wiadomości: Korzyści i wyzwania pracy zdalnej.
Wyświetlaj:
Alicja_Łuczynska / 89.64.6.* / 2018-08-14 09:42
Praca zdalna przynosi bardzo wiele korzyści i pozwala wykonać mnóstwo zadań bez rozproszenia przez kolegów z biura/telefony/korki... Są oczywiście także trudności podczas jej wykonywania, ale uważam, że warto spróbować :). Jednym z wyzwań jest na pewno skuteczna komunikacja z klientami/pracodawcą. Ja korzystam w tym celu z systemu CRM Kamflex. Po zalogowaniu do systemu od razu widać wszystkie wprowadzone przeze mnie dane, wystawione faktury i dokumenty, rozpoczęte i zakończone procesy. Grunt, to znaleźć funkcjonalne narzędzie dla siebie :).
ecommerce_freak / 2017-09-18 08:59
Praca zdalna będzie się stawać coraz bardziej popularna. Młode pokolenie wchodzące na rynek pracy będzie sobie cenić niezależność i możliwość pracy z dowolnego miejsca na ziemi. Już powstał termin "digital nomad", który określa czlowieka któremu do pracy wystarczy komputer i połączenie z Internetem.
Radek HH / 37.248.155.* / 2017-09-14 10:05
Z tego co widzę coraz więcej firm, nie tylko z branży IT daje możliwość pracy zdalnej. Mieszkam w Gdańsku i tutaj tez jest coraz więcej ofert tego rodzaju pracy http://pomorskie-praca.pl/. Dla pracodawcy to zawsze jakaś oszczędność, bo w końcu oszczędza też na przestrzeni biurowej, ale jest to sensowne, tylko jeśli ma niezawodnych, zmotywowanych pracowników.
radek Hynek / 31.0.124.* / 2017-09-04 12:05
z czasem coraz więcej pracowników będzie pracować zdalnie. Ja jestem grafikiem, często zdarza mi się pracować z domu i uważam, ze to bardzo wygodna sprawa, tak jak tutaj piszą http://slask-praca.pl/praca-zdalna-dlaczego-nie/. A zleceniodawca który zatrudnia na stałe pracowników zdalnych można liczyć na spore oszczędności z racji zmniejszenia kosztów utrzymania biura.
jaro420 / 87.214.193.* / 2017-08-31 10:38
Jesli chcesz dojsc do zarobkow rzedu 10 tys zl miesiecznie pracujac 15 min dziennie jest to mozliwe oczywiscie z najlepsza firma czyli #futurenet
Wiecej info na priv(komunikator Futurenet), moge podesłać filmy, teksty i dużo urzytecznych informacji
Link do rejestracji w programie, oczywiscie do niczego nie zobowiazuje ?? (darmowa rejestracja)
www.jjtom9.futurenet.club
Jerzykrak / 37.248.165.* / 2017-08-30 18:53
Jak rozliczać efekty pracy skoro są mało mierzalne?
szklarek / 2017-08-31 13:01
Co jest mało mierzalne?

Czas pracy? Wystarczy VPN czy tego typu systemy. Zresztą nawet w przypadku pracy przy biurku pracodawcy efekty niekoniecznie zależą od liczby godzin. Jest zakres, liczba spraw do załatwienia, efekty liczbowe w postaci 'uhandlowanych' zleceń, liczba załatwionych klientów itd.

Zdalność pracy ma się nijak do mierzalności jej efektywności.

To nie praca fizyczna przy taśmie.

Najnowsze wpisy