Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kotwica nie do ruszenia

Kotwica nie do ruszenia

Money.pl / 2006-08-04 17:01
Komentarze do wiadomości: Kotwica nie do ruszenia.
Wyświetlaj:
12 / 83.19.190.* / 2006-08-05 16:54
cos wydaje mi sie ze kotwica zostanie wciagnieta do KLUZY o ile forumowicze znaja sie na marynistyce bo i z pustego to Salomon nie naleje a jest tyle obiecane ze glowa boli.
a / 212.2.99.* / 2006-08-04 19:05
w oparciu o schlebianie niedouczonej części społeczenstwa. I panu premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu też się to nie uda, choćby nawet miał szlachetne intencje. Koalicję rozwali Lepper, budując swoją pozycję na wielkich obietnicach. Po następnych wyborach jego pozycja będzie zdecydowanie silniejsza.
Marek53 / 83.24.27.* / 2006-08-04 23:21
Jedno proste pytanie - jaka część społeczeństwa jest niedouczona? Sądząc po wypowiedziach na tym forum to zdecydowana większość. Jeżeli z tych, którzy mniemają, że są douczeni ponownie odsiejemy tylko mniemających zostanie naprawdę garstka.

Po co zatem rozsądny polityk ma się zajmować garstką. Paroma procentami. Szkoda pary.
tatko / 2006-08-05 12:49 / Tysiącznik na forum
Cz mógłby pan Marek53 napisać,do której części społeczeństwa zalicza siebie? Proszę też wkazać rozsądnego polityka spośród dzisiejszych rządzących. Serdecznie dziękuję.
tatko / 2006-08-05 12:51 / Tysiącznik na forum
PS. Miało być: wskazać. Uciekło mi "s".
gprs / 213.158.197.* / 2006-08-05 10:27
To przełomowa chwila. Pierwszy raz w historii tego forum napisałeś prawdę. "Po co zatem rozsądny polityk ma się zajmować garstką. Paroma procentami. Szkoda pary".
Jest to jedynie odwzorowanie sytuacji, gdy w obiektywnym, ogólnopolskim teście inteligencji Polaków najinteligentniejszy elektorat posiada partia o niewielkim poparciu - UPR.
A bandy socjalistów głosują na hordy socjalistów grasujące w Cyrku na Wiejskiej. Bo na nic lepszego nie zasługują.
obserwator / 83.20.242.* / 2006-08-04 17:26
będzie trudno zrealizować plany przy bierności i skumulowanemu przeszkadaniu opozycji, która zamiast pracować woli gardłować bezużytecznie. Słuchałem dzisiaj wywiadu premiera i zostałem ponownie zaskoczony, bez kartki z głowy przez ponad 1 godzine i 30 minut mówić to imponujące osiągnięcie. Przy tym nędzne wypociny omc premiera noszącego kapelusz są niczym, to przedszkole polityki zatem PO juz tonie bezpowrotnie a wybory samorządowe tuż..tuz. Wyborcy juz wiedza że maja swoje święto , jedyne prawdziwe w polityce święto, swój głos wyborczy, juz nigdy go tanio nie odadzą. Platformo drżyj ze strachu jak osika o reszcie np. SLD nie wsponę bo nie warto.
bbking / 85.219.137.* / 2006-08-08 09:49
Niestety, na lekcjach polskiego nie uczą krótkich, zwięzłych wypowiedzi, w cenie jest mówienie/pisanie długo i niekoniecznie konkretnie. Przeciętny prezenter swoich racji wie, że dobra prezentacja powinna trwać nie więcej niż 20 minut. po tym czasie poziom percepcji słuchaczy znacznie sie obniża. W tym świetle 1,5 godzinne expose premiera oznacza nie mniej nie więcej tylko straconą godzinę w pracy sejmu, za którą zapłacił nie premier ale podatnicy. Czy Polskę stać na takie kosztowne popisy elokwencji?
Ankers / 83.16.4.* / 2006-08-05 13:18
Fakt ze Premier mówi z głowy nie ma nic wspólnego z kompetencjami potrzebnymi do rządzenia krajem. Czasmi wolał bym aby nic nie mówił a działał. Jednak na efekty jego działamia przyjdzie mam jeszcze długo poczekac. Jak do tej popry z rzadów koalicji nic nie wynika.
maxx / 2006-08-05 01:35
Osobiście wolałbym żeby premier swoje dyrdymały czytał z kartki, a z głowy (bez pomyłek!) "śpiewał" hymn narodowy.
Premier wielki patriota, a hymnu nie zna - IV RP
tatko / 2006-08-05 12:57 / Tysiącznik na forum
IV RP ma już nowy hymn. Słyszelśmy go w wyknaniu pana J.K.
tatko / 2006-08-05 12:54 / Tysiącznik na forum
IV RP ma już zmienony hymn.Jego nowe wydani słyszeliśmy wykonaniu pana J:K:
jb / 84.10.103.* / 2006-08-04 22:23
obserwator - dobrze będzie, jak nie będziesz zaśmiecał tego forum. Załóż beret i jutro ranona roraty.
Marek53 / 83.24.27.* / 2006-08-04 23:14
Czy Pan naprawdę sądzi, że tak prymitywnymi, niby dowcipnymi, wypowiedziam potrafi zjednać sobie kogokolwiek.

Czy to forum to Pana folwark, że sugeruje Pan inaczej myślącym wyniesienie się?

A może to już zebranie bojówek - tylko my a reszta won?
gprs / 213.158.197.* / 2006-08-05 10:18
nie obrażaj słowa "myślącym"
po co zjednywać do mądrego programu bandę baranów, która już podległa weryfikacji - skoro "i tak wie swoje"
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-08-04 19:43
Rolą opozycji jest krytykować poczynania koaliacji rządzącej, tak aby społeczeństwo mogło wysłuchać racji obu stron. Jeżeli chciałbyś aby opozycja była grupą klakierów, to tak już kiedyś było w trójcy PZPR-ZSL-SD. Te dwie ostatnie klaskały wtedy kiedy pierwsza kazała. Panowie PiS-SO-LPR starają się powielać te wzorce bo innych sobie nie wyobrażają, a i elektorat tych partii tęskni za ułudą tamtych, "lepszych" czasów. Ale to se ne wrati...
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-08-04 19:39
Bredzić ogólniki 1,5 godziny to i ja potrafię. A jeżeli jeszcze mi za to godziwie zapłacą to mogę nawet ten czas wydłużyć, aby pobić kolejny rekord.
Mops / 83.22.189.* / 2006-08-04 17:52
Jeżeli komuś imponuje to ,że ktoś inny potrafi mówić ponad godinę bez kartki to jego sprawa. Dużo ludzi potrafi to robic znakomicie lepiej niż nasz premier. Są /byli fachowcy od takich wystąpień na świecie. Chyba tytuł mistrzowski należy się Fidelowi Castro ,który ta sztukę doprowadził do perfekcji potrafiąc płynnie mówić ponad siedem godzin. Kudy J. Kaczyńskiemu do niego? Dla mnie ważniejsze jest co z tych słów wynika i czy jest szansa na spełnienie choć części tych zapewnień dla dobra nas wszystkich. Tu już takim optymistą nie jestem ,choć chciałbym bardzo się mylić. Niestety w dalszym ciągu mam w pamięci słynne stwierdzenie ,że prezesa PiS nudzą sprawy gospodarcze.
Co do opozycji taki napastliwy bym nie był. To ich święte prawo czepiać się i ukazywać wszelkie niedociągnięcia rządzących. W innym przypadku znajdziemy się ponownie w sytuacji monopartii mającej z definicji monopol na prawdę. Jeżeli komuś w tym czasie żyło się dobrze to ma obecnie uczulenie na wszelką krytykę. SLD można lubić lub nie lecz niekiedy warto zapoznać się z tym co mówią inni ludzie.Mam tu na myśli wypowiedż W. Olejniczaka ( obok) na temat zachowań ówczesnej opozycji a obecnej koalicji rządzącej. Niektóre z nich naprawdę można określić mianem zwykłego chamstwa jak to właśnie określił Olejniczak.
TKMSpieprzajDziadu / 141.76.1.* / 2006-08-04 17:01
Kotwica nie do ruszenia. Brawo. Tylko czym pokryje się z fantazją wydawane pieniądze? Becikowe, górnicy, rolnicy urlopy macierzyńskie bez końca, itd. Czyżby podwyżka podatków, najlepiej pośrednich? Takich których specjalnie nie widać? Zyta podczas swojej działalności drastycznie podniosła np. opłaty skarbowe. Przecież to podatek. Niemożliwie żeby nasz ukochany Wielki Wódz chciał nam podwyższyć podatki.
Barti / 83.168.75.* / 2006-08-04 18:18
Kaczka nazwie to cegiełką na budowę IV RP.

Najnowsze wpisy