Forum Polityka, aktualnościKraj

Koszalin: Rozpoczęło się "Polonijne Lato 2010"

Koszalin: Rozpoczęło się "Polonijne Lato 2010"

Wyświetlaj:
Detektywa z Warszawy / 46.211.181.* / 2012-07-19 21:39
Ciekawo śe E. Romanski, Mirosław Gałęski, P. Pałka spotykają się i piszą listy do Heleny Lubowskiej. Jak wytrzyma serce jej męża?
A może wyżej opisane państwo pobije się za Helenki serce.
Niewiadomo - minie czas....
Witalij2006 / 46.211.181.* / 2012-07-06 11:48
Witam serdecznie.
Szkoda mi że ja tego roku nie uczęstniczy w warsztatach dyrygentskich.
W 2006 roku ja zdal egzamin i myśliałę ze wszystko będzie dobrze.
Niestety mnie wyżucili....
Tego roku umnie zmarła matka w wieku 49 lat z nadzieją że ja kiedyś skończe
te warsztaty dyrygentskie(może wpłyneło negatywnie na przebieg jej choroby to że mnie wyżucili i nie chcą ponowić).
Ale niestety mnie ponowić studjowanie nie udaje się.
Takie to okropne życie.....
7 lipca mija już 40 dni od jej śmierci, moje kolegi bawią się w Koszalinie, a ja chodze na cmenterz i stawie kwiaty i świece.
Kosmonawt / 91.198.10.* / 2012-06-11 14:48
Przemyslaw Palka jest molfarem!
Turboman / 83.7.32.* / 2011-07-11 01:00
Na Studiumie dyrygentskim w Koszalinie trzeba usunąć starych szyzofreników ktore nie dają bilet w życie młodym talentam!
Producer / 80.243.144.* / 2011-02-20 15:52
Ciekawa rzecz ze na studiumie dyrygentskim studjuja nawet z zakonczonym konserwatorium.
Szanowne Panstwo po co zajmujecie nadarmo miejsca na studiumie dyrygentskim? Na 90 procent zajmujecie miejce w spoleczenstwie, macie prace. Naprzyklad jedna studjuje z Ukrainy ze jusz ma dyplom Ukrainski po dyrygowaniu. Wiem ze jej w Koszalinie nawet nudno – tylko chodzi po dyskotekach i pali papierosy.
Cala Polska oszczedza na was financse….
Jurz macie wyksztalcenie wyzsze muzyczne…. Chyba kolekcjonujecie muzyczne dyplomy.
A moze tylko zeby byc na morzu?
Wiem 100 procentowo jezeli sztudium dyrygentski byl by dzies naprzyklad na Malopolskiej – to tyle
by tam nie jechalo.
Niestety studium dyrygentski jest jednym szensem dla czlowieka ktory podtrzymuje kultury na Kresach zdobyc wyzsze wyksztalcenie muzyczne i pracowac w swoim osrodku.
Absolwent nie obowianzkowo po zakonczeniu studjowania musi byc dyrygentem.
Umiejentnosci otrzymane na studiumie dyrygentskim bardzo pomagajom przy prowadzeniu zespolow muzycznych, otrzymaniu pracy, prace kompozytorskiej, aranzacjach muzyki.
A ogolnie podtrzymaniu Polskiej kultury na Kresach.

Najnowsze wpisy