Forum Polityka, aktualnościKraj

Kosz buraków dla ministra rolnictwa

Kosz buraków dla ministra rolnictwa

Money.pl / 2008-02-13 13:55
Komentarze do wiadomości: Kosz buraków dla ministra rolnictwa.
Wyświetlaj:
KoP / 2008-02-15 19:24 / Bywalec forum
i wiadro gnojówki, dla lepszego samopoczucia. Pana ministra - oczywiście.
obserwator / 2008-02-13 13:55 / Tysiącznik na forum
Rolnicy protestują, mają racje, zachowują się jak członkowie spółdzielni mieszkaniowych, ktorzy nic nie maja do gadania a jak podano do wiadomości: to mozna z oskarzenia policji być sądzonym przez Sąd Grodzki bo nie podoba się organom Spółdzielni Mieszkaniowej wywiesznaie zawiadomień na klatkach schodowych o zebraniu grupy mieszkańcow chcących omowić sprawy dotyczące bezpośrednio spółdzielcow. Rolnicy nie sa zjednoczeni zatem mozna nimi łatwo manipulować i to się robi nieustannie. Wieś głosami młodych wybrala PO do władzy, ale czy mieli młodzi racje. Czy pieniądze zarabiane np. w Anglii lub Irlandii to stała opcja czy oka mgnienie. Wystarczy zobaczyć co się stało na giełdzie w styczniu, wyparowało ponad 5,5 miliarda złotych z funduszy emerytalnych i co? ano nić? tak jagby to byla zmowa bo brak nawet ustawy regulującej wyplaty, być może dlatego ze jak przewidują obserwatorzy zagraniczni z funduszy emerytalnych pieniędzy dla emerytów nie będzie, będzie figa z makiem i tatarakiem, nie młodzi sie uczą że nie wolno zabierać dziadkom i rodzicom dowodow osobistych , żeby nie szli głosowac. Jest takie przyslowie: Polak jest mądry po szkodzie. Rolnikom wybór PO zaszkodzil i bedzie szkodził, ale pieniadze dziadków lub rodziców emerytów jeszcze długo będą potrzebne, bo inaczej tylko zęby w ścianę. Tuczarnie wielkofermowe to kuźnia męczeństwa dla świn, ale tego nie widzą organizacje ekologiczne które winny wstydzić się za Rospódę i chronienie żab nie ludzi umierających w oparach tirów i pod kołami tirow. Zywność gwaltownie rośnie z każdym dniem , że jej koszty zakupu pochłaniaja wszystkie pieniądze emerytów i rencistow za wyjątkiem emerytow specjalnego znaczenia ze sfery budżetowej. Zal mi rolnikow, być może jak wszyscy będą prowadzić gospodarstwa agroturystyczne a reszta bedzie wypoczywąc, a ludzie nie bedą musieli jeść zyjac samych słońcem , powietrzem to utopia , ale życie rolnika potrzebuje cudu aby trwać... ale cudu nie będzie, notowania rządu spadaja.
kemikalbrader / 2008-02-13 15:38 / Bywalec forum
Ale bełkot. Chłopie tobie naprawdę się nudzi.
"jagby to byla zmowa bo brak nawet ustawy regulującej wyplaty"
JAGBY była taka ustawa to może powiesz JAGBY miała wyglądać?
Par 1. Zabrania się wypłacać z giełdy więcej niż 10% wpłaconych środków.(?) Czy może jeszcze z poprawką dotyczy żydów i masonów?
anakha / 2008-02-13 16:57 / Bywalec forum
Pewnie chodzi o ustawe zakazujaca spadkow na gieldzie ;-)
Jestem za wprowadzeniem - od pierwszego dnia jej obowiazywania zadluzam sie gdzie tylko moge i kupuje akcje ;-)
Oczywiscie, ze belkot ale z usmiechem czyta sie wpisy, w ktorych kazde wydarzenie wg autora wywolane jest wynikiem wyborow politycznych lub tez wywolane przez samych politykow ( oczywiscie zawsze przeciwnej frakcji ).

Najnowsze wpisy