KOV

Money.pl / 2010-05-27 14:01
Komentarze do spółki: KOV.
Wyświetlaj:
nieporozumienie / 31.11.158.* / 2012-09-19 03:40
Dawać KOVIAKI na Petrola tam właśnie rozpoczął się trend wzrostowy,3,50zł -10zł-50zł-100zł to etapy które w najblizszym czasie czekaja akcjonariuszy


ciao
gregor120 / 62.141.233.* / 2012-09-18 21:28
Gdyby nie wpadka z blokiem M to teraz przy takim rynku było by jakieś 1.8 Ja muszę powiedzieć że część akcji sprzedałem ponieważ straciłem zaufanie do spółki.Strasznie mnie wkurza że KOV cały czas nas negatywnie zaskakuje.Kulczyk niby dobrze się zna z Sułtanem a i tak KOV wywalili swoją drogą musieli dobrze ich wkurzyć.Jeżeli chodzi o zaufanie i szacunek trzeba sobie zasłużyć a szybko można go stracić a teraz wychodzi na to drugie.
GDA66TY / 2012-09-18 20:34 / Tysiącznik na forum
Piszecie o Kulczyku ale mam wrażenie że nigdy nie przeczytaliście o nim żadnego artykułu.
Mam tu dla was jeden dość ciekawy.
http://ludzie.pb.pl/jan-kulczyk
Nie rzucajcie obelżywych wpisów na temat tak bogatego faceta bo to nie jest moralne gdy jakiś biedaczyna wypisuje takie obelgi na temat faceta do którego nie załapał by się nawet na portiera.
Po za tym musicie wiedzieć że ludzie Kulczyka też to czytają i potrafią w odpowiednim momencie takiego porąbanego forumowicza znaleźć i nauczyć szacunku !!!
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-18 20:42
To jak nazwiesz wykołowanie nas z Nigerii??:))) Wyhamuj , chłopie:)))

Niezależnie od sentymentu do spółki i jego głównego akcjonariusza nie oznacza to,że jak da mi w gębę, będę nadstawiał drugą, choć niestety co mi pozostaje - co najwyżej zdawać sobie z tego sprawę:)))

Dobrze chociaż,że Ukraina daje niezłe dochody, bo chyba wieszałbym psy na Jasiu:)))
GDA66TY / 2012-09-18 21:12 / Tysiącznik na forum
Nigeria tak jak inne próby przejęć nie są ogłaszane przez KOV. Temat Nigeryjski został rozdmuchany przez forumowiczów czytających Nigeryjskie ( i nie tylko Nigeryjskie) internetowe gazety. Po tych pytaniach do Korczaka zarząd KOV musiał się wypowiedzieć.
Podejrzewam że gdyby nie nakręcanie się na wzajem forumowiczów to do tematu podeszli byśmy o wiele łagodniej, dokładnie tak jak jest np. teraz. Wiadomo że coś się kręci ale nie wiadomo co bo jeszcze wszystko jest w powijakach.
sila spokoju / 87.206.0.* / 2012-09-18 20:12
RGk, rewelacyjne wyliczenia,tylko co z tego wynika. Po ponownym przeanalizowaniu Twoich naukowych wywodów jestem skłonny zgodzić się, iż Krauze bezwzględnie dzierży palmę pierwszeństwa w zakresie okradania bliźniego. Tyle, że Krauze kradnie na wyrwę i każdy to widzi. Z Kulczykiem jest jakoś inaczej, niby maniery angielskiego lorda, a mentalność ruskiego satrapy. Chyba jednak inwestorzy to zauważają i właśnie dlatego Kulczyk musi pokazać, iż wbrew swojej naturze szanuje drugiego człowieka. Dokąd tego nie zrobi nie ma co liczyć na pokaźne traktowanie na giełdzie ,zarówno polskiej jak i londyńskiej. W swoich wyliczeniach robisz chyba jeden błąd , polegający na tym, iż serce i uczucia chcesz zmierzyć liczbą i miarą. Sentymenty to jest natomiast coś całkowicie innego, abo kochasz albo nie, lubisz lub omijasz ze wstrętem i wódeczki z kanalia nie pijesz. Dziwne to rozumowanie przy okazji dyskusji o giełdzie, ale chyba coś w tym jest. Zarówno Kulczyk jak i Krauze tyle razy wykolegowali drobnych inwestorów, że teraz nie ma się co dziwić. Nie zapominaj też , iż na polskiej giełdzie od lat są ci sami inwestorzy. Na akcjach firm Kulczyka i Krauzego w dłuższej perspektywie nie zarobił nikt, oprócz oczywiście ich samych. Dzisiaj kamyczek jest w ich ogródku i to oni muszą pokazać inną twarz.Przed Kulczykiem widzę zresztą możliwość naprawienia błędów, Krauzemu chyba już się nie uda. Trzeba będzie bowiem trochę posiedzieć za różne grzeszki , a to nie pomaga w interesach
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-18 20:37
Czyli podsumowanie - Rysiek wiadomo, nic dobrego nie można z nim wygrać, i tak nas okradnie, a więc dajemy się okradać:)))

Jasio jeszcze wydaje się że zachowuje pozory, a w każdym razie wygrywa na swoich zamierzeniach, i dlatego mu nie wierzymy i oceniamy OSIEMDZIESIĄT RAZY GORZEJ:))

NIEZŁE ROZUMOWANIE - TO CHCIAŁEŚ POWIEDZIEĆ?:)))

NALEŻY NAM TYLKO WSPÓŁCZUĆ:)))
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-18 18:01
ABY SIŁA SPOKOJU NIE TRACIŁ CZASU, ZROBIŁEM PORÓWNANIE ZA NIEGO:)))

STRATA PETA ZA I PÓŁROCZE 45 MLN ZET, A GDYBY NIE SPRZEDAŻ CZEGOŚ TAM ZA 30 MLN, JUŻ NIE PAMIĘTAM CZEGO, STRATA WYNIOSŁABY 75 MLN ZET, RAZY DWA 150 MLN ZET:)))A tak przy okazji - sprzedaż Peta wyniosła 156 tys.zet za I półrocze:)))

KOV WYKAZAŁ W RAPORCIE PÓŁROCZNYM 10,7 MLN ZET ZYSKU/NOTA BENE PRZY PRZYCHODACH 121,6 MLN/- CZYLI RAZY DWA TO NAM DA 21,4 MLN ZET:))

ABY PORÓWNAĆ OBIE SPÓŁKI, TRZEBA OCZYWIŚCIE JE PRZELICZYĆ NA PORÓWNYWALNĄ WARTOŚĆ DODATNIĄ:))) DODAJMY DO OBU SPÓŁEK ZYSKÓW PO 151 MLN ZET, WTEDY PET WYJDZIE NA SYMBOLICZNY JEDEN MLN ZET ZYSKU, A KOV NA 172,4 MLN ZYSKU:))) NALEŻY JESZCZE ZROBIĆ KOREKTĘ W ILOŚCI AKCJI - PET PRZYZNAJE SIĘ DO 221 MLN AKCJI, KOV DO 481 - CZYLI OK 45% DO 100%:))) DLA UŁATWIENIA - STOSUNEK 2,2 DO JEDNEGO:)))

PODZIELMY:

172 PRZEZ 2,2 = OTRZYMAMY OKOŁO 78 :))

TAK WIĘC STOSUNEK OPTYMIZMU INWESTORÓW LICZONY WSKAŹNIKIEM ZYSKU WYKAZUJE,ŻE

KOV POWINIEN KOSZTOWAĆ SIEDEMDZIESIĄT OSIEM RAZY WIĘCEJ NIŻ PET :)))
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 91.238.142.* / 2012-09-18 18:13
A no tak jak piszesz jest tylko:

1) Jasiu jeszcze nie jest tak bezczelnym złodziejem jak Rysiu
2) Ale szybko sie uczy :)
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-18 18:26
TU MUSZĘ CI PRZYZNAĆ RACJĘ - JASIU RZECZYWIŚCIE ZROBIŁ SIĘ PAZERNY NA STAROŚĆ /VIDE ZAGARNIĘCIE NIGERII/, JAKBY SIĘ JUŻ DOŚĆ W ŻYCIU NIE NACHAPAŁ...:)))

MYŚLI,ŻE JAK RZUCI DWADZIEŚCIA MILIONÓW W TE CZY WEWTE, TO MU INWESTORZY ZAPOMNĄ, CO NAM ZABRAŁ:)))
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-18 16:59
Dobra wiadomość - kurs Peta rośnie, a przecież jego wpływy to ok pół miliona kwartalnie zet, czyli jakieś dwa miliony zet rocznie:)))

Dla porównania - wpływy na Ukrainie wyniosą w tym roku ponad 110 mln USD, czyli ok.350 mln zet, z tego 70% dla KOV:)))

Gdyby porównać obie spółki w optymizmie inwestorów, i przyjąć,że Pet jest ok.dwa razy mniejszy księgowo, kurs KOVu byłby jak ok.4 miliony do ok. 250 mln:)))

CZYLI PONAD SZEŚĆDZIESIĄT RAZY WIĘKSZY:)))
sila spokoju / 87.206.0.* / 2012-09-18 17:09
jeżeli twierdzisz, iż KOV ma zyski ponad 60 razy większe od Petrola , a kursy obydwu spółek zachowują się podobnie to widocznie inwestorzy uważają, iż Kulczyk jest 60 razy większym przekrętasem niż Krauze. Innego naukowego wyjaśnienia tej sprzeczności nie widzę
sila spokoju / 87.206.0.* / 2012-09-18 17:06
RGK, zdejmij wreszcie klapki z oczu, albo może lepiej przejrzyj się w lustrze i odpowiedz sobie na pytanie, czy lubisz faceta, którego opowieści nigdy się nie spełniły. Ponieważ mam dobry dzień to nie będę czynił przypuszczeń dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd. KoV ma wpływy, ale ma też bezwzględnego kapitalistę, który za dolara zrobi różne nieładne rzeczy. W tam zakresie wcale się nie różni od Krauzego. Ludzie to widzą i czują, ale nie Ty. Ciekawe dlaczego
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-18 17:19
To nie ja twierdzę,że KOV ma WPŁYWY większe sześćdziesiąt razy od Peta - to PO PROSTU FAKTY:)))
I POWTÓRZĘ PO RAZ WTÓRY - GDYBY KURS OBU SPÓŁEK ZALEŻAŁ OD RÓWNEGO OPTYMIZMU INWESTORÓW, KURS KOVU BYŁBY OK.SZEŚĆDZIESIĄT RAZY WIĘKSZY LUB KURS PETA BYŁBY SZEŚĆDZIESIĄT RAZY MNIEJSZY:)))

ALE TRUDNO WYCENIAĆ OPTYMIZM INWESTORÓW:)))
TU TYLKO WIDAĆ JEGO SKALĘ:)))
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-18 17:23
A JEŻELI CHCESZ PORÓWNYWAĆ ZYSKI - TO ZRÓB TO SAM:)))

PET, O ILE PAMIĘTAM,MA 40 MLN ZET STRATY KWARTALNIE, KOV KILKANAŚCIE MILIONÓW ZYSKU:)))

ŻYCZĘ POWODZENIA W PORÓWNYWANIU OPTYMIZMU INWESTORÓW LICZONYCH TYM WSKAŹNIKIEM:)))
CIEKAWI MNIE, ILE CI WYJDZIE:)))
sila spokoju / 87.206.0.* / 2012-09-18 17:40
RGK, no widzisz w końcu osiągnęliśmy płaszczyznę porozumienia, chodzi o optymizm inwestorów. Jak go zmierzyć, po prostu po faktach i ich zainteresowaniu spółką. To, że Krauze jest złodziejem i nikomu nie przepuści to fakt notoryjnie znany. Obserwuję Krauzego od dawna, zdrowo przymoczyłem na jego spółkach i nie mam cienia wątpliwości co do morale faceta. Liczę tylko, że jak gdański wymiar sprawiedliwości i organa ścigania zostaną przewietrzone to również Krauzemu zrobi się gorąco. Co ma jednak w sobie Kulczyk, iż inwestorzy oceniają go 60 razy gorzej od Krauzego. Przyznam, że nie wiem, ale wierzę w zbiorową mądrość rynku i jeżeli szeroki rynek traktuje Kulczyka jak zadżumionego to pewnie wie co robi. Być może Twoja wiedza na temat Kulczyka jest większa i lepiej wiesz co jest grane, ale z tego co piszesz to widzę, że albo nie wiesz, albo też z czystej lojalności nie możesz powiedzieć
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-18 18:19
Co do porównania Ryśka do Jasia - Rysiek zagarnął pierwszeństwo na rynku wchodząc z Petem na ciekawy rynek - a Jasiu jako drugi nie może się przebić, a róznica między nimi jest istotna - Rysiek idzie na głęboką wodę inwestując w JEDEN PROJEKT = CZYLI JAK W KASYNIE OBSTAWIA JEDNO POLE, JAK WYGRA, MA KROCIE, JAK PRZEGRA - ZOSTAJE BEZ ŻETONÓW:)))

Jasiu za to obstawia kilka pół i to jeszcze na społkę z kilkoma innymi - TO TAK, JAKBY W RULETCE OBSTAWIAŁ POLA I KOLORY ZA KAŻDYM RAZEM Z INNYMI GRACZAMI - NAWET JEŻELI PRZEGRA NA KILKU, KILKA PRZYNIESIE MU TEŻ WYGRANĄ:)))

I TU WYCHODZI WYRAŹNA PRZEWAGA JASIA NAD RYŚKIEM - RYSIEK PRZEGRAŁ NA JEDNYM POLU /KAZACHSTAN/, NA KTÓRY POSTAWIŁ PRAWIE CAŁĄ SWOJĄ KASIORĘ, I TERAZ PRÓBUJE ZA RESZTĘ COŚ WYGRAĆ GRAJĄC W KOLOR, NA KTÓRY JUŻ POSTAWIŁ JASIU /GAZ W POLSCE/-

A JASIU JUŻ DAWNO JEST DALEKO W PRZODZIE WYGRYWAJĄC NA KILKU POLACH / UKRAINA, NIGERIA, ITD/...:)))

W TYM ŚWIETLE DZIWI POWAŻNIE, DLACZEGO INWESTORZY OCENIAJĄ OK.70 RAZY WYŻEJ GRACZA RYŚKA NAD GRACZEM JASIEM - CZY MOŻE DLATEGO,ŻE JEDEN OBSTAWIA GÓRĘ KASY LICZĄC NA MILION RAZY WIĘKSZĄ GÓRKĘ, ALE W RAZIE KLAPY WYJDZIE NA ZERO LUB NAWET NA POWAŻNY MINUS,

NAD KOGOŚ, KTO OBSTAWIA MOŻE W KOLEKTYWIE IO NIE TAK SPEKTAKULARNIE / JASIO/ , ALE ZA TO O ILEŻ SKUTECZNIEJ? :))

ZRESZTĄ RYSIEK POWOLI ZACZYNA BRAĆ PRZYKŁAD Z JASIA, NIE TYLKO INWESTUJĄC W TE SAME REJONY / GAZ/ ALE I WCIĄGAJĄC CHOĆ JEDNEGO DODATKOWEGO GRACZA:))
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-18 18:05
Wyszło mi - przeliczyłem:)) Optymizm inwestorów na tych dwóch spółkach liczonych wykazanym zyskiem wyniósł aż SIEDEMDZIESIĄT OSIEM - WYLICZENIE POWYŻEJ:)))
mały skrzywiony jasio / 91.94.137.* / 2012-09-18 12:13
Czujecie smród?
To oddech petrola na Waszych plecach ;)
Dzisiaj pewnie ynwestory z OILa będą szampany odbezpieczać ;)
dudek5900 / 78.30.103.* / 2012-09-18 13:41
juz nie raz petrol miał taki odpał kto zdążył sprzedać niech zapomni o tej spółce nastepne spadki pochłaniały zysk i generowały same straty i to ogromne
mały skrzywiony jasio / 91.94.137.* / 2012-09-18 13:57
No coś Ty ? Ty to tak poważnie ?
simbalo / 93.154.151.* / 2012-09-18 10:45
Z parchami na twarzy, z jarmułką na głowie.
Dniami i nocami, ślęczy tu na KOV-ie.
Podaje nam bzdury, wkleja idiotyzmy,
Rozgrzewa emocje,eRGieK,w stanie schizmy.
Jak ognia się boi,wskaźników na spółce,
Drży,kiedy ktoś wspomni,o "spółce spekułce"
Chce być naganiaczem,ster spółki mieć w dłoni,
W Księgę Śmierci da się wpisać,by wieszczono o nim.
Wieszcze wnet za pióra chwycą,Boot,widłowy,Nasza Klasa,
"Że nie wspomnę",o parchatym, BYLEBY PŁYNĘŁA KASA.
Majątku,spółka ta nie ma wcale,zaś wirtualne wydobycie.
Cena perełek,zejdzie do groszy,a wtedy zacznie się wycie.
Zapytasz,co trzyma tak kurs KOV-ika ? Ano,ludziki usłużne.
Gdy już spółka zbankrutuje, Nam zostaną...SKRYPTY DŁUŻNE.
RGK / 178.37.223.* / 2012-09-18 12:07
Przepiękne i jakże prawdziwe ;)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 31.174.105.* / 2012-09-18 09:19
I co z tego
Nie przebije spadku :) ( luki burnejskiej ) 1,39
N I G D Y
Tak jak N I G D Y nie przebił nigeryjskiej
I tyle ")
sila spokoju / 87.206.0.* / 2012-09-18 09:19
RGK jak małe dziecko podnieca się zwiększającym się wydobyciem na Ukrainie, zapominając, iż kij ma końce, zaś większe wydobycie to mniejsze zapasy na przyszłość. Przecież przy aktualnym poziomie wydobycia i braku nowych odkryć już w przyszłym roku zapanuje posucha i nie będzie czego wydobywać. Czyżby taki as jak RGK nie widział takiej prostej zależności. Jeżeli zaś widzi to dlaczego manipuluje informacjami. Zgodzę się, iż na Ukrainie może być dobrze, ale pod warunkiem, że nastąpią nowe odwierty i nowe odkrycia. W uczciwej informacji ten element układanki musi być uwypuklony
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-18 17:08
Nie zapominaj, Siło spokoju,że TAK WYSOKICH CEN NA GAZ, JAK TERAZ DOSTAJE KOV, NIE BĘDZIE PEWNIE DŁUGO, DŁUUUUGO:)))

NALEŻY W ZWIĄZKU Z TYM ZWIĘKSZAĆ WYDOBYCIE MAKSYMALNIE, A O NOWE ZŁOŻA NIE MUSIMY SIĘ MARTWIĆ - ZA TERAZ SPRZEDANY GAZ KUPIMY NIE JEDNO POLE WYDOBYWCZE, ALE OŚMIELĘ SIĘ ZARYZYKOWAĆ, MOŻE NAWET KILKADZIESIĄT:)))
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-18 07:12
CZY ZBLIŻAMY SIE LUB JUŻ PRZEKROCZYLIŚMY 160 MLN M3 WYDOBYCIA GAZU W TYM ROKU NA UKRAINIE?:))) WIELE NA TO WSKAZUJE, ŻE 160 MLN M3 ZOSTAŁO JUŻ ZDOBYTE:)))
Michal19860727 / 178.37.223.* / 2012-09-18 12:09
ale ty jesteś GŁUPI!!!!
i w dodatku niereformowalny !
simbalo / 93.154.215.* / 2012-09-17 09:17
Przedsiębiorstwo Pozyskiwania Kapitału , nie odpuści NIKOMU.
"Uszczęśliwi" każdego inwestora,wmawiając mu,jaki to geszeft
robi. PIJAR , PIJAR , PIJAR .
A fundamentów żadnych, stąd i wskaźniki na minusie. Na wejściu
w papier , inwestor od razu jest w "plecy".
A szafa skryptów dłużnych puchnie !!!
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-17 08:39
Zdumiewa niewiedza czy jej brak odnośnie wydobycia na Ukrainie i jej skutków dla KOV , a przywiązywanie tak dużej wagi do projektu brunejskiego, który przez pięć lat generował TYLKO STRATY:)))

Jakieś info by się przydało - zastanawiająca jest niewiedza na temat wydobycia na Ukrainie przez inwestorów inwestujących w KOV:)))

O ile szumnie oceniają utratę koncesji M w Brunei i jej skutki finansowe oceniają na 70 mln USD, to z drugiej strony nie widzą czy nie chcą widzieć rosnącego wydobycia na Ukrainie, którego wielkość po pierwszym półroczu wyniosła 102 mln m3, a już teraz mamy wydobycie wyższe o ok.20% od średniej w I półroczu i wynosi już 650 tys.m3 dziennie, a po podłączeniu kolejnego odwiertu obecnie testowanego i dającego 150 tys.m3 dziennie, czyli po podłączeniu zostanie ok.105 tys.m3 dziennie, co podniesie wydobycie do poziomu 750-760 tys.m3 dziennie:)))

Nie zapominajmy, że wydobycie na koniec IV kw.2011 wyniosło 340 tys.m3,czyli wzrosło już o ponad 120% i dalej rośnie:)))

Wartość tego wydobycia można szacować już teraz przy cenie 420-430 USD za tys.m3 na ponad 110 mln USD, czyli dla KOV PRAWIE OSIEMDZIESIĄT MILIONÓW USD / NIE LICZYMY TU KONDENSATU ROPY, KTÓRA TEŻ DA KILKA MILIONÓW DODATKOWYCH WPŁYWÓW/:)))

PORÓWNAJCIE SOBIE ILUZORYCZNĄ WARTOŚĆ BLOKU M W BRUNEI, KTÓRĄ OCENIACIE NA 70 MLN USD, DO FAKTYCZNEJ WARTOŚCI WYDOBYCIA NA UKRAINIE W WYSOKOŚCI NETTO DLA KOV W WYSOKOŚCI 80 MLN USD:)))
mały skrzywiony jasio / 31.62.35.* / 2012-09-17 09:03
Blok M został na tyle (78,580 M$) "wyceniony" przez niezależnego eksperta. Ukraina zaś przez tę samą firmę, na 9,315 M$. Mowa o wartości bilansowej aktywów, z której to w tym przypadku wylicza się wartość księgową spółki. Zatem skoro Ukraina jest taka cacy, to jaki potencjał drzemał w bloku M ? Mnie wychodzi, że jakieś 8,5 raza większy niż potencjał Ukrainy. Nadal uważasz, że blok M to była kupa ?
mały skrzywiony jasio / 31.62.35.* / 2012-09-17 09:07
A. W jednym się z Tobą zgodzę. Zdumiewa niewiedza niektórych akcjonariuszy.
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-17 09:15
Wycena ta POZOSTAŁA WYCENĄ PAPIEROWĄ, BEZ ŻADNEGO POKRYCIA W FAKTACH WYDOBYWCZYCH, i nawet KOV szuka teraz inwestorów skłonnych ponieść ryzyko klapy na bloku L - a blok M okazał się klapą już dawno i od ponad roku nikt tam nawet się nie ośmielił pakować dalszej kasiory:)))

DALEJ ZASTANAWIA BRAK CHŁODNEJ OCENY SYTUACJI W SPÓŁCE I CO PRZYNOSI TUTAJ ZYSKI:)))
mały skrzywiony jasio / 31.62.35.* / 2012-09-17 09:26
Mam wrażenie, że właśnie Tobie brak chłodnej oceny. Wszak nikt inny, jak Ty, nie podnieca się się KOV-em :)
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-17 09:32
A JAK NAZWIESZ SWOJE PODNIECANIE?:)))

Ale mówiąc poważnie - wcale się nie podniecam - widzę tylko wyraźnie olbrzymi potencjał w tej spółce, a ROSNĄCE WYDOBYCIE NA UKRAINIE TYLKO MNIE W TYM UTWIERDZA:))

Co do Brunei - o ile dalej prace będą tam prowadzone w tym tempie, strata bloku L też niedługo stanie się faktem, i dalej będzie to strata czysto papierowa, DOPÓKI KTOŚ NIE ZNAJDZIE NA TYM TERENIE I NIE ZACZNIE WYDOBYWAĆ ROPY BĄDŹ GAZU -jak na razie to kicha i tyle....:)))
mały skrzywiony jasio / 31.62.35.* / 2012-09-17 09:41
Ależ KOV znalazł w obu koncesjach węglowodory. Tylko jakoś wspólnika dobrego znaleźć nie może.

Co do potencjału na Ukrainie, to rzeczywiście jest. Lecz nie aż taki ogromny, jakim go malujesz. A to i tak nie zmienia faktu, iż na tę chwilę spółka jest, wydaje się, przewartościowana.
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-18 07:13
CHYBA NIEDOWARTOŚCIOWANA, I TO ZNACZNIE - TAK CO NAJMNIEJ Z DZIESIĘĆ RAZY:)))
RGK / 84.10.42.* / 2012-09-17 19:59
A po co mu wspólnik, jeżeli SĄ TAM WĘGLOWODORY?:)))
makak / 46.134.75.* / 2012-09-17 21:46
z tego samego powodu, co na Ukrainie.
gregor120 / 62.141.233.* / 2012-09-16 23:24
Kurs nie rośnie jak mówiłem i tak jest.Każdy kto ma trochę oleju w głowie wie czym grozi utrata bloku M czyli odpisem mam pytanie kiedy debile to zrobią w 3Q czy może na gwiazdkę czyli świąteczny prezent dla inwestorów.Mam tylko cichą nadzieje że Kulczyk się mocno wkurzy i to całe dziadostwo i brak kompetencji odpowiednio potraktuje i że cała sprawa z blokiem M dobrze się zakończy w końcu też jest to dla niego duża strata.Jeżeli chodzi o pana prezesa Korczaka ,który jeszcze nie tak dawno zapewniał ,że w Brunei jest OK to albo kłamał albo nic nie wiedział to jeszcze fatalnie świadczy o nim.
sila spokoju / 87.206.0.* / 2012-09-16 20:44
Ponieważ wiemy, iż Prezes Korczak czytuje sobie czasem nasze forum pozwolę sobie zadać pytanie w wymiarze publicznym - czy prawda jest Panie Prezesie, iż za wyniki i wpadkę w Brunei również odpowiada Kulczyk jr.Wyjaśnienie tej kwestii jest bardzo ważne, gdyż pozwala inwestorom na dokonanie oceny, czy ich pieniądze są bezpieczne, czy też bawi się nimi jr. , który o ropie tez ma miałkie pojęcie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy